Misja specjalna rządowego BMW! Wpadka ministra na zdjęciach

| Aktualizacja:

Politycy - i ci rządzący, i ci z opozycji - nie mają ostatnio szczęścia do fotoreporterów. Tym razem wpadkę zaliczył minister od zadań specjalnych w rządzie Tuska - dowodem są zdjęcia…

wróć do artykułu
  • ~eLKa
    (2011-09-01 11:44)
    Najlepiej żeby pojechał swoim rowerem.Ale ochrona i tak będzie jechała przed nim i za nim w dwóch limuzynach.Bo musi.
  • ~Karmen
    (2011-09-01 14:39)
    Czas Pana Boniego jest cenny.On robi wielką robotę dla nas. I tylko wielbiciele kaczorków mają za złe.Dla Pana Ministra Boniego nie szkoda moich podatków. Moich podatków szkoda dla innych prezesikopremierów (na bilbordach).Bo to ewidentna strata.A takie niusy gazetek to głupota totalna.
  • ~mar
    (2011-09-01 12:33)
    Przecież O TAKE Polske walczylismy
  • ~kok
    (2011-09-01 10:45)
    To nie Polski rząd to folwark Tuska i Komorucha , szastają pieniędzmi jak sułtani tureccy a kraj bieduje?Sawicki,Pawlak,Żelichowski cała rodzinę wsadzili na rządowe dobrze płatne stołki i okradają Polskę od kilkunastu lat.
  • ~POmatoł
    (2011-09-01 11:28)
    To polskie Kadafi . Tak wygląda dupokracja Pawlaka i Tuska . Nie na darmo zwołali NOCNĄ ZMIANĘ. Szaraki , zmywaki do roboty na tych matołów zarabiać.
    Głosować lemingi na POmatołów nadal .
  • ~RIMET
    (2011-09-01 11:34)
    TAJNI WSPOLPRACOWNICY SB, JAKIM BYL BONI, MAJA INNA KONSTYTUCJE RP...ONI MOGA WIECEJ...TAKIE ZAKUPY TO PIKUS WZGLEDEM TEGO CO ROBIA W GOSPODARCE, PROKURATURACH, SADOWNICTWIE ITD...
  • ~fr
    (2011-09-01 11:57)
    A który minister, obojętnie jakiego rządu od 20 lat nie wykorzystał samochodu służbowego do celów prywatnych??? ŻADEN!!! Ale maluczcy, żałośni polaczkowie podniecają się przy takich newsach. Ale to Polska właśnie.
  • ~dr
    (2011-09-01 12:54)
    Panu Boniemu powinni sami przywozic rzeczy, zeby nie tracil czasu na prace. Jako jedyny cokolwiek robi w tym rzadzie.
  • ~piotr
    (2011-09-01 12:50)
    Tusk ze swoją ferajną jest najrozrzutniejszym premierem powojennych czasów. Tylu urzędasów nikt jeszcze nie zatrudniał. Łatwo mu poszło bo płacił nie za swoje
  • ~wiem
    (2011-09-01 12:50)
    Tak Hofmana lepiej pokazywać, zgadza się. Lepiej pokazywać wady niż zalety.
    Jak Kaczory jeździły w kilka samochodów z ochroną godną prezydenta USA to byłoo dobrze.
    Jak ma odebrać minister garnitur, w którym pracuje, tramwajem. W głowach wam się przewraca pisie wspomagacze!