Macierewicz naciskał na kierowcę? Jest zawiadomienie do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa

Posłowie opozycji nie dają za wygraną w sprawie wypadku rządowych limuzyn pod Toruniem. "W zawiadomieniu do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa przede wszystkim wskazujemy, że mogło dość do przekroczenia uprawnień ze strony ministra Macierewicza" - ujawnia w rozmowie z dziennik.pl poseł PO Krzysztof Brejza.

wróć do artykułu
  • ~lola
    (2017-03-07 14:14)
    Wiecie co ludziska ,ze nawet przekonalabym sie do PIS u,ale nie da sie ,Macierewicz i Kaczynski to dwie dziwne glowy,nie chce pisac tego co mysle ,bo sie boje ,tak bedzie najdelikatniej
  • ~nomoa
    (2017-03-06 19:52)
    Antek będzie wyglądał w trumnie jak Lenin. Ciekawe gdzie go wystawią?
  • ~Mirosław
    (2017-02-15 15:49)
    Dajcie im samoloty
  • ~Halinka
    (2017-02-10 20:58)
    Teraz Pora na krakse samochodu kartofla.Wszystkie te limuzyny rozbija bo to panstwowe I nikt pieniedzy nie liczy. W koncu roku moze sie swiry przesiada na Caracale albo Black Hawki jak nie bedzie znowu opoznienia w ich dostanie,wtedy przynajmnij zrobia krzywde tylko sobie a nie przygodnym podroznym.Arogancja I nie przestrzeganie przepisow pokazuja jaka mamy wladze
  • ~misiek
    (2017-02-03 07:50)
    Nie, nie musiał naciskać. Kierowca tak sam z siebie nawilżał szybką jazdą. Nigdy dość nawilżania zwłaszcza Antkowi. :D
  • ~WASZ RODAK
    (2017-02-01 23:05)
    PRZYKRO TO CZYTAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!! MY POLACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KATOLICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Autor
    (2017-02-01 17:08)
    Macior żądał wraku, to go ma! Teraz jego experci od parówek powinni zbadać czy aby nie ma trotylu na spojlerze.
  • ~donek
    (2017-02-01 09:10)
    PO-dobno wg naocznych świadków nacisnął mu na ramię i nogę, a później dalej spał.........
  • ~vicki
    (2017-02-01 08:07)
    Autorów większości wpisów należałoby skierować na przymusowe leczenie psychiatryczne ! Poziom agresji , wściekłości wręcz ROZWALA ! Życzyć im należy aby psychol Antoni wbił się w ich samochody "agresywnie stojące na czerwonym świetle " . Życzę DUŻYCH obrażeń ! Ale i tak obwinicie LEWACTWO za winy pisslamu . Amen .
  • ~wasserman
    (2017-01-31 23:19)
    dajcie spokoj ministrowi, bo pojawi sie w kolumnie ukrainski helikopter, bateria rakiet i okret podwodny
  • ~Misio Kakałko
    (2017-01-31 22:04)
    Skończyć już z krytyką pana Antosia! To dobry szef
  • ~adams
    (2017-01-31 14:22)
    komu w jakiej wysokości mandaty i ilość punktów, w jakiej wysokości szkody dla 7 pojazdów i kto je zapłaci
  • ~Normalny
    (2017-01-31 11:28)
    Pan Macierewicz ma 14 dni na wyjaśnienie więc nie spekulowalbym na ten temat do tego czasu.
  • ~xxx
    (2017-01-30 21:24)
    Tak mocno go naciskał,że kierowca puścił bąka!!!
  • ~WizJoNer
    (2017-01-30 18:04)
    Macierewicz rozpocznie leczenie psychiatryczne w zakładzie zamkniętym i nie będzie za nic odpowiadał
  • ~nie, nie, na 100% nie
    (2017-01-30 14:16)
    coś tu nie pasuje, jak ktoś może naciskać na kierowcę, gdy kierowca siedzi na fotelu .Chyba że wężem typu boa, kobra. Ale żeby naciskanie było skuteczne musi być dziura w fotelu, a to nowe auta. Nie wierzę
  • ~Haji Bermilla
    (2017-01-30 00:00)
    Zalosny "ryzy klown" (taki, ktory potyka sie o wlasne buty albo zaplatuje sie w swoje sznurowada) posel Brejza robi wszystko, zeby zaistniec w mendiach. Nie wie nic o wypadku, ale dusza kapusia nakazuje mu zlozyc doniesienie. Jesli cala opozycja jest podobna do tego pajaca, PiS ma zapewnione wiele spokojnych lat, pod warunkiem, ze nie upodobni sie do PO i Nowoczesnej
  • ~R.Glenervan
    (2017-01-29 22:26)
    Jezeli w aucie trenowal wiernopoddancza mowke dla prezesa i kiwal sie przy tym jak przy kazdej mowce, to nic dziwnego ze nacisnal na plecy kierowcy. A nacisk mogl byc mocny, kiedy to pustoglowie wypelnila "Lacrima Christi" od Rydzyka.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-01-29 08:39)
    Gdyby tak sie rozwalil to nastepna miesiecznica,pomniki,beatyfikacja jaja kacze !.
  • ~R.Glenervan
    (2017-01-28 21:55)
    Kiwon Maciarewicz (kiwa sie kiedy mowi) byl pewno pijany, tak jak Blasik wiadomo gdzie.