Ponad 80 nowych BMW dla policji już jedzie na drogi. Zobacz, gdzie zapolują nieoznakowane radiowozy

| Aktualizacja:

Policja zaczyna odbierać nowe radiowozy BMW z niedawno zakupionej partii 82 samochodów – dowiedział się dziennik.pl. "Auta wchodzą do służby na drogach w idealnym momencie" – usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji.

wróć do artykułu
  • ~dox
    (2019-06-21 09:47)
    Ciekawe czy hinduski generał też dostanie takie radiowozy.
  • ~marta
    (2019-06-16 07:24)
    Nowoczesne auta policji będą goniły stare rupiecie - oto proporcja między władza a obywatelem tubylcom - średnia wieku samochodu w Polsce to co najmniej 10 lat, będzie wyżywanie się policji, no teraz to też maszynka do zarabiania pieniędzy .... a jak zarobić takiemu przeciętnemu na nowy samochód ??
  • ~Mili
    (2019-06-12 17:41)
    I tak mamy szczęście , przecież mogli kupić Mercedesy AMG . Jak się rozbijać po drogach to z gracją
  • ~obcokrajowiec
    (2019-06-11 22:36)
    Bawmy sie jak najlepiej, bo nam sie nalezy. Kogo to obchodzi ile ta samochody kosztuja...w tym kraju samochod jest obiektem porzadania i im drozszy tym lepiej. Policji tez sie nalezy--niech chlopcy cos z zycia tez maja nawet jezeli osobiscie na BMW pozwolic sobie nie moga.
  • ~rychu
    (2019-06-11 14:01)
    zacznijmy od tego ze nie policja, a milicja dostala nowe BMW i ponad polowe juz rozbila !!!!! ale "80% wyjechalo na drogi" ??!!!!!!! ale zlapali tego, ktory "strzelal w Wujku" !!!!!!! to jedyny, ktory sie nie zapisal do sekty Jareczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~stańczyk
    (2019-06-11 11:12)
    Tylko się cieszyć że mają coś porządnego.Ale jest zawsze jakieś ale.Jak to się stało żę na autostradzie w kierunku nad morze znalazł się TIR ze stalą w dniu zakazu dla ciężarówek.Nikt tego nie widział ani Policja ani Inspekcja Drogowa..Po co tyle nowych samochodów jak nikt nimi nie jeżdzi nie kontroluje najważniejszych tras właśnie w Wekendy.Co w nidzielę w dniu tragiczn ej katastrofy robiła Policja.Dlaczego jej tam nie było.To jest zgroza i wprost przestępswo zaniechania .Może się dowiemy.
  • ~eko
    (2019-06-11 09:23)
    Dlaczego nie hybrydy ?
  • ~koks
    (2019-06-11 07:12)
    polonezy im dac i stare nysy dziadom !!!!!! a nie nowe bmw . tfuu pluje na nich
  • ~Gajowy
    (2019-06-10 17:39)
    Niniejszym informuję, że brunatne koszule zapolują na bobra (w ogonie posiada afrodyzjak niezbędny w życiu witkowej armii - tak twierdzi piSSminister) oraz na żubry w lasach szyszki i puszczy białowieszczańskiej.
  • ~gostom
    (2019-06-10 14:27)
    ...trudno zrozumieć Polaka. źe nadal a właściwie pomimo wszystkiego kupuje samochody słuźbowe u swojego Wroga.
  • ~jarek
    (2019-06-10 13:03)
    ZBYTECZNY kosztowny wydatek. Zaraz je roz..... ! ;)
  • ~A co, nie stać nas?
    (2019-06-10 09:49)
    Trzeba im było od razu leksusy kupić.
  • ~pipi
    (2019-06-10 09:46)
    żeby tylko krzywdy komuś nie zrobili miszcze kierownicy
  • ~77
    (2019-06-10 09:24)
    Okropny design, ten niebieski pasek, wygląda jak rosyjska maszyna. Eastern Europe !!
  • ~Andrzej B
    (2019-06-10 09:18)
    W bagażniku oprócz radia jeszcze powinna być stalowa klatka dla szczególnie niebezpiecznych przestępców.
  • ~hahahahaa
    (2019-06-10 09:04)
    Pomiar prędkości mierzony na kołach radiowozu... to żaden pomiar, bo w samochodach wskazanie prędkości zawsze jest zawyżone o kilka pocent ze względów bezpieczeństwa. Więc taki pomiar nic nie wart.
  • ~NIe elektryczne???
    (2019-06-10 08:45)
    Dlaczego nie elektryczne ja się pytam??? Gdzie dbałość o ekologie??? Dlaczego policja nie świeci tu przykładem??? JA SIE PYTAM!!!!!
  • ~Tak to jest
    (2019-06-10 07:48)
    Najgorsze jest, że zamiast dronów (o niebo tańszych i może być ich o wiele więcej) to są praktycznie bezkarni szaleńcy w swych rozpędzonych samochodzikach - dla okaleczonych i zabitych postronnych, to wszystko jedno czy zabije ich szczuty uciekający czy bezkarny w radiowozie.
  • ~alf
    (2019-06-10 07:48)
    Teraz jak na dłoni widać kto jest za kondominium rosyjsko-niemieckim a kto nie !
  • ~PiS to PO
    (2019-06-10 07:42)
    wspieramy jak widzę niemiecki/nazistowski przemysł na każdym kroku - pojazdy BMW były już stosowane w armii niemieckiej/nazistowskiej we września 1939 roku. Likwidujemy polskie stocznie aby nazistowskie stocznie mogły pracować i się rozwijać - likwidujemy polskie cukrownie, likwidujemy polski przemysł samochodowy i kupujemy BMW, okręty podwodne z niemiec, kupujemy nazistowski cukier