Mateusz Morawiecki przyłapany w BMW. Jego limuzyna narozrabiała na drodze

Fotoreporterzy zaczaili się na wicepremiera pod siedzibą PiS gdzie miał spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Wystarczyło trochę poczekać i na zdjęciach udało im się uwiecznić drogowe wyczyny rządowego BMW. W limuzynie siedział Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~grażyna
    (2017-04-07 01:52)
    Ale bucówa...! Za komuny taka wiocha była nie do pomyślenia, kolesie owszem, rozbijali się zachodnimi autami - ALE NIE OFICJALNIE! Mieli jakieś minimum hamulców. Chamulce hamulców jak widać nie mają, nie wsiądą do niczego innego niż beemwe. A co - mają być gorsi niż dresy?
  • ~Zastanówcie się
    (2017-04-03 17:39)
    Dla tych mniej inteligentnych - BOR to nie PIS. Jak za czasów PO BOR-owcy się rozbijali po drogach to wszystko było ok? Widzę, że ta nienawiść do obecnej władzy przyćmiła niektórym realne postrzeganie świata :)
  • ~SajzMetter
    (2017-04-02 19:21)
    Pis. Wszystkie ujemne cechy narodu w jednej partii.
  • ~Sekciarze nie przyzna się do błędu
    (2017-04-02 16:12)
    Najbardziej bawią mnie ci, którzy usprawiedliwiają obecną władzę, porównując ją do poprzedniej :)
  • ~eaaee
    (2017-04-02 15:55)
    juz nie moge doczekac sie wyborow ,zeby wy.......c PiS
  • ~GS
    (2017-04-02 00:04)
    Na tym forum jest 104 troli PISowskich
  • ~Jędrula
    (2017-04-01 21:43)
    Dać taczki i wyznaczyć taczko - trasy ,ażeby były bezpieczne dla Suwerena, to tak niewiele a poziom bezpieczeństwa się zwiększy .
  • ~Jurko
    (2017-04-01 17:33)
    Może reaktywować fabrykę samochodów w Zwickau i wyposażyć rządową flotę w pancerne Trabanty. Będzie taniej i tak wkrótce zostaną rozbite.
  • ~gosc
    (2017-04-01 11:49)
    dojna zmiana pokazuje że teraz rządzimy k.... my, co tam głupi naród
  • ~Teraz sam jestem dziadkiem
    (2017-04-01 11:09)
    Mój dziadek opowiadał jak przed wojną drogą jechał pan hrabia albo panicz czyli jego syn - tak nazywał właścicieli okolicznych wiosek to musiał usunąć się na pobocze, zdjąć czapkę i głęboko ukłonić. Kiedyś nie zrobił to chyba zbyt dokładnie to dostał batem od panicza, swojego rówieśnika. Takich i podobnych opowieści mojego dziadka z czasów II RP nasłuchałem się sporo. Dzisiejszym piewcom niezłomnych się nie dziwię, że się tak zachowują, biorą przykład z tych przedwojennych wzorców po wojnie walczących o swoje przywileje i majątki a nie jakąś tam demokrację czy wolność.
  • ~polak gorszego sortu
    (2017-04-01 07:58)
    to nie jego limuzyna ino blaszanka marki BMW służąca obecnie do przewozu pisowego towarzystwa ; a dlaczego nie jego ? proste bo jej nie kupił tylko dostał z naszych podatków aby sobie wygodnie zadek wozić w czasie służby dla posła jk
  • ~bu
    (2017-03-31 18:17)
    I polski podatnik placi za wyskoki tej pis owskiej ho loty
  • ~wrona
    (2017-03-31 17:39)
    Nie rozumiem dlaczego rzad kupuje niemieckie samochody i tym samym wzbogaca Niemcy.Przeciez to polskiego podatnika pieniadze,powinno sie kupowac krajowe samochody,bardzo zla polityka.Niemcy nie kupuja Volvo,Jaguar lub innego,a popieraja swoich producentow
  • ~prezes wasz
    (2017-03-31 16:27)
    nooo, jak życ, przecież to jest bb bezprawny,bb bbezpodstawny atak na ich pisowskie świątobliwości podnoszące z kolan naszą upadłą ojczyznę kochaną , wstydu, moralności i nijakiej przyzwoitości mieć nie macie i nie możecie, ja wam to mówie, wasz oprezes jedyny, najukochańszy...
  • ~johnny
    (2017-03-31 16:09)
    To ludzkie Pany. W Korei Pn. jest pewnie jeszcze ciekawiej.
  • ~Drzazga 101
    (2017-03-31 15:58)
    O Matko, a ja mówiłem nie pijcie przed weselem, a ja mówiłem, przynajmniej nie tak wiele. Mam cichy link, że tatuś Kornel już go otrzaskał po pysku. Hej !-
  • ~kuciap
    (2017-03-31 14:58)
    Przeciez to nie on prowadzil. Pytanie powinno brzmiec skad BOR wzial swoich kierowcow? Z taksowek?
  • ~podatnik
    (2017-03-31 12:41)
    Czyżby niemiecki dziennik zatrudnił cenzora i cenzoruje komentarze zgodne z regulaminem Obywatela PRLu bis?
  • ~Roman
    (2017-03-31 12:19)
    Ponownie niemieckie auto, dlaczego skody nie są na tapecie.
  • ~Ps
    (2017-03-31 11:33)
    Dlaczego PiSzmiana tak nienawidzi naszych zachodnich sąsiadów ale wszyscy bonzowie używają niemieckich wyrobów przemysłu motoryzacyjnego. Toż to nieuchodzi!!!! Możesz by tak coś swojskiego z podobnej klasy, jakiś Polonez, albo cuś. Można by specjalnie wznowić produkcję na Żeraniu.

Może zainteresować Cię też: