Dostał rekordowo wysoki mandat od drogówki. Na dowód opublikował zdjęcie
06 marca 2015Reima Kuisla, fiński milioner, dostał od drogówki mandat w wysokości 54 tys. euro - po przeliczeniu ok. 227 tys. zł. Policja była bezlitosna przy wypisywaniu kary. Kierowca pochwalił się ogromną kwotą na facebooku i spotkała go fala krytyki.