Ropa tania jak barszcz. Co teraz z cenami na stacjach paliw?

| Aktualizacja:

OPEC nie uzgodnił cięcia wydobycia, więc ceny są najniższe od niemal siedmiu lat.

wróć do artykułu
  • ~Mnietek
    (2015-12-09 09:31)
    W USA litr paliwa kosztuje już poniżej złotówki. W niektórych stanach 80 groszy. A u nas praktycznie bez zmian. Pasożytujące na obywatelu państwo okrada nas jak zawodowy złodziej.
  • ~fdg
    (2015-12-09 10:14)
    dgdg
  • ~xxlmarko
    (2015-12-09 10:18)
    w Niemczech po 98 centów;cena ropy w Polsce winna,wedle kryteriów dochodowych na zachodzie/siła nabywcza/, wynosić 1 zł za litr! to zadanie dla nowego rządu,by Polska wreszcie przestała być bantustanem,lecz krajem w którym da się żyć!
  • ~babulka
    (2015-12-09 12:05)
    W Hiszpanii ropa kosztuje 0,98€cent ,litr wody mineralnej kosztuje 1,50 €. Paliwo w Hiszpanii jest tanich prawdopodobnie Najtańsze w europie.
  • ~antek
    (2015-12-09 12:35)
    Taak.Paczkę dostałeś,ale przed tym nic nie mówiłeś że zamawiasz.I taki to z Ciebie niby kolega.Czyli z tego wynika że zajmujesz się reklamą.Wstydziłbyś się.
  • ~Jarosław Kapłon
    (2015-12-09 13:17)
    Słyszałam od urzędnika rządowego ,że rząd pani premier rozważa dopłaty dla każdego użytkownika samochodu tankującego paliwa płynne . Dopłata do odbioru na każdej stacji paliwowej po zatankowaniu . Dopłaty na dziś 95 -4,50zł ,E-98 4,85zł,olej n 4,40 LNG 2,50ZŁ.I co na to PO da się szanować lud ?
  • ~POdatek zapasowy.
    (2015-12-09 14:13)
    Przecież Kopaczka na wiosnę w prowadziła na paliwa POdatek tak zwany zapasowy.
  • ~Tadeusz
    (2015-12-09 21:47)
    Nie łudźcie się że w III wolnej RP paliwo stanieje. Co by zrobili ze średnią krajową pensji ? Musiałaby też spaść na 2100 zł. !!!!!
  • ~xxx
    (2015-12-10 17:24)
    Ale tego nie widać na polskich stacjach benzynowych!! W wyniku takich spadków, nawet uwzględniając zwyżkę ceny dolara ropa powinna kosztować teraz poniżej 3 ł!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Jawor
    (2015-12-29 09:52)
    No i czego się pieklicie.Rząd musi mieć kasę na pokrycie obietnic jak: 500+,darmowee leki i zaspokojenie własnych potrzeb w postaci nowych mebli do gabinetów,limuzyn,wycieczek zagranicznych inaczej zwanych wyjazdami służbowymi,krociowych pensji,darmowych posiedzeń w kanajpach i wielu wielu innych zachcianek.Oni paliwa nie kupują,a więc mają za przeproszeniem w dupie nasze narzekania.

Może zainteresować Cię też: