Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~Irys
    (2019-11-06 19:29)
    Policja przecież musi na swoje ekstra wydatki zarobić bo budżetowych pieniędzy na wszystko nie starcza.
  • ~Damian
    (2019-10-10 13:20)
    Autobusy i komunikacja miejska do kontroli oni kopca czemu ich nie sprawdza glina będzie mechanikiem
  • ~Super boy
    (2019-10-09 11:36)
    To jak będzie wszystko sprawne to może od razu klepneli by mi przegląd w dowodzi,bo mi sie kończy za 3 dni!Ale cyrk!!!
  • ~Janusz Normalny
    (2019-10-09 08:48)
    Mnie, emeryta, stać było na 17-letniego VW Polo. Już trzeci raz na przeglądzie pracownik dodaje uwagę, że samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Nie zamieniłbym się np. na nowego Fiata punto.
  • ~bert2407
    (2019-11-14 00:50)
    A Banaś tez jeździi dieslem?
  • ~Mis
    (2019-10-10 07:10)
    Skoro takie eko to czemu auta na gaz nie mają dopłaty !!!!! ,Powinna być dopłata do gazu bo są nisko emisyjne a tu więcej płacą jak za diesla
  • ~DpF
    (2019-10-09 12:33)
    Koszty powinien brać na barki diagnosta który dopuścił auto do ruchu. Ktoś kto nieświadomie jezdzil takim autem, ma placić? Ktoś sie pod tym podpisał przecież...
  • ~KRAKÓW
    (2019-10-09 17:16)
    Licz się z słowami nikt Wrocławia nie obraża
  • ~Divak2
    (2019-10-10 14:52)
    Ta, niech żyje chiptuning😀
  • ~bert2407
    (2019-11-14 00:46)
    Nie trzeba się przejmować przecież Pinokio obiecał milion elektrycznych aut......
  • ~zawodowy kierowca
    (2019-10-09 07:38)
    Jeśli akcja SMOG ma być bardziej owocna to po co o niej informować? Powinna być "niezapowiedziana" jak kartkówka w szkole, a tak na poważnie moim zdaniem każdy czyta informacje w Internecie i gdy się pojawi taka akcja zorganizowana przez Policję oczywistym jest że takie auta (opisane w tym artykule) nie wyjadą na ulice.
  • ~Tadeusz
    (2019-10-11 15:40)
    Co madrzyzwolennicy aut elektrycznych zrobią z utylizacja zuzytymi akumatorami
  • ~Prawdzic
    (2019-11-16 10:31)
    Jak przeciętny Polak będzie zarabiał jak Niemiec to też zmniejszy się smog a jak narazie muszą jeździć tym na co ich stać
  • ~Piotr
    (2019-10-09 17:10)
    A ilu jest takich co przejedzie po kontroli 1km na lawecie a puzniej dalej jeździ rok bez elektronicznego dowodu do następnej kontroli, czasami i 10 lat. Psu na budę takie prawo jeżeli mogę stracić coś teoretycznie. W Austrii np. Potwierdzenie przeglądu jest przyklejane na szybie, więc wszystkie służby mają możliwość sprawdzić [nawet kamery na światłach czy autostradach] czy klient dalej jeździ niesprawnym autem czy można mu wlepić następny mandat. Pozdrawiam
  • ~Ja1
    (2019-10-09 20:48)
    Nareszcie ktoś się za to zabrał...wszystkie samochody które mają usunięte egr,filtry cząstek stałych, pokręcone programy itd odbierać dowody rejstacyjne bez prawa ponownej rejestracji.Pozdrawiam niezadowolonych
  • ~lysy
    (2019-10-31 20:16)
    ciekawe czy te ich bawarskie zlomy to tez takie ekologiczne ?ll
  • ~Szarak z podwórka.
    (2019-10-11 21:17)
    Akcyjność to forma pracy zdjęta z komuny - tylko dlaczego biorą się za szary lud = którego nie stać na nowe auta, niech się wezmą za bogaczy i za smog uziemią samoloty przecież oni tylko nimi fruwają tam i z powrotem, za śmieciarki, PKS-y i inne ciężarowe w tym wojskowe, policyjne radiowozy-one dopiero dają smog. Po prostu ta akcyjność policji skierowana w szary lud to żenada. Wstyd dla warszawskiego kierownictwa - policjant musi wykonywać. Niech państwo dopłaci - to szary lud odda na złom i kupi nowe auto - zadanie dla Pana Morawieckiego i jego ludzi - apeluję zróbcie coś aby kierownictwo nie napuszczało policjantów na ludzi z podwórka. polecenia. czysta dziecinna żenada
  • ~Niedobitek
    (2019-12-01 11:20)
    Takie akcje róbcie codziennie dobijcie nas w miesiąc tylko co potem będzie z wami?
  • ~Mariusz
    (2019-10-10 05:59)
    Ha ha ha
  • ~Dm 2
    (2019-11-05 07:11)
    Czy statki są kontrolowane? Jakie paliwo mogą spalać podczas postoju w porcie w rejpnie Bałtyku, opisanego jako ekostrefa i możliwo$ci spalania paliwa zgodnego z przepisami UE???