Inne / SANDRO CAMPARDO
Reklama

TATA Nano - niewielki (dł. x szer. x wys. 3196 mm x 1570 mm x 1608 mm) samochodzik miejski jest znacznie zmodyfikowaną w stosunku do pierwowzoru konstrukcją i spełnia europejskie wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Na pokład ma zabierać cztery osoby, a mocy dostarczy silnik benzynowy umieszczony z tyłu. Modularna konstrukcja posiada strefy zgniotu, wzmocnienia karoserii oraz wzmocnienia boczne, a standardowo Nano Europa wyposażony będzie w poduszki powietrzne i system ABS. TATA Nano przy kompaktowych wymiarach

>>>Zobacz masakrę najtańszego auta świata

Inne / SANDRO CAMPARDO

"Na każdym rynku pojawiają się modele, które rewolucjonizują rynki motoryzacyjne. Nano ma być takim samochodem dla rynków rozwijających się, a w Polsce ma być małym miejskim samochodem za niewysoka cenę. Będzie to najtańszy samochód na polskim rynku" - powiedział Przemysław Abram z Marubeni Motors Polska dystrybutora samochodów TATA.

Małe auta TATA Nano będzie można kupić w Polsce w 2011 roku docelowo firma chce zdobyć 10-procentowy udział w sprzedaży nowych aut w Polsce. Nieoficjalnie mówi się, że samochód w podstawowej wersji będzie kosztował około 16-17 tys. złotych.



Wcześniej na polskim rynku dostępne będą inne nowe modele Tata Motors...

Czytaj dalej>>>














Tata Indigo Manza


Inne / A3386 Uli Deck
Inne / MARTIAL TREZZINI

Manza to sedan z 460-litrowym bagażnikiem. Samochód powstał na przedłużonej płycie modelu Indica Vista (rozstaw osi 2520 mm), a jego długość całkowita wynosi 4413 mm. Indigo Manza napędzany jest silnikami benzynowymi (1,4/95 KM) i diesel (1,3/95 KM) konstrukcji Fiata. Wprowadzenie Tata Indigo Manza do sprzedaży na polskim rynku nie jest jeszcze potwierdzone.



Tata Indica Vista



Inne / PIYAL ADHIKARY

Hatchback segmentu B, który powstał na nowej platformie podwozia i jest napędzany silnikami benzynowymi (1,4 /75 KM i 95 KM) i diesel (1,3/75 KM) konstrukcji Fiata. Nadwozie nowego modelu zostało zaprojektowane we włoskim studio ID.EA. Tata Indica Vista spodziewana jest w salonach sprzedaży Tata Motors w połowie 2010 roku.



Wcześniej na polskim rynku dostępne będą inne nowe modele Tata Motors...

Czytaj dalej>>>












Tata Aria


To zupełnie nowy model w gamie Tata Motors łączący zalety dwóch segmentów: pojazdów wielozadaniowych MPV oraz pojazdów terenowych. Karoseria oferuje 7 miejsc i obszerny bagażnik, a konstrukcja oparta na ramie nośnej ma zapewnić sprawność w trudnym terenie, (napęd 4x4 oraz reduktor skrzyni biegów). Silnik? DiCOR, diesel z systemem common rail i turbiną o mocy 140 KM/320 Nm. Tata Aria spodziewana jest w salonach sprzedaży Tata Motors pod koniec 2010 roku.