Ojciec Rydzyk dostał samochody od bezdomnego? CBA przekazuje sprawę do prokuratury

| Aktualizacja:

"Ten samochód dostaliśmy od bezdomnego. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody" - stwierdził przed kamerą o. Tadeusz Rydzyk. Słowom redemptorysty nie dał wiary Adam Szłapka, poseł i sekretarz Nowoczesnej. Parlamentarzysta o sprawie zawiadomił CBA, które teraz przekazało jego pisma do prokuratury. 

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2018-01-30 10:54)
    Jeden nie wpisał zegarka , drugi stodoły , trzeci samolotu a czwarty dostał od bezdomnego . Co łączy tych czterech osobników ?.
  • ~dopiero w niebie
    (2018-01-30 11:01)
    aaa, i po co tak się napinać, wiadomo powszechnie, że ojciec tadeusz to niezłomny patriota, katolik i wzorzec doskonałości wszelakich , nawet, jeżeli coś tam, coś tam , to i tak dopiero w niebie będzie sąd ostateczny...
  • ~forsa
    (2018-01-30 11:03)
    Zawsze jak widzę bezdomnego to chce pieniędzy ale żeby pytał mnie czy chcę samochód to nigdy.
  • ~frage
    (2018-01-30 11:10)
    Ojciec Rydzyk jest właścicielem prywatnej telewizji?
  • ~KMS
    (2018-01-30 11:13)
    Przeczytałem gdzieś komentarz: "Zabiera biednym, nie daje nikomu. Taki Robin Hooj"
  • ~Seb
    (2018-01-30 11:22)
    Ten człowiek robi z ludzi i uważa zachodnich umysłowo i wciska te bzdura , drugie to nie jest żaden zakonnik i żaden ojciec to cwaniak szuja
  • ~Rochel57
    (2018-01-30 11:22)
    Może w końcu ktoś się weźmie za tę mafię ? Jeżeli ktoś funkcjonuje poza prawem, tzn., że w państwie jest bezprawie.
  • ~To nie jest śmieszne
    (2018-01-30 11:29)
    Nawet etatowy redaktor "Trwam" nie potrafił powstrzymać zdziwienia na słowa swojego pracodawcy rydzyka o darowiźnie (wychodzące z orbit oczy reaktora wskazywały na bezgraniczne zdumienie - reakcja bezcenna). Ale cóż z tego, przecież wszyscy wyznawcy "rydza" z pewnością uwierzyli swojemu guru.
  • ~antyKODzia
    (2018-01-30 11:30)
    Ta drurna szlapka w spadku od Komoruska powinna juz wiedziec ze w przypadku darowizn na zakony i koscioly (wszystkie, nie tylko katolicki) nie ma zadnego podatku
  • ~us
    (2018-01-30 11:55)
    A kiedy o. Rydzyk kupił telewizję Trwam od fundacji Lux Veritatis? I za ile?
  • ~WKKW
    (2018-01-30 11:59)
    Pan Szłapka nie rozumie prostej rzeczy, że darowizny na cele kultu religijnego są zwolnione z opodatkowania.
  • ~PIS jest OK
    (2018-01-30 12:06)
    Zaczynał od handlu autami i nadal ma do nich sentyment.
  • ~Daniel
    (2018-01-30 12:37)
    Rydzyk jest księdzem z tego kościoła co faszysta Josef Tiso a mówi w mediach że jest z tzw. Polskiego Kościoła w Toruniu a to kłamstwo. Obraża księdza dr.Mirosława Malinowskiego proboszcza polskiego kościoła w Toruniu.
  • ~wdzięczny PISuarski naród
    (2018-01-30 12:42)
    Bardzo, ale to bardzo jestesmy wdzieczni tej dojnej zmianie i dyrektorowi imperium ,że nas tak ładnie równo doją gdzie się da i jak sie da....dziekujemy !
  • ~moherek
    (2018-01-30 12:45)
    Nasz ukochany o.rydzolek dzięki "bezdomnemu" nie będzie już musiał jezdzic ...rowerem,- prawda !? P.S. a swoją drogą jestem ciekawe czy CBA sprawdziło czy ten bezdomny naprawdę wygrał w coś ..Totolotka....
  • ~Ojciec Krzysiek
    (2018-01-30 12:50)
    Chętnie dowiem się jaki będzie finał tej sprawy
  • ~Święty
    (2018-01-30 12:52)
    Polska Euro Komedia......słów brakuje
  • ~Toto
    (2018-01-30 13:35)
    A tak przy okazji powinni sprawdzić posła Szłapka,może też by coś ciekawego znaleźli...
  • ~Donosiciel i szmalcownik z totalnej opozycji do ukarania
    (2018-01-30 14:00)
    Ojciec się przyznał do darowizn a czy tussk przyznał się do niemieckich?
  • ~Nick123
    (2018-01-30 14:19)
    Niby taka nowoczesna, a demokracji bezpośredniej elektronicznej nie obiecuje... Tylko Partia DB jest w stanie zrobić porządek z Rydzykami, Misiewiczami i wszelką korupcją.