Otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 12.28. Na ulicy Marywilskiej, przy numerze 59, doszło do kolizji czterech samochodów. W wyniku tego zdarzenia, kierowca fiata został uwięziony w swoim pojeździe. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny - poinformował TVN Warszawa Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Udzielono także pomocy medycznej dwóm innym osobom, które podróżowały skodą. Jedna z tych osób została przewieziona do szpitala - dodał policjant.

Reklama

Kierowcy trzeźwi

Policjant również poinformował, że wszyscy kierowcy, którzy zostali przebadani na miejscu wypadku, byli trzeźwi. Jak wyjaśnił, z wstępnych ustaleń wynika, że citroen wjechał w fiata, który następnie uderzył w skodę, a ta zahaczyła o lawetę - Iveco.

Reklama

Dochodzenie

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn zdarzenia. Kierowca lawety, który brał udział w incydencie w rozmowie z dziennikarzem TVN zaznaczył, że nie było zatoru przed światłami, ale ruch był spowolniony.