Minister zdrowia właścicielem motoryzacyjnej perełki. Oto samochody nowych podwładnych Morawieckiego

| Aktualizacja:

Dziennik.pl przejrzał oświadczenia majątkowe, jakie złożyli premier Mateusz Morawiecki i jego nowi ministrowie. Okazuje się, że prawdziwy rarytas motoryzacyjny kryje się w garażu szefa resortu zdrowia.

wróć do artykułu
  • ~DM1
    (2018-02-10 08:35)
    Ma czworke dzieci i nie ma samochodu? Biedactwa jezdza autobusem?????
  • ~German Death Camps.......only - forever......
    (2018-02-10 08:57)
    Napiszcie lepiej czym jeździ TuskAmberGold z PEŁO ten co z synalkiem Bąk iem AmberGold zakładali :-)
  • ~Eu
    (2018-02-10 09:49)
    Pis nie jest gorszy od Po tez maja dobre auta napewno uczciwa praca sie dorobili
  • ~Mr.Spook
    (2018-02-10 15:17)
    No rzeczywiście dziwne, że kogoś kto miał tylko 4mln w akcjach, stać na parę samochodów.
  • ~Batman
    (2018-02-10 16:06)
    Super auto w 85r.śmigałem takim na taksie tylko miał zmieniony silnik na 200d
  • ~Mirek54
    (2018-02-10 16:45)
    Przecież co roku pismaki piszą o majątkach szlachty a Wy co roku to samo piszecie że PO że PiS ble ble ble każde grabie grabią do siebie czy te z PO czy te z PiS pozdrawiam
  • ~Burżuj Kresowy
    (2018-02-10 20:41)
    Po prostu złom z demobilu na zachodzie, jeden wielki wstyd, na Ukrainie nikt by na takich nie oddał złamanego głosu
  • ~Daniel
    (2018-02-10 21:39)
    Minister finansow take zadluzona ???
  • ~Tyle w temacie
    (2018-02-11 14:27)
    DLa wielu Polakow , auto jest wszystkim,bogactwem itd. Nie jedza tak jak powinni,oszczedzaja na wszystkin tylko zeby miec samochod.Puste paly .Nie widza sensu zycia,czuja sie biedni jak nie maja auta,dlatego sciagaja ten zlom z roznych czesci swiata ,aby pochwalic sie przed sasiadami ze ich stac na auto.
  • ~kokon
    (2018-02-14 13:05)
    Spodziewałem się jakichś limuzyn, a tymczasem pani Szydło koreańskim korando się wozi. W sumie wygodne autko, szwagier ma takiego samego.
  • ~kamerdyner
    (2018-05-28 08:29)
    Co za brednie i wpajanie Polakom, że tacy wielcy politycy jak Lubnauer, Peta zwłaszcza Kosiniak-Kamysz to porządni ludzie bo jeżdżą swoimi i takimi nędznymi. Jak na to patrzę, to dochodzę do wniosku, że w polskiej polityce prawie same dziady i nie ma co na nich głosować.
  • ~kamerdyner
    (2018-05-28 08:32)
    Co za brednie i wpajanie Polakom, że tacy wielcy politycy jak Lubnauer, Petru a zwłaszcza Kosiniak-Kamysz to porządni ludzie bo jeżdżą swoimi i takimi nędznymi. Jak na to patrzę, to dochodzę do wniosku, że w polskiej polityce prawie same dziady i nie ma co na nich głosować.

Może zainteresować Cię też: