Hyundai wygrał gigantyczny przetarg policji. Oto NOWE radiowozy

| Aktualizacja:

Hyundai dostarczy policji ponad 300 nowych oznakowanych radiowozów, które trafią do komend w całej Polsce. Jak ustalił dziennik.pl to największa tegoroczna transza samochodów, bowiem łącznie w 2019 roku koreański producent dostarczył mundurowym 667 pojazdów.  

wróć do artykułu
  • ~tiostaten
    (dzisiaj 09:38)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świ𝚎tny prоjеkt dla d𝚘r𝚘sły𝚌h, którzy 𝚌h𝚌ą znаl𝚎źć partnеra seksu𝚊lnеg𝚘
  • ~sporabjes
    (2019-12-06 17:01)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny prоjеkt dl𝚊 dоrоsły𝚌h, którzy ch𝚌ą znalеźć pаrtn𝚎ra s𝚎ksu𝚊ln𝚎go
  • ~sesek
    (2019-12-06 15:17)
    Bravo Hyundai :-)
  • ~Zygi 200
    (2019-12-04 12:12)
    Ja to bym im rowery kupił i roczny zapaz tawotu do łańcucha. Policja to taki urząd który jest stworzony i powinien służyć dla obywatela. Ale niestety to tylko drugi urząd skarbowy i ochrona bandytów. Milicjant to miał rower, pałkę i gwizdek ,potrafił sam jeden porządek zaprowadzić. A najwiecej wykroczeń na drodze należy do grupy speed- podpuszczanie to inaczej podżeganie do popełnienie wykroczenia. To co oni wyprawiają to nagrać i do interwencji lub uwagi podać.
  • ~janlodi
    (2019-12-03 05:16)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świ𝚎tny prоjеkt dlа dоrosły𝚌h, którzy chcą znalеźć p𝚊rtnerа sеksu𝚊ln𝚎go
  • ~echech
    (2019-11-30 15:09)
    Na hybrydach toyoty wyszliby lepiej, zaoszczędzone paliwo na patrolach jak to w krk, ale cóż nie pomyśleli
  • ~Irek.
    (2019-11-28 17:39)
    Za 20 lat to Polska , będzie miała swoje auta . a nie jakiś skośnoki .
  • ~r23
    (2019-11-28 08:14)
    awaryjność jest taka jak innych samochodów, ale silniki 1,2 to chłam który niema siły ruszyć dlatego mają system samoczynnego dodawania gazu przy ruszaniu bo by się zadławiły, spalanie jak w silnikach 2.0, oleju biorą tyle co kia czyli ile wlejesz to weźmie, ostatnim dobrym samochodem były skody octavie z silnikiem 2.0 125km, niestety jak zawsze każdy przetarg jest wybierany rozsądnie ;)
  • ~Kogut
    (2019-11-28 06:22)
    Policja ma mieć dobre auta i basta!!!te i tak mają zbyt małe silniki ale to krok w przód...
  • ~Oloolo
    (2019-11-27 21:19)
    I super. A ile miejsca na przewożenie zarzyganego na izbę wytrzeźwień. No po prostu idealne
  • ~Eng jgvjk
    (2019-11-27 18:42)
    Tyle się o ekologii mówi i policja nie kupuje hybryd i elektryków? Jak to tak? 😮
  • ~Łukasz
    (2019-11-27 15:32)
    Tylko T6 w policji jest miejsce żeby kogoś przewieź a te wszystkie małe to masakra w prewencji .
  • ~Kia
    (2019-11-27 14:57)
    Kupowali BMW to była fala nienawiści bo kupują BMW, a po co im takie auta itd. Kupują Hyundai też źle. Mentalność Polaków jest okropna
  • ~Dm 2
    (2019-11-27 12:53)
    Auto dla każdego policjanta ! To nowa akcja obecnego rządu. Co prawda miało być mieszkanie dla każdej polskiej rodziny, czy też samochód elektryczny, ale policja polityczna jest ważniejsza od społeczeństwa, ważne jest, że teraz policjanci będą na każde zawołanie rządzących jak i na zawołanie swoich żon, mężów itd. Dzieci policjantów bezpiecznie dowiezione do szkół, a żony do pracy lub na zakupy. A sprawy włamań, pobić, wieszania portretów, burdeli ministrów będą tradycyjnie umorzane.
  • ~dr Dolittle
    (2019-11-27 08:52)
    Psy to powinny w klatkach boxach jeździc. Trzeba dbać o zwierzeta.
  • ~arbidfi
    (2019-11-27 02:53)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świ𝚎tny prоjekt dl𝚊 d𝚘r𝚘sły𝚌h, którzy ch𝚌ą zn𝚊lеźć partn𝚎r𝚊 s𝚎ksuаlnеgo
  • ~Pung sung
    (2019-11-26 21:50)
    Zawsze wybiorą Koreanski SZAJS !!!! Zgnitki, blacha jak papier ... Mialem nowe koreanskie auto i po 18000 km siadlo lożysko.... Szajs !!!!
  • ~smutneprawdziwe
    (2019-11-26 21:09)
    i po co? lepiej przeznaczyć na pożyteczna straż czy karetki, policja? od czego oni są? od łapania dzieciaków z ziołem i protokołów? proszę ja was.. wolę zadzwonić po stokroć na straż pożarną, niż po was
  • ~Gocio