Jakie samochody kradną złodzieje w Polsce? Mamy POLICYJNĄ LISTĘ, to pierwsza taka od 2013 roku

| Aktualizacja:

Jakie samochody kradną złodzieje w Polsce? Policja od 2013 roku w swoich statystykach nie podawała marek i modeli aut. Teraz jednak mundurowi odkryli karty. Dziennik.pl zdobył najnowszą policyjną listę składająca się niemal z 10 tys. pozycji. Oto, jakie auta giną w poszczególnych województwach.

wróć do artykułu
  • ~Czuk
    (2019-10-04 02:07)
    Szkoda, że autor nie wspomniał dzięki czyjej pracy te listy zostały opublikowane. Jest to efekt miesięcy przerzucania się mailami z KGP Pana Jacka Balkana z kanału MotoDziennik
  • ~nono
    (2019-10-02 23:15)
    Złodziei powinno się piętnować dosłownie i w przenośni.
  • ~sad
    (2019-10-02 18:18)
    Japońskich, włoskich i nawet amerykańskich samochodów skradzionych i ich właścicieli mi szkoda. Ale nie tych szoferujących się niemieckimi produktami. Tak wspomagacie polski przemysł? Przez pompowanie polskich pieniędzy w niemiecką gospodarkę? To żalu też nie będzie, że ukradli. Oby żadne samochody VW, Audi, Porsche, BMW, Mercedes-Benz i Skoda nie pozostały na polskich drogach.
  • ~YT
    (2019-10-08 21:09)
    Macie listę? Wspaniale. Warto jeszcze napisać skąd! Jacek Balkan z redakcją MotoDziennika i Watchdog Polska. Wypada dopisać do źródła szanowny panie.
  • ~~Marek
    (2019-10-02 18:23)
    Polak potrafi !
  • ~to nie tylko w Polsce
    (2019-10-07 15:22)
    We wszystkich wschodnioeuropejskich krajach istnieje niestety ciagle jeszcze postkomunistyczny brak poszanowania do wlasnosci prywatnej. Czy to sie jeszcze kiedys zmieni?
  • ~Rafał
    (2019-10-08 23:33)
    Niektórzy kradną samochody inny content bez podania źródła. Szkoda, ze dziennikarz nie raczył napisać, że dane zostały udostępnione po wielomiesięcznej walce o nie Jacka Bałkana z kanału Motodziennik na Youtube.
  • ~---------ziutek
    (2019-10-04 12:51)
    Chodzi o samochody kradzione przez polskich zlodzei w Polsce?
  • ~miros
    (2019-10-03 16:34)
    Najbardziej chodliwy towar to japońce niestety, dlatego moje avensis tylko w garażu trzymam zamknięta na cztery spusty
  • ~asd23112312