Do naprawy, na złom czy na badania do Niemiec. Co dalej z rozbitym audi premier Szydło?

| Aktualizacja:

Zdjęcia opancerzonego audi A8 L Security rozbitego w wypadku w Oświęcimiu obiegły media. Sprawdziliśmy, co teraz dzieje się z roztrzaskaną na drzewie limuzyną i czy możliwa jest jej naprawa. A może auto trafi na złom?

wróć do artykułu
  • ~zomo
    (2017-02-14 10:25)
    "To audi trafi na złom, a z nim miliony złotych" - Dziewulski to jest tępy komunistyczny milicjant , czy ten baran wie ile kosztuje taki samochód ? , o jakich milionach on mówi ? . Dziewulski - demencję się leczy !!!
  • ~cep prawdy
    (2017-02-14 09:36)
    Oddać szwabom ten szajs za darmo ! Niech się naucza robić pancerne auta!
  • ~Maliniak
    (2017-02-14 19:32)
    Sprzedac kolekcjonerom jako szmelc !!!! Bezwarosciowa niemiecka konstrukcja sprzedac frajerom z RP . TAK samo jak latali zlomami tak samo jezdza pseudo autami. Moze mialo ukryty sensor uruchamiany zdalnie i samochod mial odleciec. Tylko drzewo przszkodzilo. Wyroslo za .... szybko ... za szyba
  • ~marks_
    (2017-02-14 07:26)
    czy jakikolwiek ekspert, może być parówkowo/puszkowy, widział kiedykolwiek tak skasowane auto przy prędkości 50km/h ??? dodam tylko, że jeszcze miał parę metrów na hamowanie, więc najwyżej 30km/h. tylko poważne odpowiedzi proszę.
  • ~Gsc
    (2017-02-14 06:53)
    Zeby PISuary wozili swe d........ niemieckimi samochodami, to szczyt chamstwa!
  • ~emeryt rozbawiony dobrą zmianą
    (2017-02-14 11:11)
    kupią nowe auto za nasze pieniądze albo premier będzie miała nowy helikopter! tylko przedtem obok jej posesji wybuduje się lądowisko i za całość będziemy płacić drożej!
  • ~mariusz
    (2017-02-14 08:22)
    moja krewna kiedyś przy szybkości spacerowej wjechała do rowu odwadniającego.przód auta wyglądał "tragicznie", a szybkość była rzędu około 20 km /h. auto zostało naprawione -wymiana osłony zderzaka, wyprostowanie maski silnika i inne drobne. Tak na poważnie, czy der dziennikowcy ogladali testy zderzeniowe różnych marek aut.tam przy w sumie podobnych szybkościach około 50,60 km/h, przy zderzeniu z trwałą czołową przeszkodą auta testowe są ROZTRZASKANE. a propos od ręki kupuję to ROZTRZASKANE ???????????? AUDI
  • ~Temat wypadku Pani Premier
    (2017-02-14 18:55)
    to typowa padlina dla ubogich duchem proletariuszy umysłowych o profilu "intelektualnym" hieny połączonych w bratnim uścisku wielkiego brata Sorosa!
  • ~mdk
    (2017-02-14 14:02)
    Po tym co przeczytałem można dojść do wniosku, że auta rządowe nie są ubezpieczone... Szkoda słów na takich "ekspertów"
  • ~Dziewulskiego od dawna trzęsie medialna zazdrość!
    (2017-02-14 18:56)
    - A dlaczego? - Ano dlatego, że taki na przykład Siemoniak - były kierowca Tuska - został ministrem Obrony Narodowej - bo ma MON w nazwisku, a Tuska to strasznie rajcowało i nominację SieMONiaka uznał za doskonały żart POlityczny! +++ Janicki - to też były szofer - a dorobił się dwóch gwiazdek generalskich! +++ O pozycji Mnietka w histori RP nie ma się co rozwodzić! --------- Więc wygląda na to, że tylko Dziewulskiemu się nie POwiodło!
  • ~buldog
    (2017-02-14 11:26)
    dojna zmiana kosztuje... to nie wiedziałeś o tym, przed wyborami, wyborco PIS ? ha ha ha
  • ~Bartek .
    (2017-02-14 17:55)
    Auto na pewno ubezpieczone i za ewentualną naprawę zapłaci ubezpieczyciel .Albo dostana nowe .
  • ~tw kaczor
    (2017-02-16 15:30)
    kur.. auto za 2 mln+ i przy 50 km/h, przód skasowany, kierowca połamany, pasażer już tydzień w szpitalu. To świadczy o AUDI, i już nikt nie zakupi tego "badziewia" albo prędkość była znacznie większa i to świadczy o tym że policja i prokuratura kłamie.
  • ~Cezary G
    (2017-02-14 09:13)
    Ale czy na masce auta nie ma przypadkiem śladów trotylu ??
  • ~TUV
    (2017-02-16 22:35)
    Będzie tak jak ruscy z TU154,czyli nie dadzą Niemcom, bo po badaniach się okaże,że szybkość była większa!
  • ~ktoś
    (2017-02-15 09:38)
    A panienka dostanie następna furę do rozwalenia....
  • ~Ada
    (2017-02-17 04:13)
    Czy PiSowi i Kurskiemu nie przeszkadza jazda autami które robi dziadek Tuska z wermachtu, jeszcze niedawno w czasie wyborczym wszystko co made.germany było be,
  • ~szofer
    (2017-02-19 17:13)
    A poco naszemu rządowi opancerzone samochody ? Zwykłe normalne limuzyny w zupełności wystarczą , rząd W.Pawlaka jeżdził polonezami i jakoś przeżył. Ewentualny zamachowiec nie będzie przecież zaminowywał trasy przejazdu kolumny rządowej ani ostrzeliwał ich z "bazuki" .. takie rzeczy to tylko na filmach się zdarzają. Jakby prezydent Duda jechał normalnym zwykłym samochodem a nie dociążonym pancerzem "borowozem" , to ani opona by w nim nie pękła ani do rowu by nie wpadł. Inna rzecz ,że kierowcy rządowi POWINNI zachowywać się na drodze zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego , a nie jeżdzić tak jakby nikogo poza nimi na drodze nie było !
  • ~T-55A
    (2017-02-16 18:22)
    Oddać na złom! Rząd odzyska troszkę forsy. Trzy tony żelastwa troszkę kosztuje!
  • ~coola
    (2017-02-14 11:25)
    Podobno kolumna p.Szydlo poruszała się z prędkością 50-60 km/h. Tak orzekli biegli. Jakim cudem to pancerne audi tak wygląda po zderzeniu z drzewem? Tym bardziej że kierowca prawdopodobnie depnął hamulec, więc prędkość była mniejsza, powiedzmy 40. Czyli gdyby nie było pancerne to by się rozpadło? Na budziku było minimum 80, a pancerność jest chyba jedynie na rachunku za ten samochód.