Rage-Race to polski konkurent Gumball 3000 i CarbonBlack! Spektakularna impreza w której startują fantastyczne samochody. W tym roku będzie to nawet 70 wypasionych bryk.

Już 16 lipca 200 ekscentryków ruszy w Polskę. Gdzie i którędy? To tajemnica - dokładną trasę uczestnicy poznają dopiero w dniu startu. Na razie plany spoczywają w sejfach organizatorów.

Z przecieków wiadomo, że na 110 procent nikt nie będzie się nudzić. Przez trzy dni karawana przejedzie ponad 2,5 tys. km.

Jednym z warunków startu jest wpłacenie wpisowego. Prawdziwy VIP wylicytuje unikalny numer startowy "00".

Jednak szanse na udział w imprezie ma każdy. Jakim cudem? Wystarczy zgłosić się na stronie www.rage-race.pl. Najbardziej przebojowy zespół wyłonią internauci. Nagroda? Bezpłatna przepustka do startu w Rage-Race, i to bez względu na posiadany pojazd.

Rage-Race nie jest tylko rozrywką na czterech kółkach - to także impreza dobroczynna. Od każdej wpłaty organizatorzy odliczą kwotę, która zasili Rage-Race 2008 Jackpot. Zwycięzcy klasyfikacji ogólnej Rage-Race 2008 przeznaczą zebraną w ten sposób sumę "Jackpot" na wybrany cel charytatywny. Ekstra…

Czas upływa, licznik bije, a rękę na pulsie trzymają trzy seksowne strażniczki Rage-Race Patrol. Panie dorwały na warsztat ognistoczerwone trio ze stajni w Maranello. Identyczne 360 Modena to broń jednej z drużyn startujących w tym niecodziennym wyścigu.

Oto ekskluzywne zdjęcia z kontroli technicznej. Bardzo dokładnej…