Co zabiło 25 osób na drodze? Zobacz wstrząsające statystyki policji.

| Aktualizacja:

25 osób zginęło, 398 zostało rannych w 314 wypadkach to bilans przedostatniego wakacyjnego weekendu na polskich drogach. Policjanci zatrzymali aż 1530 nietrzeźwych kierowców.

wróć do artykułu
 • ~Qwertiusz
  (2012-08-27 13:29)
  Czemu nie napiszecie, ze tacy zdrowi na umyśle i przestrzegający przepisy tamują ruch i powodują zagrożenie życia. Bo nikt nie chce 3 godziny jechać 50 km/h tak jak ja wczoraj przez 4 godziny. Pomijając odcinki na których był korek i jechalem 15 km/h. Napiszcie o tym i o drogach. Są wspaniałe. Zwłaszcza te nieukończone i te z dziurami. Czemu o tym nie napiszecie? Napiszcie o mandatach za przekroczenie o 10 km/h o fotkach ze śmietników i o tym jak tu jeździć przy zdrowych zmysłach w takich warunkach. Proszę was bardzo.
 • ~jaczys
  (2012-08-27 16:51)
  Ależ Qwertiuszu oni nie mogą o tym napisać. Bo to by się nie zgadało z lansowaną przez państo tezą że w tym kraju wszystko jest cacy tylko głupi ludzie tego nie widzą i ponadto wszysko robią źle. To nie ważne że u nas na drugi koniec miasta średniej wielkości jedziesz tyle czasu co niemiec na drugi koniec landu albo żeby przejechać pół kraju na wkację poświęcasz tyle czasu co w innych na przejechanie conajmniej połowy europy. W tym kraju wszystkiemu są winni pijani kierowcy i ścigający się młodzi ludzie. Absurd za absurdem ot tyle co mozna powiedzieć.
 • ~ewa koby
  (2016-06-04 16:56)
  dla zakolizowowanych polecam produkt googla sterowanie ewa koby