Włoski producent z trójzębem w herbie wybrał model alfa romeo giulietta na samochód zastępczy, który będzie służył klientom korzystającym z serwisu Maserati.

Reklama
Inne

Taka "zastępcza" giulietta będzie miała pod maską silnik benzynowy 1750 Turbo o mocy 235 KM (dostępne wyłącznie w sportowej wersji Giulietta Quadrifoglio Verde).

Na pokładzie takiej alfy miłośnik maserati dostanie elektrycznie podgrzewane i regulowane fotele pokryte licowaną skórą Venere w nowej barwie "Maserati Brown", ekskluzywną plakietkę "Alfa Romeo for Maserati" na desce rozdzielczej oraz specjalne, aluminiowe nakładki progowe z napisem "Giulietta" i "Maserati". Deskę rozdzielczą urozmaicają wstawki z polerowanego aluminium.

Infor

Każda sztuka z setki tych seksownych maszynek przeznaczonych dla Maserati będzie wyposażona reflektory bi-ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów AFS, system nawigacji z otwieranym wyświetlaczem, mapy Europy i program TMC Pro, system multimedialny Blue&Me Bluetooth z przyciskami sterowania na kierownicy, przyłącza USB i AUX oraz dwustrefową klimatyzację automatyczną.

Auto wisi na 18-calowych kołach z lekkiego stopu o wzorze rombowym. Zza szprych połyskują wzmocnione hamulce z zaciskami w kolorze czerwonym. Sportowe zawieszenie razem z układem DNA dopilnują bezpieczeństwa i frajdy.