Feta na autostradzie A1. Bieńkowska przypomniała Morawieckiemu swoje zasługi

| Aktualizacja:

"W duchu Trójmorza, łączenia północy Europy z południem, nadrabiamy zaległości" - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas otwarcia odcinka autostrady A1 Pyrzowice - Częstochowa Południe. "Powinniśmy cieszyć się z solidarności UE, z rozszerzania sieci dróg w Polsce" – stwierdziła komisarz UE Elżbieta Bieńkowska. Przywołała słowa premiera, że budowa dróg to sztafeta i przypomniała, że decyzję ws. tego odcinka podejmowała jako członek poprzedniego rządu.

wróć do artykułu
  • ~z
    (2019-08-08 06:21)
    Bienkowska i zaslugi? Ale jaja
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-07 13:51)
    Lola blond przekazała co Donald i ona zostawili Polakom PO wyjeżdzie do Brukseli :ch..j,d...a i kamieni kupa.Szkoda że nie dodała jak się udzielała w europejskim okrąglaku dla spraw POlski i POlaków.
  • ~Paulette
    (2019-08-06 23:25)
    Baba prosta jak cep, takie jak ona "aryjskie piękności " zasuwaly kiedyś w PGR-ach, "jewropejka", zerowy intelekt i angielszczyzna taka, że zęby bolą, kiedy ma się pecha ja usłyszeć. A tutaj na forum zachwyty osobników na jej poziomie.
  • ~Slazak
    (2019-08-05 17:01)
    Binkowska to taka świnka rzęsisto-- oczna z CYRKU
  • ~Karmien
    (2019-08-05 17:00)
    Bienkowska robiła POLAKÓW ścieme i jaj razem z Tusskwem do tego ten ta SZKODNIK JEST DOBRA
  • ~ferdynand kiepski
    (2019-08-05 15:14)
    PiS wybudowało 33 km autostrad w 4 lata. Jak ty mnie żeś Mateusz zaimponował.
  • ~krokodyl
    (2019-08-05 10:38)
    Na koniec kadencji obudziła się Bieńkowska ale sowy już nie ma.
  • ~cuda
    (2019-08-05 07:55)
    Bieńkowska to ta motyka co za 6 tyś to robi kur-wa i złodziej ,zdzira z Mysłowic .
  • ~Śjązak Górny
    (2019-08-04 15:38)
    Kto pobudował tysiąc kilkaset kilometrów autostrad, skąd się wzięły???. PRZECIEŻ PREMIER MORAWIECKI STWIERDZIŁ PUBLICZNIE, ŻE ZA PIENIĄDZE UNII WYBUDOWANO W POLSCE TYLKO CHODNIKI.!!!Taki polityk który nie wie kto wybudował autostrady , lub wie lecz KŁAMIE, popierany jest przekupstwem z kasy narodowej kosztem potrzebnych krajowi inwestycji.
  • ~jur
    (2019-08-03 21:40)
    Słuchać się nie chce tych imbecyli ,,którzy wymieniają zasługi ,takich jak bieńkowska i tousek dla Polski.
  • ~jur
    (2019-08-03 21:33)
    bieńkowska pochwal się ,co co zrobiłaś dobrego dla polski ,będąc w brukselce,tyle samo co i tousek ,jątrzyliście tylko i nabijali kabzę ,tyle cię obchodził ten kraj ,twoja ojczyzna,jesteś szczwaną lisicą.
  • ~Bonn
    (2019-08-03 10:15)
    Dla niektorych d u p a jest priorytetem, no dla tych bez glowy!
  • ~WWWW
    (2019-08-03 08:48)
    pani elu on i tak tego nie zrozumial co pani powiedziala oni mysla inaczej a ten to juz himalaje
  • ~anna
    (2019-08-03 08:38)
    to hanys
  • ~z
    (2019-08-03 07:18)
    Bienkowska? Po co tam przyjechala.Stoi obok, z ostentacyjnie odwrocona glowa w bok. Ale jaja!
  • ~Ale to jaja.
    (2019-08-03 07:16)
    Z tego by wynikało . Ale to Jaja.
  • ~MJ
    (2019-08-03 06:33)
    Binkowska nie dopowiedziała, że autostrady miały być oddane przed rozpoczęciem zmagań piłkarskich EURO 2012
  • ~Wanda
    (2019-08-02 21:38)
    A czemu Bienkowska taka naburmuszona stoi niech sie cieszy ze Morawiecki ja zaprosil na otwarcie 30 km A1
  • ~starzec z gór.
    (2019-08-02 18:40)
    Zniszczyła mateuszka jednym zdaniem --- oczywiście wyborcy pis nic a nic nie łapią , jak premier chciał przypisać sobie zasługi .Zasługi dobrej zmiany to darmowe loty do Rzeszowa odrzutowcem
  • ~pp
    (2019-08-02 18:38)
    Prawda jest taka, że PIERWSZA skończona autostrada w Polsce prowadzi z Niemiec na Ukrainę. Niezwykły dar narodu polskiego dla narodu niemieckiego :)