Infiniti Q30 S już w Polsce. Jak Japończycy przechytrzyli Mercedesa? Sprawdziliśmy

| Aktualizacja:

Takiego Infiniti jeszcze nie było, a pracowało nad nim ponad 750 inżynierów. Jednak nie przebijali głową muru - z pomocą przyszedł Mercedes. Tak powstało nowe Q30. Oto wrażenia z jazdy najmłodszym dzieckiem japońskiej marki w specjalnej wersji "S".

wróć do artykułu
 • ~MOTO NEWS
  (2017-06-05 19:02)
  A zapomnieliście już o silniku VR-6 VW sprzed 30 laty? O czym piszecie i czym się zachłystujecie ? Co prawda, zmieniły się technologie i materiały w konstrukcji samochodów,ich elektroniki i wyposażenia-wszystko zmierza do wyprodukowania czegoś ładniejszego dla oka, za godziwe pieniądze,a decyduje o tym nieziemska konkurencja, zbyt porównywalnych modeli w pogoni za przychodami producenta.Wydaje mi się, że zarówno, jak Nissan-Infiniti oraz Toyota-Leksus niebawem skończą tą zabawę, bo jest wiele lepszych, doskonalszych samochodów niż produkcja tego sprzętu z ich chorej wyobraźni,aby trafić do bogatszej części społeczeństwa , dla prestiżu i żeby tylko zaistnieć.Przypatrzcie się tylko, jaki postęp następuje w produkcji samochodów marek koreańskich, a na resztę odpowiedźcie sobie sami.
 • ~dzinia
  (2016-06-22 21:02)
  No,jak to? A Warszawa,Syrenka,Fiat,Polonez nasze cudenka techniki?
 • ~inż gigant
  (2016-06-21 19:46)
  750 inżynierów???. To słabi ci Japończycy. Jak czytałem niedawno na stronie tegoż Dziennika , najlepszy samochód dla koncernu VW opracował samotnie polski specjalista. Takich wybitnych specjalistów mamy całe zastępy. Nie możemy jednak wyprodukować najlepszego samochodu świata, bo jak przypuszczam przeszkadzają w tym sąsiedzi.Jak zresztą zawsze i we wszystkim co dobre.
 • ~użytkownik.
  (2016-06-21 19:00)
  Merdol to jedna wielka kpina.!!!!

Może zainteresować Cię też: