Brejza oskarża: kierowca Macierewicza nie był badany na trzeźwość, uciekł z miejsca wypadku [MAMY DOKUMENT]

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza wydaje się prowadzić własne śledztwo w sprawie wypadku, w którym brał udział samochód ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Teraz parlamentarzysta oskarża kierowcę szefa MON.

wróć do artykułu
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-02-16 05:18)
    Oni ucieczkę maja we krwi.Dal im przykład pan Antoni pod Smolenskie jak s......ać mają.
  • ~Jestem ANTONI, Nikt MNIE nie dogoni
    (2017-02-16 04:33)
    Patrzę na prawo, lewo, do przodu i do tyłu, w górę i w dół i wszędzie otaczają mnie pisowskie kłamstwa. To ich sposób na zapewnienie sobie politycznego bytu, bo moralny szlag trafił. „Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli". Jarosław Kaczyński w 1992 r.
  • ~worg
    (2017-02-16 04:00)
    "prawo" i "sprawiedliwość" pisia ich mać,!
  • ~Jestem ANTONI i Nikt MNIE nie Dogoni
    (2017-02-16 03:57)
    To nie były samochody ŻW, tylko SKW. Sprawa się zaplącze. Tak używa Dojna Zmiana
  • ~po PO
    (2017-02-16 02:57)
    Slowo PO to juz synonim zlodziejstwa i pieniactwa, a im jeszcze malo, chca by oznaczalo debilizm.
  • ~SIARA
    (2017-02-16 01:30)
    Poseł PO Krzysztof Brejza to niech sie walnie w beke I zakisi na zime co za pajace z PO zamiast zaczac cos robic to oni szukaja dziury w calym niech oni sie wezma juz za robote albo niech sprawdza pania bufetowa waltz co nakradla miliony w warszawie
  • ~mors
    (2017-02-15 22:40)
    To faktycznie poważny zarzut. Jeśli prawdą jest, co napisała Szydło do tego chłoaka z Oświęcimia, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa, to ten kierowca powinien być chyba teraz ścigany i postawione mu jakieś większe zarzuty!
  • ~kuku na muniu
    (2017-02-15 20:35)
    CZY BREJZA I NITRAS ĆPAJĄ RAZEM COŚ ?
  • ~Gnuialasyf
    (2017-02-15 20:31)
    Ponad prawem ? Super impreza.
  • ~romank
    (2017-02-15 19:51)
    kierwinski jedz do putina,zeby zrozumiec cos,co rozumie macierewicz
  • ~romank
    (2017-02-15 19:46)
    brejza,skierwinski twoja karjera polityczna ma utrzymac po przy wlADZY,PO CO
  • ~romank
    (2017-02-15 19:40)
    putin tez moze ma jakis honor,oddaj samolot polski,jezdzilem tam nie wszyscy cie kochaja
  • ~romank
    (2017-02-15 19:18)
    wy tylko odwazni jestescie w polsce,gdzie ma wasze roszczenia byly agent putin,nie oddajac polskiej wlasnosci,samolotu
  • ~gostom
    (2017-02-15 19:11)
    Polska odkrywa się od nowa...!
  • ~Macisław Płatow
    (2017-02-15 19:09)
    Szanowni Recenzenci WAS ogarnęła PIS-fobia. NIENAWIŚĆ zera Wam szare komórki. I tyle na Was temat ,z KRE---AMI nie prowadzi się konwersacji ,K--TYNAMI się pogardza.
  • ~przenikliwy mateusz
    (2017-02-15 17:55)
    To już jest koniec PO- sztandar wyprowadzić ...
  • ~autor nieznany
    (2017-02-15 17:54)
    debilki sie podniecaja, pewnie rzad padnie bo kierowc zwial
  • ~ ect ...
    (2017-02-15 17:38)
    Kierowca BOR nie był sprawcą kolizji, a uczestnikiem związku przyczynowo-skutkowego na drodze publicznej i jako funkcjonariusz BOR, poruszający się pojazdem uprzywilejowanym, mający VIP-a na pokładzie, będący w trakcie wykonywania czynności służbowych, w związku z wykonywanym zadaniem, nie ma obowiązku zatrzymywania się na żądanie ŻADNEGO patrolu drogówki, która ma obowiązek ustawowy udzielenia pomocy pojazdowi BOR, jako uprzywilejowanemu w ruchu!!! ZROZUMIAŁ pan Brejza? Jeśli jeszcze nie, to TRZEBA NATYCHMIAST ODEBRAĆ MU PRAWO JAZDY, JAKO OSOBIE NIEBEZPIECZNEJ I NIEUPRAWNIONEJ DO KIEROWANIA POJAZDEM W RUCHU. NIE ZNA NAWET PODSTAW PRAWA O RUCHU DROGOWYM!!!
  • ~wiemy kto :)
    (2017-02-15 17:12)
    Przeciez to nic nowego, w tupolewie tez tez jeden pijak zabil przeszlo 100 ludzi i jedna kaczke mowiac zmiescisz sie... PISS broni Antka poniewaz Jarus latami temu jak nie mial jeszcze do tego kotow z nim sie grzmocil.
  • ~polonos
    (2017-02-15 17:03)
    Macierewicz współwinny mataczenia po karambolu, który spowodował. Zamknąć ich.