Zobacz nową listę hitów i kitów wśród aut używanych

| Aktualizacja:

Kto ma najlepszy serwis a gdzie pracują partacze? Które samochody są niezawodne, które psują się na potęgę? Nagą prawdę ujawnili specjaliści od aut używanych…

wróć do artykułu
 • ~trew
  (2011-10-26 00:36)
  SKODA na miejscu 12-stym ... NISSAN na 18-stym :) hehehehehehe, nie chce mi się komentować, szczególnie tej DACI na 6-stym :) Więc opowiem Wam coś: Kolega pokazuje mechanikowi który jest jego dobrym znajomym starszy model mercedesa ... taki 7 letni model serii C. Pyta go: - Co myślisz o tym samochodzie, podobno warty 27 tys. zł? Mechanik ogląda i mówi: - stary gruchot, zaczyna się sypać, rudy progach wyłazi, łożyska w kołach do wymiany, szyba pęknięta z przodu. To złom jest! Daj se spokój! ... kolega po chwili dodaje: - Ale wujek chce mi go dać za darmo! Mechanik: K*RWA! To bierz i się nie zastanawiaj, ********* samochodzik, tylko szyba do wymiany, łożyska se zmienisz no i progi trzeba będzie zakonserwować.
 • ~dblke
  (2011-10-26 00:51)
  W Polsce inaczej. Pozbyłem się 1,5rocznej Imprezy, bo nie mogłem znieść impertynenckiego serwisu. Moja żona miała trzy stłuczki (mimo, że blondynka - nie z jej winy). Jak z powodu zarysowanego tylnego zderzaka kazali jej podpisać zgodę na wymianę pasa przedniego - zrozumiałem. Równocześnie mieliśmy VW i Audi. I taka niemiecka nuda. Wszystko na czas, solidnie. Przyznaję, że mieliśmy tam znajomego. Kroili nieźle, ale my klienci wyjeżdżaliśmy zadowoleni. Równocześnie Navara - robotnik do prac ciężkich. Jeżdżę, ale jej nie kocham. Kochał ją za to nad życie mój serwis. Nie chcę reklamować Nissana, stać mnie na lepsze auta. Ale muszę powiedzieć - lepszego serwisu w PL nie ma. Jak zona tam wpadnie i powie - auto będzie miało ciężko - to zrobią tak, że jeżdżąc 30k po bezdrożach - nic się nie zepsuje. A czemu nie reklamuję Nissana? Bo ten sam serwis mówi: po przekroczeniu 250k nie będziemy mogli z takim trupem nic zrobić.
  P.S. Wynajmowaliśmy mieszkanie pracownikowi Mitsubishi (na marginesie - mieliśmy wcześniej Pajero). Nie opiszę, co oni robili z obsługiwanymi autami!
 • ~trew
  (2011-10-26 00:37)
  SKODA na miejscu 12-stym ... NISSAN na 18-stym :) hehehehehehe, nie chce mi się komentować, szczególnie tej DACI na 6-stym :) Więc opowiem Wam coś: Kolega pokazuje mechanikowi który jest jego dobrym znajomym starszy model mercedesa ... taki 7 letni model serii C. Pyta go: - Co myślisz o tym samochodzie, podobno warty 27 tys. zł? Mechanik ogląda i mówi: - stary gruchot, zaczyna się sypać, rudy progach wyłazi, łożyska w kołach do wymiany, szyba pęknięta z przodu. To złom jest! Daj se spokój! ... kolega po chwili dodaje: - Ale wujek chce mi go dać za darmo! Mechanik: Uuuuu!!! To bierz i się nie zastanawiaj!!! zaj*bisty samochodzik, tylko szyba do wymiany, łożyska se zmienisz no i progi trzeba będzie zakonserwować.
 • ~A jakie sa po przebiegu ok 25o tys km??
  (2011-10-26 15:16)
  Bo na takie zwykle poluje Polak ???
 • ~usa
  (2011-10-27 08:29)
  Audi sie nie lapie. Niemcy juz dawno sie na tym aucie poznali.