Sieć autoryzowanych serwisów FAP zaprasza wszystkich właścicieli aut marek Alfa Romeo, Abarth, Fiat i Lancia do bezpłatnego skontrolowania 10 ważnych elementów samochodu.

Reklama

Pracownicy autoryzowanych serwisów FAP sprawdzą akumulator oraz kondycję ogumienia. Pod lupę trafią także układy: hamulcowy, kierowniczy, zawieszenia i wydechowy oraz stan wycieraczek, oświetlenia i płynów eksploatacyjnych.

Mechanicy przy pomocy preparatów niemieckiej firmy TUNAP uodpornią samochód na mroźne macki zimy. Usługa kosztuje tylko 29 zł brutto i obejmuje najbardziej narażone na przymarzanie punkty auta.

W ramach zabiegu konserwującego pracownik zadba o właściwe:
- smarowanie zawiasów drzwiowych oraz zamka maski silnika i bagażnika
- zabezpieczenie bębenków zamków drzwiowych
- zabezpieczenie uszczelek drzwiowych


"Nasza akcja serwisowa pokazuje jak ważne dla nas jest oferowanie na wysokim poziomie usług posprzedażowych. U nas kontakt z klientem nie kończy się na sprzedaży samochodu. Staramy się dbać o klientów przez cały okres używania przez nich aut marek należących do Grupy Fiata." - powiedziała Grażyna Bandoła, kierująca działem części zamiennych i usług w Fiat Auto Poland.

Ponadto podczas tegorocznej akcji Fiat Auto Poland oferuje nie tylko bezpłatne skontrolowanie samochodu ale także atrakcyjne warunki zakupu części zamiennych i akcesoriów. Na liście są m.in. obręcze stalowe, amortyzatory, paski rozrządu, filtry, tarcze i klocki hamulcowe, sprzęgła, akumulatory firmy CENTRA/EXIDE, żarówki czy pióra wycieraczek.

Akcja serwisowa już trwa i zakończy się dopiero 31 stycznia 2011 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy skontaktować się ze specjalistą w wybranym ASO.