Lepiej zatankuj dziś. W poniedziałek paliwo zdrożeje

| Aktualizacja:

Kierowco! Masz zamiar w poniedziałek zatankować paliwo? Lepiej zrób to wcześniej. Wygląda na to, że początek tygodnia powita nas na stacjach niemiłymi podwyżkami.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-03-24 21:55)
    co to dla mnie przy zarobku netto 9.200 Złotych drobnostka taka podwyżka.
    żadnego podatku nie płacę. widzicie Pisiory
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-03-24 16:20)
    Obywatelu! Pomóż Platformie! Okradnij się sam.
  • ~ogrodnik
    (2012-03-24 13:08)
    A to sie popieracze PO uraduja ! Cud gospodarczy Donak Tuska nabiera rumiencow ! Donku Tusku ! Tak trzymaj ! Niech sie naucza cenic Twoje Premierostwo ! I to byloby na tyle !
  • ~abc
    (2012-03-24 13:39)
    Informacyjnie - Holandia (dzis):
    PB95 - 1,80 Euro,
    ON - 1,50 Euro.
    Na autostradach 8 centow drozej.
    Mysle, ze powinnismy sie przygotowac mentalnie na takie ceny i u nas.
    A gdyby rzadzil PiS, to byloby po 5zl.
    Tak mowil Tusk, a on wie, co mowi ;)))
  • ~kontakton
    (2012-03-24 13:47)
    Kierowco...lepiej sprzedaj samochód...bo cię komuchy zjedzą na paliwie...ha.ha.ha
  • ~Narocz
    (2012-03-24 13:52)
    Re Hans- idioto, a moze by tak her Tusk wyrownal place do poziomu zarobkow na zachodzie? wtedy napewno nikt by nie protestowal imoglibysmy placic 8zl.za litr. Na przyszlosc zastanow sie cymbale co piszesz!
  • ~Polon
    (2012-03-24 14:00)
    Kaczor pisior dalby nam fajne wycieczki po miescie z pochodniami, szukanie prawdziwych polakow, mase kasy dla rydzyka a Tusk daje nam tylko podwyzki.

    Tak nie mozna!
  • ~darr
    (2012-03-24 14:04)
    Zatankuj, zjedz i umrzyj dzisiaj - jutro będzie drożej.
    Ot sama "miłość i dobrobyt"!
  • ~Wilk
    (2012-03-24 14:13)
    Renegaci =elektorat Tuska, winni sa calemu ZLU jakie zapanowalow Polsce, pod rzadami tego drania i jego bandy, doprowadzi nasz kraj do calkowitej ruiny.A niewiele juz brakuje,aby to sie stalo.
  • ~oldi
    (2012-03-24 14:24)
    rządzi PO - pilnuj portfela
  • ~oldi
    (2012-03-24 14:26)
    rządzi 2sk a Polakom wstyd
  • ~oldi
    (2012-03-24 14:27)
    by żyło się lepiej - POkrakom
  • ~..
    (2012-03-24 15:18)
    Cale szczęście ze towarzysz tuskaszenko nie musi płacić za codzienne loty do sopotu
  • ~Moher
    (2012-03-25 09:51)
    Do wyborców PO! A może założycie jakiś nowy ruch społeczny? Np. Wydymani 2012?
  • ~Zbigniew
    (2012-03-24 19:17)
    COS SIE TUTAJ NIEZGADZA!!! CHYBA 3,5 ROKU TEMU BARYLKA KOSZTOWALA OK 150 DOLAROW, A JAKA BYLA CENA PALIWA U NAS? JEST TO TYLKO SPEKULACJA.
  • ~gosc
    (2012-03-25 08:00)
    zatankuj gaz !, poco tyle wydawać na paliwo, ? szkoda kasy !
  • ~PW
    (2012-03-24 15:52)
    Banda PO złodziei ! Tusku za paliwo płać sam , a nie z naszych podatków !
  • ~PiSowiec
    (2012-03-24 15:54)
    Glosowales pozyteczny idioto na HOLOTE (PO) no to plac !!! Holota se poradzi z usmiechem (za twoje ciezko zarobione pieniondze) .
  • ~Hans
    (2012-03-24 16:12)
    Do narocz-oj już tak nie płacz,stać cię na paliwo jeśli auto posiadasz,cymbałem jest ten i idiotą kto kupuje auto wiedząc,że na paliwo i serwis go nie stać.
  • ~książe
    (2012-03-25 09:13)
    od jutra wszystko po 6 zł. benzyna, cukier, chleb, masło ziemniaki, mąka itd a wy kuźwa tylko mi podatki płaćcie żeby było co kraść.

    słońce peru

Może zainteresować Cię też: