Przegląd techniczny auta po nowemu. Rząd szykuje zmiany, w tym dodatkowe opłaty i kary wyższe o 60 proc.

| Aktualizacja:

Przegląd techniczny znowu na celowniku rządu. Wiceminister infrastruktury zapowiedział, że kierowców czeka wprowadzenie nowej opłaty jakościowej i wyższa kara za przeprowadzenie obowiązkowego badania technicznego po wyznaczonym terminie.

wróć do artykułu
  • ~NowyGracz
    (2018-07-18 14:45)
    Bardzo fajny artykul
  • ~xcv
    (2018-07-17 13:50)
    bardzo dobrze durne polaczki
  • ~mjk
    (2018-07-17 11:23)
    Przede wszystkim powinni zaostrzyć kontrole z obowiązkowym badaniem skladu spalin. Musi sie skończyć pogoda dla diesli z zepsutymi wtryskiwaczami i wymontowanym DPFem i dla benzyniaków na olej silnikowy.
  • ~mushroom
    (2018-07-16 23:35)
    Szkoda, że jeszcze nie co. Nowy podatek, super. Cieszyłem sie że mnie yaris drogo nie kosztuje w utrzymaniu bo ma mały litrowy silnik więc paliwo i OC nie kosztuje miliona monet, a tu kolejna danina.
  • ~Ratownik
    (2018-07-16 20:44)
    Trole,czy wtedy dopiero będą te nowe przepisy właściwe,kiedy takie "przepuszczone" auta ,albo zrobią kaleką kogoś z waszych bliskich???!!!
  • ~Ariem
    (2018-07-15 15:50)
    To pisowskie kreatury mieli obniżyć podatki, podnieść kwotę wolną od podatku a teraz na kretynów Polaków tylko kolejne haracze nakładają. No to głosujecie na nich Polacy jak wam tak dobrze. Co za ułomny naród, właściwie to te 40% deklarujących, że będzie na nich głosować.
  • ~koleś który jest taki
    (2018-07-14 21:17)
    jesli policja chce karac kierowcow, powinna sie sama nauczyc jezdzc, wkoncu policjant tez człowiek, ale musi miec serce, a nie fujare bo on jest prawem, zycze wszystkim policjantom rozumu
  • ~ja czemu by nie
    (2018-07-14 21:08)
    urzednicy sami łamią przepisy, a policja nagmnie, policja wlepia mandaty za to co w wczesniej złamała
  • ~swój gosc
    (2018-07-14 21:02)
    najpierw to sprawdzic trzeba by było samochody posłów
  • ~Litera Q
    (2018-07-14 06:08)
    To by oznaczało że ta opłata jakościowa, to będzie za literę Q - Ku... ja bym wam powiedział co oznacza ten znak.
  • ~bebete
    (2018-07-13 20:14)
    Tyle sie narobili żeby zebrać po 4 zlote na rok? Moze niech wezma wiecej, niech stacje uczciwie zarobią więcej ale niech zaczna sprawdzac katalizatory i dpfy, a dla nieuczciwych stacji - kary.
  • ~Mułła Safandułła
    (2018-07-11 20:36)
    Iranem rządza mułłowie a Polska? Przymułowie :)
  • ~Poparli.
    (2018-07-11 07:22)
    Poparli drogie OC. A teraz coraz większy drenaż kieszeni kierowców.
  • ~frank
    (2018-07-10 21:42)
    Kto na nich głosował? No, kto?
  • ~jj25
    (2018-07-10 19:33)
    Ten cały NIErząd należy wysłać do kamieniołomów!
  • ~dobra, dojna zmiana
    (2018-07-10 13:51)
    No przecież na te premie, co "im się po prostu należą" skądś trzeba wziąć, nie...?
  • ~Zza oceanu
    (2018-07-10 01:31)
    Jestem 30 lat na emigracji i myslalem, ze na emeryture wroce do kochanego kraju. Poczytalem troche wiadomosci o zyciu w Polsce i wlos mi sie zjezyl na glowie. Za PRL-u bylo zle, biednie i niebezpiecznie, ale nie bylo takiego zlodziejstwa uswieconego prawem.
  • ~warszawiak
    (2018-07-09 23:14)
    my za to wybudowalismy tysiace kosciolów i postawilismy jesusa ze swiebodzina. w wyscigu na najglupszy naród europy dzierzymy bezapelacyjnie pierwsze miejsce... O przepraszam, ale zapomnialem dodac setki miliony dotacji dla ojca dyrektora na jego termy, uczelnie i inne pseudo biznesy dojace nasz kraj
  • ~P.A.N
    (2018-07-09 21:14)
    Panie Chodkiewicz panu już dziękujemy
  • ~TeniTamten
    (2018-07-09 20:08)
    To chyba jedyna usługa, której cena nie zmieniła się od 14 lat ! Wszyscy chcą zarabiać więcej - to chyba i diagności też ?

Może zainteresować Cię też: