Samochody od bezdomnego dla Rydzyka... rozpłynęły się? Skarbówka umyła ręce

| Aktualizacja:

To nie Fundacja Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk, została obdarowana przez bezdomnego dwoma samochodami. Dlatego nie musiała płacić podatku od darowizny - ustalił dziennik.pl. Izba Administracji Skarbowej w Warszawie zakończyła badanie sprawy. Gdzie są więc samochody i kto powinien rozliczyć się z fiskusem?

wróć do artykułu
  • ~Vox Populi
    (2018-04-20 12:22)
    Wiara czyni cuda ! On uwierzył ,że my wierzymy ,że on jest mężem świątobliwym . A my niewdzięcznicy robimy wszystko by nie kraść ,czyli nie bierzemy przykładu zeń.
  • ~Ryt
    (2018-04-20 12:42)
    Boją się ruszyć naczelnego szamana katolandu. Ale jak szary obywatel pomyli się w zeznaniu podatkowym choćby o 1 zł to mu dowalą kilka tys kary.
  • ~apage satanas
    (2018-04-20 12:44)
    Nadejdzie tak czas, że rydzyk i kk w zębach oddadzą Polakom to co zrabowali. I to nastąpi już niedługo.
  • ~pola
    (2018-04-20 12:44)
    jezeli samochody dal to sluzyly dobrej s prawie --a co powiesz -jak wyciagali od polakow miliardy i tylko oni sie bogacili --przypominam ze skonczycie jak palikot --bo czepiacie sie --takich rzeczy co polsce sluza i nienawidzicie kosciola i ksiezy ---a to polakom sie nie podoba ---i klamstwa ataki poslosc was wykonczy
  • ~sanczez
    (2018-04-20 12:45)
    Bua ha ha ha ha - macie pisowską "równość wszystkich wobec prawa", macie "koniec świętych krów". Elita pO-wska zastępowana jest daleko bardziej zachłanną i bezczelną elitą pisowską - a Wy głosujące na PiS kulsony dalej siedzicie w swopich dziurach, nic z tego nie macie i wmawiacie sobie, że "wstajecie z kolan" he he...
  • ~obseerve
    (2018-04-20 13:07)
    Dlaczego ten buc /b. uczciwy czlowiek/nosi miano "ojciec" zostanie dziwne ,apropos jalut ;Biozia se wzion ! Bulach cha .........!
  • ~kocham_pożytecznych_idiotów
    (2018-04-20 13:20)
    Może to i dobrze - mam na "oku" jednego bezdomnego, który chętnie podaruje mi jacht pełnomorski. Generalnie ów bezdomny nie najlepiej się czuje i pewnie lada moment umrze, ale jacht zdąży mi jeszcze przekazać. W "skarbówce" i ewentualnym sądzie administracyjnym powołam się na decyzję warszawskiej IAS.
  • ~Dark
    (2018-04-20 13:24)
    PiS próbuje zrobić z Polaków durni ... nagle skarbówka nie jest zainteresowana. Szkoda że z taką "niezwykła" pobłażliwością nie traktują innych. Wyborcy wam to zapamiętają że są równi i równiejsi.
  • ~xxl
    (2018-04-20 13:49)
    Na widok Tatki skarbówka robi w galoty ze strachu .
  • ~To takie trudne?
    (2018-04-20 14:08)
    Wystarczy sprawdzić na kogo lub jaka fundacje auta są zarejstrowane i niech właściciel się tłumaczy
  • ~To ja.
    (2018-04-20 14:15)
    On przypomina mi sorosa...
  • ~rozchwiany k raj
    (2018-04-20 14:18)
    A zegarek u Nowaka znaleźli . Jest precedens , niech rydzykopodobni korzystają . Ciemność widzę .
  • ~xenofop
    (2018-04-20 14:19)
    Zostawić w spokoju Ojca Dyrektora. Zająć się Gawłoskim i Rafalalą
  • ~slazak
    (2018-04-20 14:24)
    i kto w Polsce rzadzi ? tylko pytam
  • ~Drzazga 101
    (2018-04-20 14:29)
    "...przekazano z Torunia do Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, a ta wysłała dokumenty do Izby Administracji Skarbowej w Warszawie." O Matko, jako żywo przypomina mi to zabawę "podaj dalej", pomiędzy warszawskimi a gdańskimi agendami jakiścić agencji, ale nie towarzyskiej, w sprawie Amber Gold. No może nie, kuervas, co ?! Hej !-
  • ~nexton
    (2018-04-20 15:10)
    Bezdomny Stanisław zmartwychwstał, samochody odebrał i odjechał. Nie ma go, nie ma samochodów. Ksiądz Rydzyk nadal jest. Chwała Bogu!
  • ~Julka
    (2018-04-20 16:37)
    Jak to skarbowa umyła ręce, podobno wszyscy są równi wobec prawa
  • ~Coco
    (2018-04-20 17:35)
    "Dał i niestety zmarł", dlaczego niestety? Wymodlił o. Rydzyk taki finisz, Bog wysłuchał.
  • ~Fgh
    (2018-04-20 18:58)
    Pieniądze ns rstoeanie Stoczni Gdańsk teź znikńęly
  • ~Uczciwy!
    (2018-04-20 19:43)
    Ile ma dzieci ten czarownik ze go ojcem nazywaja?samochody moze ukradl a mowi ze dostal!! CBS do. roboty!

Może zainteresować Cię też: