Kim jest szybki "pan Kazimierz"? Wyborcza.pl: funkcjonariusz komunistycznej bezpieki. Jest odpowiedź Misiewicza

| Aktualizacja:

Pan Kazimierz, którego Antoni Macierewicz wychwalał za szybką jazdę to według ustaleń Wojciecha Czuchnowskiego z "Gazety Wyborczej" szara eminencja w MON i jeden z najbardziej zaufanych ludzi ministra. Karierę zaczynał jako szofer ekipy stanu wojennego i funkcjonariusz Wojskowej Służby Wewnętrznej, którą ustawa o IPN zalicza do komunistycznej bezpieki. W piątek wieczorem do doniesień gazety odniósł się Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON.

wróć do artykułu
  • ~kaczynski
    (2017-04-23 23:55)
    To ja już nie wiem kogo ścigają i tępią pis dzielcy . poseł Piotrowicz , ambasador w Niemczech , teraz ten najbardziej zaufany Maciarewicza i ilu jeszcze takich ukrytych mają jeszcze .A oni mowią że ścigają komunę .Chyba jednak jest tak że to komuniści się przefarbowali i Zajmują dość wplywowe oraz newralgiczne stanowiska .Neralgiczne bo są blisko tajemnic państwowych , a komuniści jak wiadomo pracują dla jednego państwa .Zgadnicie jakiego ?
  • ~ZXZ
    (2017-02-04 21:58)
    W komentarzach są pisane same bzdury.....
  • ~Wittorio
    (2017-02-03 09:26)
    A dla mnie pan Kazimierz to zwykly pirat drogowy i policja powinna mu wystawic potężny mandat połaczony z zatrzymaniem prawa jazdy.Za zaistniały incydent odpowiada dysponent wycieczki do Torunia,którym za spowodowanie poważnego incydentu na drodze i związanych z tym strat finansowych na szkodę państwa winien się zająć z urzędu prokurator.To by było tak gdyby w Polska była państwem praw,a tak to jest marzenie ściętej głowy.
  • ~szara eminencja
    (2017-01-31 13:31)
    nie zabka
  • ~solidaruch
    (2017-01-28 12:26)
    Naiwna klika Kaczynskiego myslala, ze udomowi komunistyczna bezpieke, wiec do dzisiaj nie przeprowadzila w Polsce dekomunizacji. A tu okazalo sie, ze komunistyczna bezpieka nie je z reki, bo chetnie z dloni zrywa ludziom paznokcie. Ten esbek Macierewicza dlugo byl uspiony. Teraz kiedy USA staraja sie dogadac z Rosja, to Kreml wydal swojej agenturze w Polsce rozkaz usuniecia wszystkich rusofobow, ktore moglyby robic problemy dla amerykansko-rosyjskiego dialogu. Polskie przyslowie mowi, ze "Kto drogi skraca, ten do domu nie wraca". Tym razem Macierewicz mial troche szczescia i wrocil do domu.
  • ~tt
    (2017-01-28 12:21)
    Coś mi się widzi że GW ma mocne powiązania z dawnymi służbami specjalnymi skoro jest tak "dokładnie" poinformowana. No bo skąd by wiedzieli o tym co kto robił, gdzie pracował i czym się zajmował w dawnych czasach ?. W tym światku cudów i jasnowidzów nie ma, są tylko byli agenci, którzy strzegą własne wpływy i ineresiki.
  • ~ubecka emerytura
    (2017-01-28 12:04)
    UBeckie szambo az bulgoce ze wscieklosci - byliscie zawsze gu.... i nim zostaniecie do konca waszych dni.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-01-28 11:10)
    Zostawcie Niemcow w spokoju,oni maja juz swoje problemy.Faktem jest to ,ze polski narod oszalal ?.Piata kolumna was dokonczy
  • ~Dam dolara za Mistrala
    (2017-01-28 09:24)
    Ależ PiS ma ciąg na komunę. Zalążek PZPR ? I sekretarz już urzęduje - nieoficjalnie.
  • ~casa
    (2017-01-28 09:13)
    emeryci i renciści dostają po 2-3 zł podwyżki a MON rozbija BMW-ice
  • ~clex
    (2017-01-28 08:35)
    Czy macierweicz odpowie przed sadem za stwarzanie zagrozenia i ryzyka katastrofy? To on dowodzil ta kolumna. Lamali wszelkie mozliwe przepisy. Zniszczyl mienie wartosci ponad miliona zlotych, ucierpialy osoby. A na koniec macierewicz uciekl z miejsca wypadku. Za te przestepstwa sa konkretne paragrafy. Czy macierewicz za to odpowie?
  • ~herr
    (2017-01-28 08:00)
    Niech Der Dziennik napisze od razu- polnische banditen po co udawać
  • ~wyjaśnić
    (2017-01-28 06:56)
    ..Ciekawym tematem poruszonym przez publicystę tygodnika „wSieci” są interesy lidera .Nowoczesnej Ryszarda Petru......W Legnicy działa firma Europejskie Centrum Odszkodowań, z którą powiązane są różne gangsterskie przypadki i zagadkowe śmierci, która jest powiązana z KHGM. Mówię to w kontekście Ryszarda „Madera” Petru, który w tej firmie zasiada w radzie nadzorczej. Po co śliczny Petru jeździ do Legnicy? Może dlatego, że stacjonowała tam Armia Czerwcowa i pozostały różne ciekawe powiązania?
  • ~Julka
    (2017-01-28 06:50)
    Czy caly pis to była komuna????kto glosowal A ich powrotem?????? To po to zgineli tacy jak ks Popiełuszko,polacy to denny naród
  • ~mietek
    (2017-01-28 06:19)
    Obawiam się, że dla niektórych hejterów nie starczy w aptekach relanium!!!
  • ~slazak
    (2017-01-28 05:54)
    nic radiomaryjnego ludu nie przekona, pranie mozgu zrobiono skutecznie i sekta dziala..Mozliwe jest tylko rozwiazanie biologiczne, czekac az powymieraja..
  • ~gorszy sort
    (2017-01-28 05:44)
    A myslalem ze Polska to praworzadny kraj , gdzie konstytucja wyraznie mowi ze wszyscy sa rowni wobec prawa , a wedlug sekty smolenskiej sa tez i rowniejsi , to sie nazywa BANANA REPUBLIC !!! Czy Polska lezy w Europie i jest w 21-wieku czy to jakies afrykanskie ksiastewko ?
  • ~arbix
    (2017-01-28 05:35)
    Czy wybiorcza, jako POtologia oszustów, zostanie w końcu zdelegalizowana w Polsce?
  • ~Najlepszekasztanysą..
    (2017-01-28 05:18)
    Ktoś wie gdzie się ukrywają nasi bohaterowie "stłuczki" ? W bunkrze pod Suwałkami czy może są jeszcze w szoku poporodowym. A złotoustego usprawiedliwiacza widzę w roli redaktora naczelnego tygodnika - Jak przetrwać na poligonie życia.
  • ~ja
    (2017-01-28 02:47)
    Chory narod.Jakaś bespieka ubecja -kto o tym pisze,chyba jedni i drudzy.