Varsovia spod Warszawy ochroni prezydenta? To ma być polska odpowiedź na Rolls-Royce'a [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Varsovia - ponad 5 metrów długości, a na pokładzie spa oraz luksus jakiego próżno szukać w samochodach marki Rolls-Royce czy Bentley. O zupełnie nowej polskiej limuzynie konstruowanej od zera opowiada dziennik.pl Roman Kadler, główny projektant auta oraz prezes podwarszawskiej spółki Varsovia Motor Company.

wróć do artykułu
  • ~osykosy
    (2016-09-10 08:01)
    Z tego projektu NIC nie wyjdzie- jestem o tym przekonany.
  • ~x
    (2016-09-09 08:39)
    Pajac!!!. Czy Autor tej "powieści" zdaje sobie sprawę ze swojej głupoty?
  • ~P o l a k Pra-pra-dzia-dek
    (2016-09-09 01:45)
    Uważam, że "polacy" to chore na megalomanię bez czelne ciu le z domu Ma to łek i zarazem bezsilne dziady z dziada pradziada! Chcecie dowodu? Oto on: === "Kia" to była 50 lat temu nikomu nieznana lokalna fabryka rowerów - taki koreański "Romet". A dzisiaj jest to rozpoznawalna na całym świecie marka! - Firma, która co roku produkuje i sprzedaje 1,3 miliona doskonałych, niezawodnych, trwałych i bardzo ekonomicznych samochodów w kilku modelach! == == A "polskie" bezsilne dziady co pewien czas produkują w jednym egzemplarzu jakąś Syrenę - model "Husaria Kawalkada Falanga Tupot Czempion Zgrzyt 5P" i czynią wokół tej hucpy wiele medialnej wrzawy i zamieszania. A tak naprawdę jest to zwyczajowa "polska" cała para w gwizdek i kolejny z niezliczonych przykładów na bezsensowne marnotrawstwo indywidualnych inicjatyw zdolnych jednostek przez ślepy i nieświadomy celu swego istnienia mot łoch! Kłóćcie się dalej o przysłowiowy psi h.j! PS.: Szerokiej autostrady ku świetlanej przyszłości!
  • ~Polak Prapradziadek
    (2016-09-09 01:43)
    Uważam, że "polacy" to chore na megalomanię bezczelne ciu le z domu Ma to łek i zarazem bezsilne dziady z dziada pradziada! Chcecie dowodu? Oto on: === "Kia" to była 50 lat temu nikomu nieznana lokalna fabryka rowerów - taki koreański "Romet". A dzisiaj jest to rozpoznawalna na całym świecie marka! - Firma, która co roku produkuje i sprzedaje 1,3 miliona doskonałych, niezawodnych, trwałych i bardzo ekonomicznych samochodów w kilku modelach! == == A "polskie" bezsilne dziady co pewien czas produkują w jednym egzemplarzu jakąś Syrenę - model "Husaria Kawalkada Falanga Tupot Czempion Zgrzyt 5P" i czynią wokół tej hucpy wiele medialnej wrzawy i zamieszania. A tak naprawdę jest to zwyczajowa "polska" cała para w gwizdek i kolejny z niezliczonych przykładów na bezsensowne marnotrawstwo indywidualnych inicjatyw zdolnych jednostek przez ślepy i nieświadomy celu swego istnienia motłoch! Kłóćcie się dalej o przysłowiowy psi h.j! PS.: Szerokiej autostrady ku świetlanej przyszłości!
  • ~emeryt rozbawiony dobrą zmianą
    (2016-09-08 19:02)
    do napędu koniecznie gąsienice! nie pękną i łatwiej w zimie pod górę podjechać. albo zbudować ratrak. wtedy będzie git!
  • ~wert
    (2016-09-08 13:56)
    Przydała by sie jeszcze chłodziarka w bagażniku, żeby po zakupach w Biedrze można było jeszcze wyskoczyć do klubu go-go i żeby sie w międzyczasie panga nie rozmroziła. A na serio - jeśli są tacy których na to stać, to warto żeby nasi na tym zarabiali.
  • ~Skladaki z dziupli
    (2016-09-08 12:44)
    Zlikwidowali dziuple w Wolominie, i otworzyli nowa w Radzyminie. Ciekawe czy "podzespoly" maja "przetarte" numery idetifikacyjne.
  • ~Srsly
    (2016-09-08 11:49)
    Wyglada ********** Moze sie uda konkurowac z vw albo skoda.srsly
  • ~supermama
    (2016-09-08 11:22)
    Pojazd dla Kasjera Du*y? Z Trybunalu Stanu do pierdla pojedzie taniej w okratowanej "suce" SW.
  • ~Mocher
    (2016-09-08 09:23)
    Powodzenia!!! Niech coś się dzieje!!!
  • ~gostom
    (2016-09-08 09:05)
    Ale z pewnością technologia z Niemiec. hahahaha
  • ~Dociekliwy
    (2016-09-08 07:18)
    A co z niezawodnoscia i jakoscia ktore wyrozniaja takze samochody luksusowe?
  • ~Halinka
    (2016-09-07 23:35)
    Proponuje nazwac ten samochod "Dar prezesa " albo "kartofel " wtedy bedzie wiadomo ze jest tak unikalny jak Sam prezes.
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-09-07 20:45)
    Wygląda, jak spłaszczony passat
  • ~My Bach
    (2016-09-07 17:23)
    Kto puscil material, ktory mial sie ukazac dopiero 1-go kwietnia 2017 ???!!!
  • ~loko
    (2016-09-07 17:23)
    powinna się nazywć PISOVIA I jeździć na węgiel, paliwie przyszłości.
  • ~Woznica
    (2016-09-07 15:19)
    A pojazd bedzie ciagniony przez tuzin koni czystej krwi arabskiej z samego Janowa Podlaskiego.
  • ~Zenon
    (2016-09-07 14:36)
    A dlaczego marka Varsovia?, a może powrócić do reaktywacji marki CWS.
  • ~Ted Kaczynski
    (2016-09-07 14:17)
    Bardziej adekwatna będzie nazwa "Megalomania", kolejne modele będą nazywać się: "Kompleks", "Paranoja", "Urojenie", oraz wersja de luxe "Bufonada"
  • ~Olo
    (2016-09-07 14:15)
    Troche jak skoda superb z tyłu. Szkoda, że projekt nie ma konkretnych założeń, bo bez ciasnych ram czasowych czy budżetu przyszłość jest niejasna. Mimo wszystko życzę sukcesu.