Odcinkowy pomiar prędkości przed wakacjami. Tylko w dziennik.pl NOWA mapa i lista

| Aktualizacja:

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ruszył z budową odcinkowego pomiaru prędkości. "Już przed wakacjami kierowcy powinni mieć się na baczności i zdjąć nogę z gazu" - mówi dziennik.pl Łukasz Majchrzak, naczelnik wydziału analiz Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Co ważne, na liście pojawiły się nowe lokalizacje, w których staną specjalne kamery. MAMY NAJNOWSZĄ MAPĘ.

wróć do artykułu
  • ~praktyk
    (2016-07-05 11:16)
    ustawić na autostradach. Jeśli nie jest możliwa podróż z prędkością średnią pomiędzy bramkami powyżej 90 do 140 km/h zwrot opłaty za przejazd - brak różnicy pomiędzy drogą krajową a autostradom
  • ~ABDERYTA
    (2016-04-26 17:20)
    zwrócmy uwage na odległosci 0,9 km 1,33 to paranoja .No ale zyjemy w POPISOLANDZIE
  • ~kierowca
    (2015-07-03 07:58)
    to już teleportacja będzie zakazana?
  • ~markiza
    (2015-06-30 07:43)
    kanalie POwskie jeszcze przez 3 miesiące będą nękać naród,DUDA te zabawki zdemontuje
  • ~gość
    (2015-06-20 22:48)
    Następne miliony wywalone w błoto, żeby niedorozwojki w niebieskich mundurkach miały się czym bawić! To jakiś KOSZMAR!
  • ~Georgi
    (2015-06-18 20:31)
    niech zmierzą na autostradach, na pewno nic nie wykaże, w końcu i tak auta stoją tam w korkach na bramkach :v
  • ~1234
    (2015-06-18 11:05)
    Złodziejskie Państwo !! Patrzą tylko jak nam zabrać,niech robią tak dalej to wszyscy wyjadą a z tej garstki ktora zzostanie nie bedą sie w stanie utrzymać.
  • ~luk15
    (2015-06-18 09:29)
    W dupie im sie przewraca sami lamia przepisy a dupne pomiary prędkości stawiają żeby tylko sie na chapać złodzieje. Oni to naród za dobra kasę sprzedali taka jest prawda!!!
  • ~Ferdekiepski
    (2015-06-18 04:53)
    warto jeszcze coś dla kierowców zakorkowanej stolicy zrobić np. na wszystkich skrzyżowaniach postawić policjantów, aby kierowali ruchem, żeby mundurowy nie tylko kojarzył się z łapankami. Bezrobocie zmaleje, kierowcom będzie się żyło trochę łatwiej,policjant będzie miał bardziej ludzką twarz-same korzyści .
  • ~Pablos
    (2015-06-17 23:31)
    Trzeba sobie wreszcie sprawić helikopter taniej wyjdzie .
  • ~andrzej
    (2015-06-17 12:46)
    Mordercy za kierownicą. Noga z gazu.
  • ~lkjh
    (2015-06-16 19:07)
    Niech jeszcze reaktywuja ormo dla poprawy bezpieczenstwa.Nie jeden tu komentujacy chetnie by sie zapisal.
  • ~Leid Gaga
    (2015-06-16 10:42)
    Wszyscy po równo , kierowcy , pisi a najbardziej Rząd . Wtedy , będzie dobrze i demokratycznie . Jeżeli w rządzie tak się dzieje jak widać , to dlaczego dalej ma być lepiej . Jak będzie mądry rząd , to i dalej będzie lepiej .
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-16 10:13)
    O Matko, popatrzcie tylko, Ludzienki i Narodzie, jak te śmierdziele - pod płaszczykiem zmniejszenia WYPADKÓW - dobierają się do dupy i kieszeni kierykom. A najwięcej wypadków jest w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie i rolnictwie, ale tam NIE MA takiego zaangażowania się, bo nie byłoby z tego żadnej KASY, kuervas !!
    Co za przewrotne ssyństwo, w mordę jeża !
    Hej !-
  • ~Tak trzymać
    (2015-06-15 20:06)
    Jeździjcie zgodnie z przepisami, a mandaty i radary nie będą groźne i "złodzieje" nic na Was nie zarobią. To proste. Jeśli ktoś chce jeździć szybko i bezkarnie, to niech lepiej wybije to sobie z głowy.
  • ~WiN
    (2015-06-15 16:24)
    Na szczęście przeklęta PO (Platforma Oszustów) wkrótce trafi na śmietnik historii a jej kierownictwo do więzienia. Wszelka qhhwwwa i złodziej już w panice :))
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-15 14:23)
    PIS falszywka 2015-06-15 13:48

    Ha PIS to dno falszuje posty w tym Wiesia13 ! !
    HA HA Ha PIS to dno
    PiS to holota.

    PiS to moralne i intelektualne szambo, banda miernot inspirowanych przez niespelnionego
    Kurdupla ktory gotowy jest zniszczyc Polske dla swoich celów
  • ~łowca PIS debili
    (2015-06-15 14:21)
    PIS debile ? W czym problem ?
    Jechac zgodnie z prawem i nic ci nie grozi !
    Nie daja wam zabijac ludzi na drogach ?
    Tusk winny !

    PIS pozwoli jezdzic szybko ?
    Oni tylko chca KORYTA...+ pomniki i kaplice budowac ! Nie AUTOSTRADY... ciemny ludzie
    Obudzcie sie debile.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-15 13:48)
    Pamietacie jak TUSK śmiał się z Kaczyńskiego że człowiek bez prawa jazdy stawia tyle radarów. Mam pytanie kto policzył o ile wiecej postawiono radarów za czasów PO.
  • ~real
    (2015-06-15 13:39)
    caly ten rzad,ich pomysly,to nic innego jak lupienie wszystkich.potrzebuja kasy,PO;PSLto juzz przezytek,na odprawy potrzebuja.janosik zabieral bogatym,ten rzad biednym.

Może zainteresować Cię też: