Macierewicz naciskał na kierowcę? Jest zawiadomienie do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa

Posłowie opozycji nie dają za wygraną w sprawie wypadku rządowych limuzyn pod Toruniem. "W zawiadomieniu do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa przede wszystkim wskazujemy, że mogło dość do przekroczenia uprawnień ze strony ministra Macierewicza" - ujawnia w rozmowie z dziennik.pl poseł PO Krzysztof Brejza.

wróć do artykułu
  • ~kierowca
    (2017-01-27 11:14)
    Opozycji padło na mózg. Najpierw oskarżali że Kaczyński naciskał na pilotów a teraz że Macierewicz naciskał na kierowcę. Panowie trochę więcej rozumu przyda się.
  • ~wódz
    (2017-01-27 11:20)
    naciskał, żeby lądował
  • ~lolek
    (2017-01-27 11:21)
    poseł Brejza coraz bardziej merytoryczny najpierw czarne skrzynki limuzyny teraz naciski na "pilota" limuzyny śmieszny gość
  • ~kaktus
    (2017-01-27 11:23)
    Brejza znow bredzi....? A jesli prokurator "przeslucha" zawiadamiajacego i zarzada uprawdopodobnienia zaistnienia przestepstwa....? Jakie "dowody" przedstawi Brejza....? Bo mu "sie wydaje"....? A jak zostanie ukarany za "falszywe oskarzenia".....?
  • ~szkop
    (2017-01-27 11:26)
    Brejza i wszystko jasne, to taki Lejza, zwlaszcza gdy zadaje pytania na komisji Amber Gold. Podobny poziom intelektu co Sczerba, Grabiec, Mucha, Pomaska o Shetynie nie wspomne.
  • ~zenon
    (2017-01-27 11:27)
    Brejza, kwiat inteligencji peło
  • ~Wszyscy równi wobec prawa?
    (2017-01-27 11:28)
    A gdyby to był poprzedni minister albo zwykły Kowalski i też tak samo w pośpiechu się zmył?
  • ~kaczka na godło zamiast orła
    (2017-01-27 11:35)
    Antek jeszcze nie raz zachowa się jak tchórz
  • ~ ect...
    (2017-01-27 11:41)
    Szmatława LEWACKA PROPAGANDA jest coraz głupsza! Kiedy wreszcie zrozumiecie że wasze teorie spiskowe, już dawno na nas Polaków NIE DZIAŁAJĄ I WYCHODZICIE TYLKO NA KRETYNÓW.
  • ~w temacie
    (2017-01-27 11:43)
    dzisiaj 72 rocznica wyzwolenia fabryki śmierci Auschwitz-Birkenau
  • ~rychu
    (2017-01-27 11:52)
    POsel bryza to debil
  • ~gaga
    (2017-01-27 11:53)
    Cały WRZASK jest daremny , ŻW tak zaklajstruję sprawę że to wina świateł że były czerwone a nie że kolumna ministra wojny tak zapier.alała z manewrów woskowych wracali a jakby tak w Warszawie był PUCZ to kto by dowodził wojskiem .
  • ~tomek
    (2017-01-27 11:57)
    MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
  • ~Pis standard
    (2017-01-27 12:10)
    Tak jak było z Tupolewem,LĄDOWAĆ!
  • ~oczywiste
    (2017-01-27 12:17)
    Tupolewizmu ciąg dalszy ,masz lądować bo mi się spieszy ,masz zapie...lać bo mi się spieszy .
  • ~Gien
    (2017-01-27 12:29)
    Co za pier.olenie...
  • ~suveryn
    (2017-01-27 12:34)
    Oczywista, oczywistosc,-Niewatpliwie dojna zmiana juz wkrótce zagłosuje w nocy na "PISpasy"... Przeciez władza nie bedzie z motłchem (suverynem) stała w korkach, na swiatłach itp...Szczególnie jak pędzi 200 km/godz, aby złozyc pokłon Imperatorowi z Torunia....
  • ~EK
    (2017-01-27 12:52)
    nie wiem czy pamiętacie że Pan Prezydent Kaczyński bardzo się śpieszył do Katynia ponieważ przed uroczystością miał przystąpić do spowiedzi
  • ~real
    (2017-01-27 13:05)
    dajcie spokoj ministrowi *************** nie lubi odgrzewanych potraw u malego wielkiego czlowieka.za rozbite fury,jak zawsze zaplaci podatnik.
  • ~Polmos
    (2017-01-27 13:08)
    Całe szczęście że się na śmierć nie rozwalił, bo Tusk z Putinem by się z tego nie wytłumaczyli.

Może zainteresować Cię też: