Hyundai wygrał gigantyczny przetarg policji. Oto NOWE radiowozy

| Aktualizacja:

Hyundai dostarczy policji ponad 300 nowych oznakowanych radiowozów, które trafią do komend w całej Polsce. Jak ustalił dziennik.pl to największa tegoroczna transza samochodów, bowiem łącznie w 2019 roku koreański producent dostarczył mundurowym 667 pojazdów.  

wróć do artykułu
  • ~stary
    (2019-11-25 21:34)
    Gadacie głupoty miałem 10 lat i 30 -żadnej naprawy tylko lać i jeździć
  • ~Aron1
    (2019-11-25 19:42)
    DEB,,,E KRYTYKUJĄ NAWET TO CO SIĘ NIE DA SIĘ KRYTYKOWAĆ 1!ZE POLSKA JEST TEŻ IM PRZESZKADZA !!
  • ~pppp
    (2019-11-26 07:17)
    Rzeczywiście. Same durne baranki tutaj wypisują głupoty... Hyundai to po prostu dobry samochód....
  • ~Niebieski
    (2019-11-26 07:31)
    Dobrze, że w ogóle coś dostali - dla zwykłej prewencji to i tak wystarczy to 1.4. Te radiowozy mają pełnić służbę w tej gałęzi policji. Do pościgów jest BMW, Insignie i inne takie
  • ~tylkopytam
    (2019-11-25 19:23)
    Przecież te i30 to przestarzałe samochody. Równie dziadowskie jak dotąd używane przez policje KIA. Ciekawe kto i ile przytulił za ten deal?
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-11-25 20:11)
    1.4 Turbo to chyba do ścigania pijanych rowerzystów :)
  • ~Fil
    (2019-11-26 08:51)
    Taaaa. Najlepszy jest Hyundai i20 1.2 całe 75km z których po włączeniu klimatyzacji zostaje 40km. Jak do takiego wsiądziesz w 5-ciu chłopa to żeby ruszyć spod Komisariatu to trzeba do pchania zaangażować ze dwóch bo włączanie się do ruchu "czymś takim" stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Ot i cała prawda o samochodach Hyundai
  • ~Dobrze i duze
    (2019-11-25 22:57)
    Brawo, ale bardziej cieszylbym sie gdyby wygrala firma amerykanska. Sam jezdze RAMem, ktory ma legendrna jakosc. JEDNAK NAJWAZNIESZE, ze "Zaodrzansko -- kalifacki " zlom nie zostal POnownie wybrany...:))))))
  • ~Laszlo
    (2019-11-25 20:41)
    Były tanie to wygrały. To nie Dubaj. Jakby były za drogie to pewnie korupcja, jak są tanie to też korupcja. Latam starszą wersją i mają swoje wady te autka. Główna to nietrwałe zawieszenie. Ogólnie są ok, ale jak oni wyciągnęli 140 KM z tego silniczka? Już przy 115 wył jak sokowirówka.
  • ~krzyhoo1
    (2019-11-25 20:32)
    Policja musi mieć samochody budzące respekt i zdolne staranować takie kio-hyundaje. Decydentów wybierających te śmieszne, lekkie, rodzinne hatch-backi bym wysłał na 20 patroli nocnych na Pradze Północ i kazał im wziąć udział w pościgu za pijanym hulajnogistą
  • ~F=MXA
    (2019-11-26 03:30)
    Piękne jak minister tzw z Suwalszczyzny ,KTÓREGO GŁOWĘ WYKOPANO .
  • ~Mss
    (2019-11-26 00:16)
    Dziadostwo. I tyle
  • ~Aaaa
    (2019-11-26 08:35)
    To i tak za dobre jak dla nich
  • ~~Zibi
    (2019-11-26 10:01)
    Nowe to nowe, ważne że wymieniają złom który mają. Policja nie potrzebuje samochodów tylko do ścigania przestępców.
  • ~Mib64
    (2019-11-25 22:36)
    Hahaha 🤣🤣😂😂😂🖕🏼🖕🏼🖕🏼
  • ~Pung sung
    (2019-11-26 21:50)
    Zawsze wybiorą Koreanski SZAJS !!!! Zgnitki, blacha jak papier ... Mialem nowe koreanskie auto i po 18000 km siadlo lożysko.... Szajs !!!!
  • ~Patrolujący miasto
    (2019-11-26 07:19)
    A kiedy będą rowery dla patrolujących i hulajnogi dl patrolujących miasto????
  • ~Ps
    (2019-11-26 11:07)
    Po przejrzeniu komentarzy chciałbym zapytać czy polskość to normalność?
  • ~Oloolo
    (2019-11-27 21:19)
    I super. A ile miejsca na przewożenie zarzyganego na izbę wytrzeźwień. No po prostu idealne
  • ~Tasior
    (2019-11-26 07:53)
    Potężna moc 140 km w silniku 1.4 L bat na kierowców w samochodach 3.0 lub większych po 300 km. Tylko inteligenci siedzący za biurkami takie coś mogą kupić!