W najbliższą weekend odbędzie się w Poznaniu pierwsza po latach edycja Motor Show. Atrakcji nie zabraknie - będzie można wygrać nowiutkiego Fiata Bravo czy też... wizytę dla całej rodziny w remizie strażackiej. Wśród polskich premier m.in. Mercedesa SLS AMG czy BMW serii 5, a także "najtańsze samochody świata" marki Tata.

>>>Kosmicznie drogi Mercedes idzie jak woda!

Na targach polską premierę będzie miała także Skoda Fabia po faceliftingu. Eksponowany samochód to wersja Comfort, wyposażona w silnik 1,6 TDI/90KM. Poza Fabią zobaczysz także pozostałe modele Skody m.in. Octavię, Yeti i Roomstera.Reklama

Ciekawostka to model Yeti, w którym wykonano zabudowę audio, wykorzystującą sprzęt car-audio Sony X-plod. Dostarczyła go firma Sony Poland. Przerobiony przód auta nie odbiega od oryginalnego wyglądu Yeti, jednak za sprawą najnowszych technologii audio-video, gier, przenośnych urządzeń MP3 i komputera z internetem - tylna kanapa to rozrywkowy raj. Bagażnik wyposażono w dużą liczbę monitorów różnej wielkości, subwoofery i wzmacniacze. Nie zabrakło też deski snowboardowej.

>>>Najtańsze auto świata kupisz w Polsce!

Podczas targów, najmłodsi będą mogli korzystać z placu zabaw, a nieco starsi z toru gokartowego. Oprócz konkursów, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w których udział mogą brać całe rodziny. Na uwagę zasługuje m.in. wystawa wozów i sprzętu strażackiego, prezentacje samochodów i motocykli na multimedialnych scenach, czy wybory najpiękniejszych polskich ciężarówek - Miss Motor Show.

Drzwi otwarte dla wszystkich odwiedzających będą w sobotę od godz. 10 do 19 oraz w niedzielę od 10-16.