Wjechała po pijaku do przejścia podziemnego. Trafi na obserwację psychiatryczną
17 lipca 2014 Izabela C., która po pijaku wjechała do przejścia podziemnego w centrum Warszawy trafi na obserwację psychiatryczną do zamkniętego ośrodka. Sąd Okręgowy podtrzymał decyzję niższej instancji.