Policja odrzuciła Skodę i Volkswagena. Przetarg na 140 nieoznakowanych radiowozów wygrało BMW

| Aktualizacja:

Diler BMW wygrał przetarg na dostarczenie polskiej policji 140 nowych nieoznakowanych radiowozów z wideorejestratorami na pokładzie. Komenda Główna Policji określiła swój wybór jako najkorzystniejszy bilans ceny i innych kryteriów - tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia dziennik.pl. Samochody jakie niebawem dostanie drogówka to modele serii 3. Takie same rok temu kupili Niemcy i skarżyli się, że są za ciasne.

wróć do artykułu
  • ~xxxx
    (2017-07-10 08:59)
    Jak to się ma do patriotyzmu ? Volkswagen ma zakłady w Polsce i daje zarobić Polakom . To VW powinien wygrać przetarg.
  • ~gostom
    (2017-07-09 08:49)
    Dlatego Polacy kupują Niemieckie wozy, bo kasa w budżecie przynajmniej częściowo z RFNu.
  • ~RYKOSZET
    (2017-07-07 16:46)
    Co, że za ciasne u nas decydowali mali ludzie!
  • ~zoom
    (2017-07-07 15:21)
    A obliczyli ile będzie kosztował serwis ? No to wszystkiego najlepszego.
  • ~wrones
    (2017-07-07 01:04)
    Luzik... mam yanosika i zawsze z nim jeżdze wiec moga sobie kupic ile chca samochodów z wideorejestratorami. przy takiej ilości użytkowników apka mnie o wszystkim poinformuje
  • ~Wład.
    (2017-07-06 16:12)
    Przy tych BMW można prześledzić historie wypadku a przy borowskich nie daje się nic odczytać .
  • ~Fiatowiec
    (2017-07-05 23:21)
    Bedą policjanty czesciej na L4 chodzić z powodu bólów kregoslupa w tych ciasnych bmw.
  • ~Kłamczuszki
    (2017-07-05 14:44)
    Niedawno premierzyca przekonywała, że Polska jest potęgą motoryzacyjną a tu niemieckie auto? I gdzie zapewnienia, że "polski rząd wspierał będzie polską gospodarkę"???
  • ~PolishDriver
    (2017-07-05 06:56)
    Przy zatrzymaniu przez BMW zapraszam do nie przyjmowania mandaty bo jak grzecznie napisał autor pomiar jest mierzony z kół BMW a nie Twojego więc nie wiadomo jak ty jechałeś szybko ... taka mała anegdota.
  • ~samochody
    (2017-07-05 06:00)
    35 000 000 kraj i nie ma swojego samochodu. Musi kupować BMW lub Passaty. Może choć kupić Opla produkowanego przez polskich robotników. Silnik trochę słabszy ale serwis nieporównywalnie tańszy od BMW. No i BMW ma bardzo niskie zawieszenie. Na krawężnik nie wjedzie.
  • ~Łysy
    (2017-07-04 20:43)
    Idę do drogówki !!!!!
  • ~Orwell 2018
    (2017-07-04 19:12)
    To jest pierwszy krok w projekcie przyłączenia Polen do Bundesrepublik. Najpierw kupią BMW, potem przemalują je na biało-zielono i wsadzą tam niemieckich polizei. A potem trzeba będzie mówić po niemiecku.
  • ~darth maul
    (2017-07-04 17:55)
    lewizna jak cholera. Każdy wie, że Passaty i Skody są większe i lepsze na nasze drogi. Ciekawi mnie tylko który ubezpieczyciel, ubezpieczy te BMW jak zamontuje się w nich te wszystkie urządzenia.
  • ~galazka
    (2017-07-04 12:33)
    nie lepiej było skoda super , aniżeli te blaszke ?
  • ~sefek
    (2017-07-04 12:28)
    Gdybym mógł wybierać w sytuacji, kiedy ktoś inny płaci - to też wybrałbym BMW a nie Skode.
  • ~as
    (2017-07-04 11:39)
    takie małe auta do pracy, przecież to się nadaje przejechać się kawałek do pracy w mieście, ewentualnie na dojazd do pracy zza miasta, dwa razy dziennie po 1/2 godziny, spędzić w nim 8 godzin horror
  • ~Real buców bezkarnych
    (2017-07-04 11:08)
    Czyli będą bezkarnie szaleć jeszcze bardziej tylnonapędówkami. Wszystko jakoby dla dobra szaraczków narażanych na kalectwo i śmierć jako niewinne ofiary pościgów, w których uciekający jest szczuty do coraz szybszej jazdy a jadący za nim też sobie pędzą bezkanie na złamanie karków postronnych kierowców i pieszych! Gdzie są np. drony - za taką sumę było by ich pełno co kilka ulic w miastach i co miasteczko!
  • ~bułaszczak
    (2017-07-04 09:41)
    Od Niemca??? Nie patriotyczne, zaangażowane, prawdziwie polskie - jedyne "takie"????
  • ~mjz122
    (2017-07-04 09:26)
    Dlaczego polskie służby kupują niemieckie auta na kolanach przed Merkel? BOR kupuje BMW, Policja kupuje BMW, okazuje się że PiS także robi co kanclerz każe....
  • ~pistodno