Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Każdy będzie mógł kupić papieskiego golfa. Auta trafią na aukcję [ZDJĘCIA]

9 sierpnia 2016, 13:04
Jest już duże zainteresowanie. Samochody będą prezentowane w czterech różnych miastach razem z odpowiednim oznaczeniem celu, na jaki zostaną przeznaczone. Będzie można w tych autach siąść, zrobić sobie zdjęcie na miejscu, na którym papież siedział, a wiemy, że jest to tylne prawe miejsce – powiedział ks. Kordula. Jak poinformował, szczegóły akcji są obecnie uzgadniane z polskim przedstawicielstwem koncernu Volkswagena. Akcja będzie przygotowana także od strony promocyjnej.
Jest już duże zainteresowanie. Samochody będą prezentowane w czterech różnych miastach razem z odpowiednim oznaczeniem celu, na jaki zostaną przeznaczone. Będzie można w tych autach siąść, zrobić sobie zdjęcie na miejscu, na którym papież siedział, a wiemy, że jest to tylne prawe miejsce – powiedział ks. Kordula. Jak poinformował, szczegóły akcji są obecnie uzgadniane z polskim przedstawicielstwem koncernu Volkswagena. Akcja będzie przygotowana także od strony promocyjnej. / PAP / Stanisław Rozpdzik
Samochody, którymi papież Franciszek jeździł po Polsce podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 we wrześniu auta trafią na aukcję charytatywną - będzie można je kupić razem z tablicami rejestracyjnymi o kolejnych numerach: od K1 do K4 POPE. Samochody zostaną wystawione w ramach akcji "Misericordes" krakowskiej Caritas, która poprzez stronę we4charity.com zbiera pieniądze na wyposażenie Domu Miłosierdzia i Domu Chleba w Brzegach oraz zakup mobilnej kliniki do obozu uchodźców w Libanie.
Reklama
Reklama
Tematy:
Golf wyposażenie cena papież pielgrzymka aukcja samochody golfy 'Franciszek
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Popelina
    2016-08-14 17:15
    Lecę zarejestrować auta z numerami K5 POPE do K9 POPE
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama