Drogi zdegradowane przez autostrady. Trasy gminne jak kukułcze jajo

| Aktualizacja:

Za kilka tygodni w kraju pojawi się kilkaset kilometrów jezdni, za które nikt nie będzie się czuł odpowiedzialny. Trzeba je będzie komuś „sprzedać”.

wróć do artykułu
 • ~Kres
  (2015-06-30 11:42)
  Za kilka tygodni w kraju pojawi się kilkaset kilometrów jezdni, za które nikt nie będzie się czuł odpowiedzialny. Trzeba je będzie komuś „sprzedać”. (cytat)
  Komentarz: Wręcz przeciwnie, "nie sprzedać", lecz przeprowadzić analizę tej części infrastruktury. W przypadku stwierdzenia jej bezużyteczności, trzeba będzie ją zlikwidować! Nie ma innego wyjścia!
 • ~CyklonB
  (2015-06-30 10:39)
  Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ i nierównomiernie przydzieliła rozumy - Burmistrz ŁASKU nie Łaska !!!
  W kwestii przekazywania dróg to moje zdanie jest takie że wzdłuż autostrad powinien być alternatywny przejazd drogą krajową a wzdłuż ekspresówek co najmniej wojewódzką. Nikt się nie zastanawia co będzie gdy ekspresówka zostanie podniesiona do rangi autostrady - będą budować nową krajową drogę bo stara została zniszczona przez brak konserwacji przez gminy. Niech gminy nie dają się nabrać na dodatkowe pieniądze na utrzymanie dróg, mamy setki przykładów że rząd najpierw dawał przez 3-5 lat a później źródełko zanikało.
 • ~qwert2
  (2015-06-30 09:08)
  Nie o taka Polske walczylem. F.Kiepski