Rząd forsuje zmiany w przeglądach technicznych. "Miliardowe koszty zostaną przerzucone na kierowców i przedsiębiorców"

| Aktualizacja:

Opłaty za przegląd techniczny samochodu i nadzór nad Stacjami Kontroli Pojazdów stały się przedmiotem ostrego sporu między rządem a prowadzącymi stacje diagnostyczne. "Zmiany w prawie przypominają scenariusz rodem z epoki słusznie minionej. Sprawią, że miliardowe koszty zostaną przerzucone na kierowców i przedsiębiorców" – mówi dziennik.pl przedstawiciel jednego ze stowarzyszeń SKP.

wróć do artykułu
  • ~Żarófka
    (2018-12-04 13:11)
    Wszystkim wyborcom PiS życzę spokojnego i udanego Nowego Roku 2019. Niech wam upłynie w zdrowiu i dostatku. :)
  • ~Niki
    (2018-12-04 13:15)
    Wszystko po to by na stołki w TDT posadzić kolejnych swoich, jedynie słusznych pisiewiczów. Bez fachowych kompetencji za to w pełni oddanych linii przodujacej partii. A ciemny lud pokornie za to zapłaci.
  • ~Jaro
    (2018-12-04 13:08)
    Koryto+ pustawe?
  • ~ajax
    (2018-12-04 14:44)
    PiSia dojna zmiana wyraźnie wzięła sobie na cel polskich kierowców i przedsiębiorców i postanowiła traktować ich jak dojne krowy?!
  • ~Edek
    (2018-12-04 14:05)
    Czekam ...kiedy nastąpi koniec Zorganizowanej Grupy Przestępczej - czyt. Zwierzęcego Folwarku...pod wodzą niespełnionego nieudacznika...CANALII...
  • ~=taka prawda
    (2018-12-04 14:01)
    Kasa po "totalnej" się wyczerpała trzeba doić suwerena, lub ciemny lud - jak kto woli. A te matoły myślały że to wszstko z Vatu - bujda na kółkach
  • ~olesław
    (2018-12-04 14:44)
    czyli skok pisowców na kase
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2018-12-04 13:29)
    Dobra zmiana ma usprawnić badania a stacje kontroli są przeciw bo ich właściciele, o czym od dawna wiadomo, są sympatykami po albo nowoczesnej, w większości to kumple Grzegorza S.
  • ~RyTe
    (2018-12-04 13:48)
    Najwyższy czas na eliminację z polskich dróg jeżdżącego złomu zagrażającego innym użytkownikom dróg. Ciekawe jakim to cudem trafiają do ruchu jako sprawne techniczne samochody dymiące jak kominy fabryczne? Stać na łapówki to będzie stać na opłaty, proste i oczywiste. Zresztą jak kogoś nie stać na utrzymanie samochodu niech jeździ rowerem, niezależnie od partyjnych sympatii.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-12-04 13:46)
    "Zmiany mają wprowadzić na polski grunt regulacje wynikające z dyrektywy Parlamentu Europejskiego" - Już się gubię kodziarska mierzwo kiedy mamy tych dyrektyw przestrzegać.
  • ~jakis
    (2018-12-04 20:22)
    Ceny za badania pojazdu muszą wzrosnąć - to jedyna usługa w kraju, której cena nie zmieniła się do 14 lat.
  • ~Wadim
    (2018-12-04 21:51)
    Nowe programy dobrej zmiany - Benzyna + (w górę), Prąd + (super w górę), Przeglądy + i kolejne w drodze, ach, a w tle Koryto Super Mega + (dla pisowskiej nomenklatury).
  • ~Boże patrzysz i nie grzmisz.....
    (2018-12-04 13:45)
    Ten tzw rząd próbuje poprawiać coś z czym społeczeństwo daje sobie racdę ,natomiast to co należy do domeny prawdziwego rządu załatwia tak jak z sądami . Co by tu jeszcze ********* panowie co by tu jeszcze ********* ...taki okrzyk wydał jeden z ministrów tej samej prawicowej formacji nieco lat temu wstecz .
  • ~jarek
    (2018-12-04 18:03)
    Czyli kolejny MILIARDOWY NAPAD na nasze kieszenie!
  • ~to lepiej zeby placili cyklisci ? a moze piesi ?
    (2018-12-04 14:18)
    to wedlug autora tych wiesci za przeglady powinni placic piesi, czy cyklisci ? a moze ci co posiadaja hulajnogi ?
  • ~puk
    (2018-12-06 21:27)
    i bardzo dobrze, ciemny lud trzeba walić po rogach ile się da, nawet nie jęknie
  • ~przegląd co dwa lata, a nie corok.
    (2018-12-06 14:54)
    Po pierwsze Powinni wprowadzić przepis taki jaki jest w unii europejskiej, przegląd co dwa lata, anie co rok,
  • ~fresh
    (2018-12-04 14:08)
    UE nas dobije
  • ~RyTe
    (2018-12-05 13:02)
    I tak trzymać, szroty na złom a jak nie stać na porządne auto to na piechotę i po kłopocie, nie trzeba będzie płacić za przegląd ani dawać w łapę. Walczmy ze smogiem zaczynając od dokładnej kontroli eksponatów muzealnych jeżdżących po naszych drogach. Zaroiło się od zdezolowanego badziewia z Niemiec i nas trują. Niech zaczną się bać jadąc na przegląd.
  • ~Caius
    (2018-12-06 12:25)
    Wszystko zmierza w tym kierunku że nie zagłosuję w najbliższych wyborach na PiS, na POgrabków suwerenności też

Może zainteresować Cię też: