Flota 30 aut marki BMW jest do dyspozycji organizatorów i najważniejszych gości Forum. Osoby korzystające z limuzyn niemieckiego koncernu znajdą wewnątrz każdego auta informacje o technologii EfficientDynamics zastosowanej w danym modelu oraz dane o zużyciu paliwa i emisji CO2.

Reklama

Przed Pijalnią Główną prezentowane są flagowe hybrydy ze stajni BMW. BMW ActiveHybrid X6 i ActiveHybrid 7. ActiveHybrid 7 wyróżnia się bardzo niską emisją spalin. Zużycie paliwa jest mniejsze o około 17 proc. od tradycyjnego modelu BMW serii 7. To najbardziej dynamiczna i luksusowa limuzyna hybrydowa. Z kolei BMW ActiveHybrid X6 jest najmocniejszym samochodem hybrydowym na świecie. Mimo, że spala o 20 proc. mniej paliwa niż tradycyjny model BMW X6 50i, nie traci w żadnym stopniu na dynamice.

Przed Starym Domem Zdrojowym oglądać można elektryczne MINI E. Jedno jego ładowanie wystarcza na przejechanie średnio aż 170 km. Goście i dziennikarze Forum mogą brać udział w jazdach testowych MINI E. BMW Group Polska jest także partnerem paneli dyskusyjnych na Forum.