Polityk przyjacielem kierowcy? Znów rozważają weekendowe otwarcie bramek na A1

| Aktualizacja:

Koncesjonariusz A1 szykuje ułatwienia dla kierowców. Resort infrastruktury rozważa różne warianty, a nieoficjalnie mówi się, że możliwe jest powtórzenie scenariusza z ubiegłych wakacji, kiedy bramki na weekendy otwierano.

wróć do artykułu
  • ~E.T.
    (2015-06-23 08:23)
    Znów za swoje pieniądze sfinansuje przejazd dla paru uprzywilejowanych gości jadących nad morze!

    A co z resztą Polski? Czy jedyne miasta w Polsce to tylko Warszaw i Gdańsk?
    Jak chcą być tacy mili to niech w całej Polsce zrobią darmowe weekendy!
  • ~emeryt gdansk
    (2015-06-23 09:09)
    A ja pie... takich polityków co chowają się za imunitetem a mnie ...

    Straszą karami z piekła rodem zabierając wszystkie kategorie prawa jazdy za jedno wykroczenie

    Podziękuję wam za taką propozycję w najbliższych wyborach
  • ~Bulba
    (2015-06-23 09:11)
    Te Tuskowe buce chwalą się autostradami, tylko nie tym, ze stworzyli system opłat uniemożliwiający korzystanie z nich.
  • ~Edward Osowa
    (2015-06-23 09:16)
    Mam w du... takich polityków co oferują mi gruszkę na wieerzbie ( nie jeżdże autostradą nad morze , bo tu mieszkam ! )
    Drugą rączką durnowaci politycy kryjąc się za swoimi immunitetami poselskimi , mnie chcą zabierać prawo jazdy za jedno wykroczenie na drodze

    Najpierw durnie uporządkujcie to oznaczenie dróg
    Przykład
    GDANSK ul Galaktyczna ograniczenie prędkości do 30 km/godz ! ! !
    To ulica biegnąca wzdłuż obwodnicy trójmiasta z Magazynami i hurtowniami
    Na krótkim odcinku ok 10% domy mieszkalne
    Te idiotyzmy poselskie uniemożliwia mnie i mojej rodzinie ponowne poparcie PO czy PSL ...ZEGNAMY was durrni politycy
  • ~wyborca
    (2015-06-23 11:33)
    Dlaczego A1? Bo Tusk i spolka z PO mieszka glwonie z Trojmiescie? To zwyczjnie nieuczciwe, dlatego w najblizszych wyborach zaglosuje PRZECIW PO
  • ~kiero
    (2015-06-23 22:10)
    Przecież to i tak jest bez sensu, bramki otworzą, a z budżetu ucieknie kilka może nawet kilkanaście milionów na utrzymanie autostrady z kieszeń podatników, którzy nawet samochodami nie jeżdżą. Nie można raz a dobrze zakończyć tej sprawy wprowadzenia elektronicznego poboru opłat?? Zamiast przekładać w czasie to wykorzystać pieniądze na to i ułatwić przejazdy jak najszybciej, a nie szukać doraźnych rozwiązań...
  • ~Pedro
    (2015-06-23 23:30)
    Polityk przyjacielem kierowcy, ale wrogiem budżetu. Mało w tym logiki, a może być inaczej jeśli przyspieszą prace nad elektronicznym systemem opłat :)
  • ~qaduq
    (2015-06-24 12:13)
    Podatnik pieszy kontra kierowca. Czynić dobro jednym kosztem drugich? Pogonić to całe ministerstwo, rozpasane strukturalnie niemożebnie i wprowadzić elektroniczny system poboru opłat, jednolity w całym kraju. A tą cala dyrekcją dobrze kadrowo potrząsnąć. Bezpaństwo w jeszcze państwie. Arogancja, buta i lekceważenie własnych obowiązków, z przełożeniem na bankructwa podwykonawców. To druga po wyprzedaży przemyslu taka dobrana grupa aferałów. Jedynie kolejarze z tym podziałem na spółki i wyprzedażą dworców i terenów kolejowych mogą iść w parze. W drodze już dołączają specjaliści od hurtowej sprzedaży leków, a kto zostaje ministrem zdrowia? Na zdrowie!
  • ~Ilona
    (2015-06-24 18:35)
    To jest kpina. A1 otworzą, a co np z A4? Tam też się stoi...a viaAuto już gdzieś obowiązuje, bramki są nie można ich wykorzystać? Tacy bogaci jesteśmy i stać nas na otwieranie bramek? Dobrze wiedzieć, jakie rząd ma priorytety ;)