Inne
Reklama
Inne

Ciężarową skodę superb kombi można kupić wersji wyposażeniowej premia, która jest naszpikowana gadżetami. Jednym z nich jest panoramiczne okno dachowe, sterowane elektronicznie. Kiedy słońce jest zbyt mocne zawsze można wcisnąć guzik a roleta da nam cień. Przy otwarciu okna, automatycznie wysuwa się ekran chroniący od wiatru. Innym ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość otwarcia i zamknięcia pokrywy bagażnika za pomocą jednego przycisku. W ten sposób ręce zawsze pozostaną czyste.

Bagażnik? Superb kombi z kratką ma bagażnik o pojemności 633 l. Pozostali konkurenci wypadają blado, np. ford modeno kombi - 494 litrów, opel isignia sw - 540 litrów, czy toyota avensis kombi - 543 litrów, volkswagen passat variant - 603 l.

>>>Skoda Superb kombi już za złotówki!Homologacja ciężarowa umożliwia odliczenie podatku vat. Model z homologacją ciężarową dostępny jest we wszystkich wersjach silnikowych. Dopłata do wersji ciężarowej jest taka sama, jak w przypadku wersji limuzyna i wynosi 2,5 tys. zł.

>>>Który samochód ma największy bagażnik?

Jeśli superb kombi z kratką jest za duży zawsze można wybrać coś mniejszego kalibru… Rzędem czekają skoda superb van, yeti premia van, fabia van i fabia van+, roomster, octavia van i octavia premia, a od niedawna także octavia sedan RS van, octavia kombi RS van oraz octavia scout van.