Dziś stracisz dowód rejestracyjny. Policja rusza z wielką akcją, sprawdź, czy masz takie auto

| Aktualizacja:

Policja w czasie akcji SMOG sieje spustoszenie wśród kierowców. Zatrzymała już ponad 11,3 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. Dziś ten wynik na pewno wzrośnie. 

wróć do artykułu
  • ~ech
    (2019-11-20 10:41)
    Kolejny raz uderza się w ludzi najbiedniejszych, których po prostu nie stać na nowe auta i jeżdżą sprowadzonymi do Polski używanymi. Pozbawienie tych ludzi aut jest najczęściej równoznaczne z pozbawieniem ich możliwości dojazdu do pracy (komunikacja międzymiastowa już faktycznie nie istnieje) i zarobkowania, co zaowocuje ostatecznie wykluczeniem społecznym kolejnej grupy Polaków, To o to tutaj chodzi?
  • ~R
    (2019-11-20 07:02)
    Rząd PiS potrzebuje pieniędzy i okrada Polaków w każdy możliwy sposób. To jeden z nich.
  • ~Ewawa
    (2019-11-20 08:32)
    Chciałabym, żeby to była akcja SMOG-ale to jest akcja :"szukamy kasy i najłatwiej jesyt złoić obywateli". A my wcale z taka policja nie czujemy, że jest w Polsce bezpieczniej.
  • ~ajax
    (2019-11-20 09:22)
    To polowanie na kierowców to już jakaś obsesja PiSowskiego rządu? A na początek to policja niech własne samochody sprawdzi, bo ostatnio jechałem za policyjnym busem, który przy ruszaniu spod świateł zostawiał chmurę czarnego dymu. A tak w ogóle to przykładowo Niemcy w niektórych swoich dużych miastach zakazali poruszania się samochodami z silnikami diesla nie spełniającymi norm Euro 5 i 6 i co!? I okazało się że stan powietrza w tych miastach wcale się nie poprawił!!!
  • ~TTT
    (2019-11-20 08:38)
    Państwo biedne ale "policyjne"
  • ~Janusz Normalny
    (2019-11-20 09:31)
    My, kierowcy, jesteśmy najbardziej gnębionymii i wyzyskiwanymi obywatelami RP.
  • ~Lech
    (2019-11-20 10:46)
    Ciekawe ilu z tych paru tysięcy będzie musiała rzucić pracę bo nie będzie mogła dojechać
  • ~7--7
    (2019-11-20 08:27)
    Cala Polska to jeden duzi SMOG !!!
  • ~tor
    (2019-11-20 08:46)
    SMOG policja walczy Po moim telefonie do dyzurnrgo ,że na parking wjechał dostawczak za którym ciągnie się czarna chmura dymu przez pół godz nikt się nie pokazał a było to w mieście . Dużo gadania mało efektów
  • ~Kogut
    (2019-11-20 09:06)
    To jest podobnie jak w niemczech!To w końcu Niemcy oszukali nowymi silnikami kture jednak były pospolitym kopciuchami.a der Spiegel się teraz cieszy?
  • ~BBC
    (2019-11-20 12:10)
    Kiedy ruszy akcja drogi bez dziur i pułapek
  • ~tttt.
    (2019-11-20 09:58)
    Akcja SMOG ,a sklodowiska odpadow chenicznych plona.Lepiej byloby gdyby policja kontrolowala takie wlasnie wysypiska ,ale oni wola miec czysta kase bez problemow.
  • ~szofer
    (2019-11-20 10:42)
    To państwo policyjne, bo jak można kogoś karać na podstawie podejrzeń.Jeżeli ma podejrzenia to powinien wezwać kolegów z specjalistycznym sprzętem i dokonać kontroli a nie karać podejrzanego. Dajcie im jeszcze uprawnienia do bezkarnego eliminowania podejrzanych kierowców, tylko uważajcie by na was nie trafili.
  • ~BeM
    (2019-11-20 10:08)
    W pierwszej kolejności niech sprawdzają kopcące stare pks-owskie autobusy, które przejadą,znikają w dali, a smród spalin jeszcze długo czuć.
  • ~...
    (2019-11-20 13:14)
    Niech dadza nam godnie zarobic to bedzie nas stac na mlodsze i lepsze samochody i takie akcje nie beda potrzrbne
  • ~ścigać kopciuchy i elminować je z ulic
    (2019-11-20 09:53)
    to nie żadna walka jakiegoś "pis" z obywatelami ale niezbędne działania przeciwko powszechnym kopcącym szrotom na ulicach. Ci co piszecie że was nie stać na sprawny samochód jednocześnie skazujecie siebie i waszych bliskich na choroby nowotworowe no i pozostałych wąchających wasze zapachy z rur wydechowych.
  • ~Kauzyperda
    (2019-11-20 10:12)
    Zasada Ziobry działa "Winien nie winien siedzieć powinien ". Taki minister takie prawo .Jaka partia takie prawo.
  • ~Maro
    (2019-11-20 12:03)
    Smog był i bendzie i właśnie ten który jedzi si pracy ma najgorzej to po prostu wyłączanie pieniędzy od ludzi co brakuje na 500 Plus pewnie niech rząd sie opamieta . Rozwiać można to w prosty sposób dopłata do pracowników i benda pracowac i nie bendzie braku ludzi w pracach . A następnie auta jakiekolwiek przekracza granice państwa sprawdzić na granicy . Normy spalin . Nie demoralizucje narodu rządzie obudź się a nie rozdawać pieniądze na lewo i prawo jak dajecie to już dajcie wszystkim
  • ~Sajt
    (2019-11-20 12:36)
    Wszyscy piszecie o PiS a sami na nich glosowaliscie ludzie zdecydujcie się....
  • ~Złote Śmieci
    (2019-11-20 10:22)
    To właśnie kwitnąca gospodarka prawicowa. Cuda morawieckie. I on pragnie teraz na prezydenta. Wiecie, że oni wymyslili teraz nową gałąź gospodarki narodowej - stąd nowe Ministerstwo Śmieciowe. Pamietacie drakońskie podwyżki kosza na śmieci. Uszczelnić nielegane zwożenie śmieci z Europy nie potrafią. Nie potrafią, czy to ich koledzy zaszyci w polityce i na urzedach?