Lepiej zatankuj dziś. W poniedziałek paliwo zdrożeje

| Aktualizacja:

Kierowco! Masz zamiar w poniedziałek zatankować paliwo? Lepiej zrób to wcześniej. Wygląda na to, że początek tygodnia powita nas na stacjach niemiłymi podwyżkami.

wróć do artykułu
  • ~DinX
    (2012-03-24 10:40)
    Dość łgarstwa! Donald Tusk to liberał! Nie kłamcie, że PO podnosi podatki! Głosowałem na nich w wyborach, bo mówili, że podatki będą tylko obniżać! Przestańcie oczerniać premiera!
  • ~podatnik.
    (2012-03-24 10:48)
    Najważniejsze, że sejm, rząd jeździ za darmo na koszt podatnika. Co się będą przejmować. A Tusk chłopaków swojej córki wozi rządowym samolotem. Mentalność PRLowskiego dygnitarza sekretarza z pzpr. I jeszcze Tusk śmie podwyższać wiek emerytalny. Każe płacić abonament żeby słuchać jewrejskiej propagandy tuskowych popleczników.
  • ~moim zdaniem
    (2012-03-24 11:09)
    POmatoły karnie pochylą głowę i stwierdzą, że tak być musi... POmatoły mają mentalność niewolnika, albo chłopa pańszczyznianego. Pan kazał...

    Kazdy głos ŻE TAK BYĆ NIE MUSI, i nie powinno, będą traktować jak zagrożenie siebie... I znowu będa ujadać: patrz ciężkie wypociny Wiesia13...
  • ~jasio46
    (2012-03-24 11:13)
    MNIE MOHERA BĘDZIE STAĆ I NA BENZYNĘ PO 8 ZETA, NA CO STARCZY "MŁODYM WYKSZTAŁCONYM", CZAS POKAŻE
  • ~gdynianin
    (2012-03-24 11:13)
    Kur.wa własnie widać jak oni te podatki obniżają :P:P
  • ~PLN
    (2012-03-24 11:24)
    co to dla mnie przy zarobku netto 9.200 Złotych drobnostka taka podwyżka.
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2012-03-24 11:26)
    PLN = wasz Wiesio 13 pozdrowienia dla narzekającyh
  • ~heniek
    (2012-03-24 11:29)
    obniżka przez podwyżkę - cuda Tuska i innych złodziei
  • ~POsrany wyborca PO
    (2012-03-24 11:32)
    nie będę pisał, że za Donalda wszystko tylko drożeje,
    a płace i emerytury tanieją, bo jeszcze zaskarżą mnie do sądu,
    A jakiś niezależny nagrzany sędzia stwierdzi, że PO nie POdnosi
    cen, a POdnosi płace i emerytury i będę musiał Michnika przepraszać
    w jego zasranej gazecie !
  • ~ret
    (2012-03-24 11:39)
    wiesio 13 baran jestes
  • ~Nikt
    (2012-03-24 11:43)
    To oznacza że za 100 litrów więcej o 90 groszy. Za zbiornik 50 litrów drożej o 45 groszy. Chyba pojadę zatankować bo inaczej to mi na plazmę 50 cali braknie.
    Oj Dzienniku, Dzienniku.
  • ~Elektoracie PO!! - cieszyć sie -nie narzekać
    (2012-03-24 11:48)
    Kiedyś straszyli cenami benzyny po 5 zł gdy PiIS dojdzie do władzy - i co teraz -czy POmatoły odszczekaja te grozby??? Bezrobocie zwiekszyli do POnad 13.3 % 9.3. % za PIS + 2.1 mln osób na emigracji przymusowej ...!! A dla tuska najtańsze sa ... rodziny bez dzieci, dla pieknej muchy emeryci chodza do lekarzy dla...rozrywki!!
    Teraz wcielać POwinni hasło ;
    Popieraj rząd czynem
    Umieraj przed terminem!!!
    Na co narzekacie wyborcy PO??? Czy przed wyborami 9.X Poinformowano was o zamiarze POdwyzki wieku emerytalnego do 67 lat by sie zastanowic nad urna ??? Czy to nie oszustwo???
  • ~oktan
    (2012-03-24 11:52)
    Z Tuska to taki liberał jak z Anny Grodzkiej matka karmiąca.
  • ~wiesio 13 bicz na pełowska picz
    (2012-03-24 11:54)
    muszę kupić z dwa karnistry benzyny i tyle samo oleju napędowego bo już niedługo kryterium uliczne i musze mieć zapas na koktajle mołotowa
  • ~RIMET
    (2012-03-24 11:54)
    JESTEM PRZECIW RYZEMU, ALE TA SOLIDNA PODWYZKA TO JAKIES JAJA,,,WYJDZIE RAPTEM NIECALY GROSZ NA LITRZE...
  • ~M.W.
    (2012-03-24 12:07)
    Precz z tuskiem !!!1
  • ~Irena
    (2012-03-24 12:09)
    rudzielca na taczki!
  • ~my kobiety
    (2012-03-24 12:13)
    Tusk baranie, kobiety sprawią ci lanie! Aby Polska w siłę rosła trzeba wodza, a nie osła !
  • ~Hans
    (2012-03-24 12:19)
    Im więcej stękacie to znaczy,że kasy wam nie brakuje.Już nie przesadzajcie,że 6 zł to dużo za litr paliwa.Powinna kosztować benzyna z 8zł za litr i ceny w UE będą wtedy wyrównane a nie ,że najtaniej macie jeszcze.
  • ~amarekr
    (2012-03-24 12:21)
    no ale dwa lata temu baryłka kosztowała 160 dolarów i co na to orlenolotosy