Skandal w służbie ścigającej kierowców. Oto, co ujawniła kontrola NIK

Takiej kontroli w Polsce jeszcze nie było. Najnowszy raport NIK ostro krytykuje to co robi na drogach ramię sprawiedliwości - kontrolerzy nie zostawiają suchej nitki na służbie ścigającej kierowców. Czym podpadli mundurowi?

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2012-03-27 09:32)
    Złej baletnicy to i rąbek spódnicy...
  • ~Ira
    (2012-03-27 12:52)
    To po co zakupiono motocykle za dużae pieniądze jak są wykorzystywane doraźnie?
  • ~Maryjan
    (2012-03-27 12:54)
    NIK to taka instytucja , gdzie o niej Nik nic nie wie...
    Od lat powstają raporty o nieprawidłowościach i błędach w administracji państwowej... tylko po co?, jak nic z tego nie wynika...
  • ~q
    (2012-03-27 12:58)
    kiedy jezyk niemiecki bedzie jezykiem urzedowym w polsce?
  • ~EUstachy
    (2012-03-27 13:24)
    koniec z tymi TIRami, DOSYĆ !
    barki rzeczne, to jest przyszłść ! do Gdańska wszystko mozna spławiać rzekami, w drugą stronę pod prąd barkami a lokalnie to chłopi rozwiozą furmankami, przesyłki expressowe wozić szybkimi bryczkami.
  • ~Slazak
    (2012-03-27 14:08)
    ~ad q
    ??? Nie widze zwiazku artykulu z twoim komentarzem. (!)
    Odp. na twoje pytanie: oby jaknajpredzej !
  • ~obywatelka
    (2012-03-27 14:16)
    Wczoraj w Polsacie była fajna audycja o transporcie drogowym. Kontrolerzy pracują do 22 godziny a tiry ze Związu Radzieckiego wyruszają tranzitem przez Polskę po 22 i mają gdzieś kontrole. Natomiast nasi przewożnicy przez Rosjan kontrolowani są szczegółowo. Polacy u siebie nie potrafią dobrze pracować o nic nie dbają, są dla siebie wrogami, piszą donosy na siebie. Tragedia narodowa przez przykład z góry.
  • ~Józef Robotnik
    (2012-03-27 15:14)
    Wszystkich funkcyjnych inspekcji drogowej wydalić ze służby , bo z artykułu wynika najpierw brak dobrej woli do pracy a później kwalifikacji .
  • ~kaktus
    (2012-03-27 15:52)
    A mowili, ze policyjne panstwo bylo za Kaczynskiego...? Ile od tego czasu przybylo fotoradarow i roznego rodzaju kontroli...? Dlaczego zaden dziennikarz nie napisze o tym wyraznie...? Wyglada to tak jakby panstwo bylo wlasnoscia klasy rzadzacej a ich wladza pochodzila od Boga...?