Reklama
Warszawa
Reklama

Premier Kopacz blednie! Zobacz samochody ministrów nowego rządu. ZDJĘCIA

2 października 2014, 09:06
Premier Ewa Kopacz w expose przedstawiła plany nowego gabinetu. Jak spiszą się jej ministrowie? Wyjdzie w praniu... Może w czasie rządzenia wymienią sobie samochody na nowe? Dziennik.pl przejrzał najnowsze oświadczenia majątkowe, jakie premier Kopacz i jej podwładni złożyli zaraz po objęciu stanowisk. Sprawdź czym prywatnie jeżdżą ludzie ze świecznika…
Premier Ewa Kopacz w expose przedstawiła plany nowego gabinetu. Jak spiszą się jej ministrowie? Wyjdzie w praniu... Może w czasie rządzenia wymienią sobie samochody na nowe? Dziennik.pl przejrzał najnowsze oświadczenia majątkowe, jakie premier Kopacz i jej podwładni złożyli zaraz po objęciu stanowisk. Sprawdź czym prywatnie jeżdżą ludzie ze świecznika… / Polska Agencja Prasowa / Paweł Supernak
Audi, BMW, Volvo, Range Rover, biały kruk motoryzacji i... traktor Ursus. Dziennik.pl przejrzał najnowsze oświadczenia majątkowe, jakie premier Ewa Kopacz i jej ministrowie złożyli zaraz po objęciu stanowisk. Okazuje się, że szefowa rządu blednie na tle podwładnych. Sprawdź czym prywatnie jeżdżą ludzie ze świecznika.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(34)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • drednd
  2014-10-06 13:34:10
  Ta mafia przerąbała teraz 3 miliardy nie ma tygodnia BEZ AFER nieudaczniki na POdczerwień
  1
 • sowa
  2014-10-05 14:39:46
  A może pokażcie konta w bankach w kraju i za granicą,wille,apartamenty,status majątkowy dzieci,rodziców,teściów ,wujków,stryjków,zaprzyjaźnionych kumpli i kumpelek ?Byłoby o czym pocztyć i co pooglądać!
  0
 • ewa koby
  2014-10-03 07:18:40
  arlukowicz bartosz jako polityk pl z bmw powinien podac sie do dymisji bo jest niepoprawny politycznie ewa koby
  0
 • mitsu
  2014-10-03 13:33:31
  Biedniutcy są ci nasi ministrowie, teraz się pewnie odkują.
  0
 • Inny Jarek.
  2014-10-05 11:05:11
  Czy mozna wiedziec jakie samochody posiadaja panowie szefowie z PIS!!!
  2
 • Drzazga 101
  2014-10-05 11:12:00
  O Matko, papcio Franciszek jeździ 40-letnim Renaultem i klawo, bo to nie marka samochodu świadczy o potencjale pasażera, kuerdesz.
  Hej !-
  1
 • dredd
  2014-10-03 03:01:12
  A czym jeździ niejaki Jarek K., zamieszany w wysadzenie samolotu?
  5
 • robotnik
  2014-10-03 02:50:28
  Robotnik jeździ golfę trujko w tedeiku a te sie rozbijajo hjundajamy i jarysamy! Skandal!!!
  0
 • adelaide
  2014-10-11 02:58:19
  Niestety. Kopacz, na fotelu premiera, jest wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski.

  Nowa premier, jest nieudacznikiem i bankrutem; ma wprawdzie odłożone w gotówce 68 tys. zł oraz kilka tysięcy dolarów i euro, ale tak naprawdę, jest zadłużona po uszy. Wg złożonego oświadczenia, ma aż pięć kredytów na łączną sumę ponad 550 tys. zł. Do spłaty pozostało jej o ok. 100 tys. zł mniej.

  Poza tym, jej majątek, to toyota yaris z 2007 roku (wyceniona na 18,5 tys. zł) oraz skromne mieszkanie
  o powierzchni 43 metrów kwadratowych.


  Nowa premier, ma też, szefa doradców, w osobie byłego ministra, Jacka Rostowskiwgo vel Jana Antony Vincent-Rostowskiego, posiadajacego podwójne obywatelstwo a więc zobowiązanego do lojalności wobec co najmniej dwóch państw.

  Co najmniej dwóch, bo oprócz lojalności, wobec Polski i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, być może, jest także zobowiązany do lojalności wobec Federacji Rosyjskiej, gdyż był osobistym doradcą d/s makroekonomicznych, prezydenta Władimira Władimirowicza Putina, za jego pierwszej kadencji, na urzędzie prezydenta FR.


  Rostowskiego nie darzy sympatią, nawet prezydent Bronisław Komorowski, który publicznie krytykował wcześniejszy pomysł, aby uczynić go szefem MSZ, w rządzie Kopacz. Rostowski był ministrem finansów w latach 2007–2013. W tym czasie zadłużenie Polski zwiększyło się o 357,4 mld zł. Oficjalnie, bo księgowość w Polsce jest "kreatywna" czytaj szachrajska, zakodowana, tajna.

  Licho więc tylko wie, gdzie co je, ile tego je i cyje co je ...

  Donek, dobrze wie, dlaczego do Brukseli rejteruje ...

  W podwójnych, potrójnych księgach, może Rostowski tylko, co kuma, bo to on zastosował tę "kreatywną" księgowość w finansach państwa, dlatego mimo, że jako skompromitowany, nie mógł być dalej ministrem finansów, to musieli go zrobić szefem doradców aby inny doradca nie zakapował czego, z tej fuszerki
  i szwindli do KE, bo dopiero by się sprawa rypła i byłby kryzys - większy niż w Grecji, bo my już niczego, ani wysp, jak Grecja, do sprzedania nie mamy !

  Tylko Rostowski, może wie, ile kasy wsiąkło, bo on z ZUS-u i z OFE naszą kasę ponoć na łatanie bużetu,brał, i w ZUS-ie te długi schował, zadłużając ZUS, na biliony a zganiając wsio na mały przyrost naturalny, starzenie się społeczeństwa, bezrobocie, na to że jakoby renciści wyłudzają nienależne świadczenia, udając chorych, a dochód ZUS ze składek maleje etc. czym tłumaczył też podwyższenie wieku emerytalnego ...


  Ze względu na powyższe fakty, niektórzy eksperci twierdzą, że Polska robi z siebie pośmiewisko i nie dba
  o własne bezpieczeństwo. Albowiem, na czele rządu stoi kobieta, której małżeństwo się rozpadło, która
  z finansowego, ba ze zwykłego, ludzkiego, punktu widzenia, jest całkowitym nieudacznikiem. Jest zadłużona po uszy. W sytuacji, gdyby za rok, straciła mandat poselski i nie znalazła pracy lub musiała pracować, jak miliony Polek, za tysiąc parę złotych, to za niespłacanie kredytu, komornik zabrał by jej mieszkanie, a ona sama, została by, z wciąż potężnym długiem ...

  Jak by tego było mało, sprawując urząd szefa rządu, ma za szefa swoich doradców, wielopaństwowca, który, Bóg tylko wie, komu tak naprawdę służy, który, sprawując urząd ministra finansów, przyczynił się do zwielokrotnienia zadłużenia Polski, na biliony zł.

  Coś takiego, nie mogłoby się zdarzyć w żadnym, innym, cywilizowanym kraju. W żadnym innym państwie, osoba, tak zadłużona, nie mogła by, sprawować urzędu szefa rządu a osoba, zobowiązana do lojalności wobec kilku państw, nie mogłaby, sprawować funkcji ministra, czy nawet, szefa doradów premiera rządu.

  WSZYSTKO TO, SĄ ARGUMENTY MERYTORYCZNE.

  W KAŻDYM, CYWILIZOWANYM, LICZĄCYM SIĘ PAŃSTWIE, NA ŚWIECIE, TAKIE ARGUMENTY UNIEMOŻLIWIAJĄ KANDYDATOWI, SKUTECZNE UBIEGANIE SIĘ O FOTEL PREMIERA, MINISTRA ETC. ZE WZGLĘDU NA PRAWDOPODOBIEŃSTWO ZARZUTÓW, O PODATNOŚĆ NA KORUPCJĘ, ORAZ MOŻLIWOŚĆ INWIGILACJI, PENETRACJI, SZANTAŻU ETC. PRZEZ OBCE SŁUŻBY ETC. CO JEST SZCZEGÓLNIE GROŹNE W SYTUACJACH ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA.
  0
 • @POlityk
  2014-10-02 17:32:04
  shetyna gosciu??? a z ktorej strony???
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej