Nowak wpompuje miliardy w drogi. Najnowszy plan inwestycji

| Aktualizacja:

Najnowsze plany autostradowe rządu: powstanie trasa A1 z Tuszyna na Śląsk, zaś A2 tylko do Mińska Mazowieckiego. Trasy z Poznania do Grudziądza i z Lublina do Rzeszowa na listę rezerwową

wróć do artykułu
  • ~fran
    (2013-03-14 08:26)
    brawa dla tuska i nowaka
  • ~rudy pinokio
    (2013-03-14 11:05)
    Znowu będą nagrody na koniec roku za nierubstwo .
  • ~wąsacz.witecki,furgalski..... lista
    (2013-03-14 10:11)
    cwaniaków dużo dłuższa ... 70 dużych baniek brzmi obiecująco... największy przekręt w historii (GDDKiA) ma się nieźle a więc do dzieła panie i panowie.
  • ~z pis
    (2013-03-14 10:29)
    pisowi szczęka opadnie :)
  • ~strażnik gaju
    (2013-03-14 09:59)
    a gdzie są zablokowane przez Unię 900 mln Euro, zapowiadano decyzję na przełom lutego i marca, następnie gazeta mówiła o 8 marca - ale jest połowa marca i decyzji niema, a komisarz Hahn w odpowiedzi udzielonej na pisemne pytanie europosła Bielana "Czy kroki w przedmiotowej kwestii podjęte do tej pory przez polską stronę Komisja uznała za niewystarczające?" odpowiedział "Nie, kroki podjęte dotychczas przez polskie władze nie są wystarczające i w związku z tym Komisja oczekuje na dalsze informacje."
    tu jest całość interpelacji Bielania i odpowiedzi Hahna - http://pzpb.com.pl/odblokowanie-funduszy-komisarz-hahn-odpowiada-adamowi-bielanowi/
  • ~aldyn
    (2013-03-14 10:39)
    A ale drog wybudowal PIS?
    Prawie nic a autostrad 1km 600metrow.Brawo PIS.
  • ~PUO
    (2013-03-14 10:40)
    A CO Z BESKIDZKĄ DROGĄ INTEGRACYJNĄ ORAZ NOWĄ DROGĄ Z KRAKOWA DO OŚWIĘCIMA?!!!
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-14 10:41)
    Aby kolesiom Tuska żyło się lepiej !!!
  • ~arni
    (2013-03-14 10:59)
    Tak jest budowac,a nie jak za PIS nic nierobic.
  • ~Widmo
    (2013-03-14 11:00)
    ..może jakiś koncern wymyśli telewizor z wykrywaczem kłamstw..?? Tylko sejm i senat trzeba by było zlikwidować bo to kolebka ściemy !!!
  • ~Mar
    (2013-03-14 11:10)
    ...hehe i znowu 60% z tej kwoty pójdzie na pensje i premie dla różnych "dziwnych" prezesów a drogi wykonane będą z samego żwiru...
  • ~APAP
    (2013-03-14 09:53)
    POPAPRANCY traktują Podkarpackie jak obce kraj
  • ~Lutek
    (2013-03-14 11:25)
    I znowu gruba kasa do rozkradzenia.Zeby te pieniadze fakycznie poszly na drogi radze powolac komisje do sprawy rzetelnego wydatkowania tych pieniedzy,a w
    skld tejze komisji weszli by:po dwoch przedstawicieli PO,PiS,SLD,RP,Sol.Pol.oraz
    dwoch przedstawicieli Brukseli.Jestem pewien,ze w ten sposob powstanie
    3/4 razy wiecej aniezeli chce min.Nowak i jego spolka.
  • ~MarcinS
    (2013-03-14 11:31)
    A ja nie chce autostrad, z aktore beda chcieli oplat.

    Placi UE, place ja z podatkow i nalezy mi sie za darmo.

    Nowaku, buduj sam ze swoich te A iles
  • ~AAA
    (2013-03-14 11:40)
    Obiecanki cacanki. Nagrody dla kolesiów. Kłamcy.
  • ~Robnad
    (2013-03-14 11:53)
    żeby było śmieszniej . nawet Bundestag nie uchwalił jeszcze poparcia szczytowi Brukselskiemu, a Sławku Durnota- Nowaku już POdzielił mamonę.
  • ~observ
    (2013-03-14 12:14)
    miliardy muszli klozetowych ?
  • ~mazur
    (2013-03-14 11:52)
    Podoba mi się zdanie "Według resortu transportu natężenie ruchu w stronę Białorusi będzie za małe, by budować drogi w najwyższym standardzie." Kogoś porąbało. Ruch w kierunku Białorusi, Litwy czy Ukrainy jest duży i wzrasta. Jestem z Warm - Mazur i u nas nic nie budowano i nie ma w planach a Litwinów, Łotyszy czy Estończyków na drogach pełno. Wiadomo, że wszystko co na wschód Wisły to beeeee. Dla Pana Ministra który z pewnością nie jeździł samochodem po wschodzie Polski, życzę jak najwięcej gum na drogach na zachodzie
  • ~czarnowidz
    (2013-03-14 13:45)
    Powiedzmy,ze wpompuje te miliardy w drogi-troche niech zostawi na pompy,,coby wode z wadolkow usuwac,bo jak dotad wszystkie inwestycje drogowe[ i nie tylko] ,sa POpaprane. BRAKOROBSTWO KWITNIE!
  • ~parasolka
    (2013-03-19 15:01)
    Nowąk jakiś ty głupi.