Reklama
Reklama
Reklama

Tak wozi się władza! Zobacz, czym jeździ Tusk, Komorowski, Bieńkowska i spółka. FOTO

Jaką furę daje władza? Czym BOR taranuje intruzów? Sprawdź czym każdego dnia jeżdżą ludzie ze świecznika - premier Donald Tusk, prezydent Bronisław Komorowski, ludzie PO i inni…

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Radosław Sikorski DonaldTusk bronisław komorowski Kwaśniewski Elżbieta Bieńkowska Piechociński audi skoda bmw mercedes
Reklama

Komentarze (120)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • eden
  2014-02-08 20:28
  No skandal, rząd wozi się furami jak Episkopat.
  1
  zgłoś
 • Mogul
  2014-02-09 09:11
  pis-dzielce nie rzadza a czym sie poruszaja? a ilu jest w obstawie kurdupla?
  a kto za to placi? pomyslcie pis-dzielce!!!
  2
  zgłoś
 • czyrak
  2014-02-08 11:20
  Owsiak zrezygnował w końcu męska decyzja.
  1
  zgłoś
 • christ
  2014-02-08 20:33
  do - poldek- 20.07
  ty smierdzielu zasrany ty jeden, widac tak cie nauczona na lekcjach religji, co ? konusie ty jeden, zapszanstwo twoje pszekroczylo jz wszelkie granice, droga do piekla dla ciebie stoi otworem !
  0
  zgłoś
 • zb
  2014-02-09 11:49
  wszystkie służbowe auta utrzymywane z pieniędzy podatników powinny być wyraźnie oznakowane i szybko rozpoznawalne ,skończy się wtedy jazda po zakupy czy na urlop państwowym autem oraz powinno być ich zdecydowanie mniej
  0
  zgłoś
 • Wiesio 13 bicz na PISmatołki
  2014-02-09 10:28
  Czy ktoś wie dlaczego nie ma kobiet w wozie MPO? Przyjeżdża do mnie wóz śmieciarzy i w obsłudze nie ma żadnej kobiety. To jest totalny skandal!!! Żądam tego by umożliwić kobietom pracę w firmach śmieciowych. Kobiety też powinny być śmieciarzami i toczyć śmierdzące pojemniki !!!
  0
  zgłoś
 • eduardo
  2014-02-09 09:55
  .. i co z tego artykułu wynika ? NIC ! tylko to że dziennikarz też człowiek i musi żyć, a żeby żyć pisze takie "sensacyjne" artykuły, na dodatek nierzetelnie bo premier jeździ Audi S8 a nie A8, to całkiem różne auta, a na tle swych odpowiedników z Europy Zachodniej ta cała flota wygląda dość marnie
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-02-09 08:26
  Uwaga...PIS szantazuje poslow !
  Andrzej Rozenek ocenil, ze na najblizszym posiedzeniu Sejmu okaze sie "kto jest po stronie Macierewicza". - IV RP powinnismy rozliczyc. To jest test dla PO - mówil posel Twojego Ruchu. Jego zdaniem, niechec Platformy do powolania komisji sledczej ws. likwidacji WSI, moze wynikac z tego, ze "Antoni Macierewicz ma na niektórych polityków haki". - Pogrózki wypowiadane przez Jaroslawa Kaczynskiego, ze wszyscy ci, którzy zaglosuja za powolaniem komisji, zostana rozliczeni, to nie sa czcze pogawedki - powiedzial Rozenek w komentarzu dla Onetu.

  Premier Donald Tusk powiedzial we srode, ze nie bedzie rekomendowal powolania w Sejmie komisji sledczej, która mialaby wyjasnic proces likwidacji WSI. - Nie mam watpliwosci, ze Antoni Macierewicz byl szkodnikiem. To wydaje mi sie bezsporne. Ale nie moze byc tak, ze co miesiac funduje sie opinii publicznej spektakl dotyczacy rzeczy, które powinny byc objete dyskrecja. Bede wiec prosil poslów i poslanki, aby takiej komisji nie powolywali - tlumaczyl.
  0
  zgłoś
 • Tom
  2014-02-09 02:48
  A czym maja jezdzic trabantami zeby usatysfakcjanowac wyznawcow Jarka ktory jezdzi na gape tylko i jego zwolennikow co nie umieja sobie w zyciu poradzic.
  0
  zgłoś
 • Mariola
  2014-02-08 22:52
  I jeszcze jedno - kto tu jest dla kogo???

  Oni nie są premierami, prezydentami, ministrami - oni sprawują urząd nadany im (podobno) wolą i głosami wyborców. W zamian Ci wyborcy oczekują od nich, że będą te urzędy sprawować mając przede wszystkim na uwadze dobrobyt i bezpieczeństwo obywateli kraju!

  I tu pytanie - czy jako ich pracodawcy jesteście zadowoleni z ich pracy, dlatego gratyfikujecie ich tymi luksusami?
  Ja zadowolona nie jestem - i raz jeszcze powtarzam dla mnie jest to informacja nie szczucie
  0
  zgłoś
 • korektor.
  2014-02-08 22:31
  Pewnie.Może najlepiej by było aby jeżdzili Syrenkami lub maluchami.Puknijcie się w czoło pajace.Prywaciarze jeżdżą lepszymi.A przedstawiciele Rzeczypospolitejn Polskiej muszą mieć porządne służbowe samochody.Ten duren redaktorzyna próbuje tanio zwiększy7ć oglądalność swoich wypocin.
  0
  zgłoś
 • Mariola
  2014-02-08 22:14
  ~Bader2014-02-08 21:35

  Idzie na lepsze jak widać w sondażach. PiS wygra wybory i zaroi się na Wiejskiej od wozów drabiniastych latem a sanek ciągnionych przez baranów zimą. Skończy się wożenie d .. y autem. Co ja komu zrobiłem że przyszło mi żyć w kraju - takim kraju. Wśród tylu miłych sympatycznych i życzliwych ludzi. I mądrych. Litości!

  Jestem litościwa, dlatego powiem...nie męcz się, odpocznij...zakończ swe marne życie mędrco - Twój kochany rząd prędzej czy później też odejdzie w takiej samej glorii i chwale jak ty.

  ~Bader2014-02-08 21:35

  Idzie na lepsze jak widać w sondażach. PiS wygra wybory i zaroi się na Wiejskiej od wozów drabiniastych latem a sanek ciągnionych przez baranów zimą. Skończy się wożenie d .. y autem. Co ja komu zrobiłem że przyszło mi żyć w kraju - takim kraju. Wśród tylu miłych sympatycznych i życzliwych ludzi. I mądrych. Litości!
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-02-08 21:43
  W pudle będą się wozic nawzajem taczkami
  0
  zgłoś
 • Bader
  2014-02-08 21:35
  Idzie na lepsze jak widać w sondażach. PiS wygra wybory i zaroi się na Wiejskiej od wozów drabiniastych latem a sanek ciągnionych przez baranów zimą. Skończy się wożenie d .. y autem. Co ja komu zrobiłem że przyszło mi żyć w kraju - takim kraju. Wśród tylu miłych sympatycznych i życzliwych ludzi. I mądrych. Litości!
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-02-08 21:19
  CZYM SIE WOZI KLER ???

  Konkordat- Polska na kolanach !
  WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację - Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego
  1-Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
  2-Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo.
  3-Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
  4-Funkcjonariusze ci wstępując do polskiego wojska zostają od razu conajmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także maja dostęp do największych tajemnic
  5-W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu,
  6-Ponadto Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną i emerytury.
  7-W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych etc.
  8-Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego
  9- Rosja zastrzega też, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne.
  10-Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
  11-Polacy robią codzienną składkę pieniężną na rzecz Rosji.
  12-Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce
  13-UMOWA GWARANTUJĄCA TE WSZYSTKIE PRZYWILEJE NIE PODLEGA WYPOWIEDZENIU
  14- Wszyscy agenci maja zapewniona emeryture polska... bez placenia skladek !!
  Polacy na nich zapracuja...a jesy ich tysiace z brzuchatymi na czele.

  PODOBA SIĘ ??? NIE ???

  A co jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?

  TEŻ NIE?

  Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego SAMEGO w stosunku do WATYKANU?!
  0
  zgłoś
 • poldek
  2014-02-08 20:07
  RE "fant christ" Odezwało sie dwóch niedouczonych palantów,ani chybi,zwolenników platfusów.
  0
  zgłoś
 • karol
  2014-02-08 21:26
  tytuły i komentarze dziennikarzy to po prostu żenada ,władza wina jeździć dobrymi i luksusowymi samochodami
  0
  zgłoś
 • Mariola
  2014-02-09 12:25
  ~J-232014-02-09 00:54

  ~Mariola-nie wola wyborców tylko układem okrągłego stołu i skórwysyństwo trwa

  To się rozumie samo przez się. Już o tym pisałam odnoście uczczenia okrągłego stolika.

  A co do jeżdżenia polskimi samochodami - jestem za...bo przez okres od 1989r zlikwidowali nie tylko fabryki, ale przede wszystkim polską myśl technologiczną.
  Wszyscy ju z rządzili Polską i wszyscy ją rozkradali i okradali naród...ale ten rząd przebił wszystkich.
  Miały być niższe podatki, masowe powroty do kraju, świetnie prosperująca służba zdrowia, doskonałe szkolnictwo, przedszkola, szkoły i w ogóle kraj mlekiem i miodem płynący...a co mamy...ogromne, ciągle rosnące podatki, żaden dostęp do lekarza, zamykane szkoły i przedszkola, szalejące bezrobocie a przy tym przymus pracy do 67 roku życia - I OCZYWIŚCIE OGROMNE ROZPASANIE WŁADZY i 0 demokracji
  0
  zgłoś
 • christ
  2014-02-08 19:34
  i oto znowu potwierdzilo sie to , co juz wielokrotnie opisywalem w ostatnich tygodniach. "ojciec" Vater Rydzyk melduje, ze traci 2 miliony zlotych przez urzednikow. A ja ma potwierdzone informacje , ze Rydzak pieniadze te inwestowal w Amber Gold i je zatracil przez swoja hytrosc i pyche a teraz zwala wine na panstwo i wiernych i moze co, znowu babuszki beda braly kredyty dla niego ?
  0
  zgłoś
 • ola
  2014-02-08 18:56
  Szkoda nerwów sobie psuc to są ludzie bez honoru i ambicji . Nawet by się nie wygłupiali i pokazywali co robią z naszymi pieniędzmi
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama