Minister Nowak ratuje się od klęski. Oto wielki plan

| Aktualizacja:

Koszmar szefa resortu transportu stał się jawą. Budowa strategicznej autostrady okazała się porażką. Teraz minister Nowak ma ofertę dla polskich kierowców...

wróć do artykułu
  • ~oldi
    (2012-05-15 22:58)
    byłem piekarzem, byłem modelem. Teraz jestem Tuska frajerem
  • ~fduPO im
    (2012-05-15 21:31)
    a PO ile tajnych premii prezezy dostanom ?
    pewnie PO jakie 2-3 bańki siem należą,
    bo pieniądze na wykonawcach już oszczędzajom !
  • ~Cudaczny Donek
    (2012-05-15 22:09)
    Premia dla Nowaka za to że spieprzył. Ju więcej spieprzyć się nie da. Tyle kasy utopili i nie ma dróg. Nowak, Ty lepiej Donkowi idź paznokcie poobgryzaj i wierszyki do snu opowiadaj.
  • ~basia
    (2012-05-15 22:09)
    Cieszę się że tego durnia Nowaka nie pokazują w TV.Jaki to był wybitny specjalista od krytyki PiS-u.Teraz pokazał swoje możliwości przy budowie dróg.Nowak jest taki
    jak cała Platforma czyli beznadziejny.
  • ~aleks
    (2012-05-15 22:04)
    Ja pamiętam te czasy jak Donald obiecywał 3000 km autostrad.Ale co tam najważniejsze że faszyzm i Kaczyński zepchnięci do boksu.
  • ~lekarz
    (2012-05-15 21:59)
    bedzieta fruwac tusek to gwarantuje
  • ~oszukany przez POlityków
    (2012-05-15 21:50)
    Plan jest prosty , wydać kibicom z zagranicy takie gustowne gumiaczki jak nosi minister i ten odcinek z Łodzi do Warszawy pokonają na nóżkach , piarowcy PO wcisną im że to w ramach walki z dziurą ozonową ... będziemy bardzo ekologiczni !
  • ~Misia od Jasia
    (2012-05-15 21:38)
    Jak jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?
    Pracy nima, dróg nima, miedzkania drogie, prąd i gaz drożeją - nie mówiąc o żywności...
  • ~PO = obciach miedzynarodowy
    (2012-05-15 21:18)
    A wg scenariusza PO miało być tak nowocześnie, europejsko, no po prostu super! Scenariusz to może nawet był i dobry, ale aktorzy i wykonawcy do niczego.

    Rządzi PO, a Polakom wstyd !!!
    Kulminacja na Euro 2012 - kiedy goście zagraniczni przekonają się na własne oczy, jakie to cuda przygotował dla nich przez dwie kadencje rząd Tuska !!!
  • ~olsen
    (2012-05-15 22:13)
    "Wielki plan" .Dali dup.. na całego a Dziennik bredzi coś w Wielkich planach.
    Zapewne niebawem wypuszczą Niesioła żeby gadał że to wina Kaczyńskiego.
  • ~christ
    (2012-05-15 21:13)
    do todd, 20.04
    to ty jestes najwiekszym durniem tu na Forum, tak ze prawie juz dorownujesz panu J.Kaczynskiemu a w konsumpcji alkoholu to przegoniles niejakiego arcybiskupa Leszka Glodzia. A wogole to masz zero minus pojecie o polityce i sprawach kraju a probujesz glos zabierac.
  • ~gdfgdfg
    (2012-05-15 20:43)
    Panie NOWAK ... Pan się nie martwi!!! Nikt nie zamierza przyjechać do Polski, a kibiców jest garstka. Już teraz co mądrzejsi handlują biletami, bo im bliżej EURO tym cena tych biletów będzie niższa. Ale to jeszcze nie problem, problem będzie wtedy gdy SPÓŹNIONY WYKONAWCA wpadnie na pomysł zdetonowania dwóch granatów o rano na pustych pętlach autobusowych w śmietniku. PO CO TO ZROBI? Aby nie dostać mocno po uszach PO Euro :) Im mniej kibiców przyjedzie, tym korki będą mniejsze i tym mniejsze będą KARY. Jeżeli miałbym wskazać potencjalnych terrorystów, to wskazuje: WYKONAWCY AUTOSTRAD. Po każdej detonacji można dzielić liczbę gości przez 2.
  • ~mason
    (2012-05-15 20:55)
    bedzie klapa trawa nie rosnie szmaty biało-czerwone jako osłony na patykach zawieszone sie drą tynk nad wejsciem na łby leci
  • ~GRECKI EMERYT
    (2012-05-15 20:52)
    Jaki premier takie autostrady- niedorobione. =kaszubskie
  • ~Plotuś
    (2012-05-15 20:57)
    Nie pomoże już NIC!
  • ~silesian
    (2012-05-15 20:38)
    spadac z tego forum pisiory bo juz waszych glupot nie sposob sluchac
  • ~Kopacz
    (2012-05-15 22:10)
    "Minister Sławomir Nowak 16 maja oficjalnie na specjalnej konferencji zamierza zaprezentować możliwości objazdu niewybudowanej na czas autostrady."
    Niezły kabaret -Sławomir Nowak presents.Można baki zrywać.
  • ~inia
    (2012-05-15 22:16)
    Ta konferencja będzie w mediach przedstawiana jako wielki sukces Nowaka.
    Usłużni dziennikarze już się postarają by ratować tego nieudacznika.
  • ~Bill
    (2012-05-15 20:19)
    Do mido: czy ty jestes głupi, czy takiego udajesz? Przecież te autostrady bydowane sa tylko dzięki zastrzykom potężnym z Unii, które napływają w ostatnich kilku latach. Z czego poprzednie rządy miały budować? W dodatku poprzednie rządy nie narobiły monstrualnych długów, które narobił I Trampkarz RP wraz ze swoimi akolitami od kręcenia lodów. Nie wypisuj bredni i wiernopoddańczych hołdów.
  • ~Rich
    (2012-05-16 01:18)
    WOW, dobrze ze objazdy proponuja, he he
    Dziekujemy Ci wielki Nowaku

Może zainteresować Cię też: