Z tej okazji jeszcze w grudniu Alfa Romeo za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook ogłasza konkurs internetowy. W zabawie, udział może wziąć każdy, kto posiada konto na Facebook'u a celem jest zorganizowanie największej imprezy urodzinowej na cześć Alfy, wieńczącej jej setne urodziny.

Reklama

Zabawa potrwa przez trzy tygodnie - od 7 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby uczestniczyć w walce o nagrody gracz musi być lub zostać fanem marki Alfa Romeo na Facebook'u. Profil Alfy internauci znajdą pod adresem www.facebook.com/AlfaRomeoPL
Zadaniem uczestnika jest zorganizowanie wirtualnych urodzin Alfy Romeo i zaproszenie na te urodziny jak największej liczby znajomych. Słowem - osoba, która chce wygrać, powinna na swoim przyjęciu mieć maksymalnie dużą grupę gości.

Inne

Gracz powinien wybrać dogodny dla siebie i swoich znajomych termin imprezy. Dokładnie tak jak robi się to w przypadku prawdziwej imprezy w świecie realnym.Osoba będąca organizatorem urodzin Alfy Romeo zapraszając jak największą liczbę znajomych powinna także upewnić się czy zaproszenia zostały przez nich potwierdzone. Wszystko po to , by komplet gości zjawił się na organizowanym party w wyznaczonym czasie. Specjalna aplikacja na profilu Alfa Romeo wyświetla tort urodzinowy - każda świeczka to jeden gość imprezy.

Kiedy już zacznie się przyjęcie należy obserwować kto zdmuchnął urodzinową świeczkę na torcie, a kogo jeszcze brakuje. Wynik gracza to ilość zdmuchniętych świeczek. Regulaminowy czas trwania imprezy to jedna godzina (np. 12 grudnia od 14:00 do 14:59 włącznie). Imprezę każdy może zorganizować tylko raz. Można zmienić termin urodzinowego przyjęcia tylko przed jego rozpoczęciem. Co ważne - jedna osoba może być na kilku imprezach u różnych znajomych.

Osoba, która zorganizuje jedną z najliczniejszych imprez urodzinowych, dostaje od Alfy Romeo jedną z ciekawych nagród.

Co do wygarnia?
- Nagroda za zorganizowanie najliczniejszej imprezy - Alfa Romeo Giulietta na tydzień plus paliwo.
- Kolejne 5 nagród dla najliczniejszych imprez - nawigacje TomTom Alfa Romeo.
- Następne 10 nagród - albumy „Historia Alfa Romeo".


Inne