Dziś wielkie łowy na drogach. "Patrol za patrolem. To pierwsza z sześciu tego typu akcji ogólnopolskich"

| Aktualizacja:

Policja mocnym akcentem zaczyna nowy rok. Dziś kontrola drogówki może zakończyć się nie tylko wysokim mandatem i punktami karnymi, ale nawet utratą prawa jazdy. "Nie ma przyzwolenia na bezmyślne wciskanie gazu" – usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji.

wróć do artykułu
  • ~PolOn
    (2019-01-14 04:15)
    Prowokacja w Gdańsku!? Prowokacji będzie więcej? Ciekawe kto następny zostanie poświęcony dla "sprawy"...
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-01-13 11:52)
    Ja zawsze jezdze w mini i bez majtek I oprocz dlugiego pouczania, nigdy nie dostalem mandatu.
  • ~e-PiSkopata
    (2019-01-11 17:36)
    Wszyscy tak powinni pracować. Sześć akcji w roku a poza tym luzik. Lekarze będą meali jednodniowe akcje "Grypa", "Angina", "Ciśnienie", "Ślepa kicha", "Narodziny" i "Hemoroidy". W pozostałe dni w roku wypełnianie sprawozdań. Nauczyciele akcje; "Matematyka - Jezusowe prawo mnożenia chleba", "Geografia Ziemi Świętej", "Recytacja Ojcze Nasz", "Etyka - Nie odmawiaj ojcu duchowemu swemu", "Młody historyk - Życie Jezusa", "Chemia - Przemiana wody w wino". Pozostała część roku jak lekarze. ITD.
  • ~Andi
    (2019-01-09 23:27)
    No cóż po co budować nowe drogi skoro można się tak dobrze obłowić na kierowcach a kaczor będzie miał kasę na bankiety
  • ~kierowca
    (2019-01-09 09:27)
    Nie rozumiem dlaczego tylko 6 takich akcji w roku ma być przeprowadzonych, moim zdaniem to stanowczo za mało ...
  • ~stirus
    (2019-01-09 09:13)
    Akcja okradania rozpoczęta. Jaki to ma wpływ na bezpieczeństwo, rozchodzi sie tylko o forse, a nie bezpieczeństwo
  • ~andre
    (2019-01-09 08:14)
    Depresję pogodę wybrali ha ha
  • ~hori2
    (2019-01-08 20:20)
    Wszyscy nas trują: z nieba samoloty, koncerny farmaceutyczne chemicznymi lekami, markety zatrutą żywnością, jeszcze szczepionki wykańczają polaków-bo ma nas być dużo mniej w tym kraju.Jedynie policja tego nie może zrozumieć i ratuje nasze życia wbrew wszystkim zewsząd.Dziwne...
  • ~Gość
    (2019-01-08 18:00)
    Polecałbym kontrolę prywatnych tzw. Szkół każdy. Z stamtąd wyjeżdżają największe kaleki.
  • ~rób
    (2019-01-08 15:15)
    nieroby
  • ~MENTALNOŚĆ
    (2019-01-08 14:46)
    Co za pier......... mentalność polskich kierowców - "Pretensje do garbatego że ma dzieci proste" Każdy kto porusza się po drogach publicznych zgodnie z przepisami i z wyobraźnią nie ma pretensji do policji. Kilka dni temu widziałem wypadek że skutkiem śmiertelnym (zginęła młoda kobieta - mama, żona - jadąca do pracy). Sprawdza (przeżył)jechał z nadmierną prędkością ..... i co z takimi ...... Takie kontrole powinny być codziennie plus fotoradary plus straż miejska plus wysoki mandaty,kary i wtedy .... może .... byłoby bezpieczniej dojechać do celu.
  • ~sikora
    (2019-01-08 14:02)
    nie ma co z parkingu wyjezdzac bez yanosika...
  • ~Jurek
    (2019-01-08 13:55)
    Wszystko prawda ale kiedy termin płatności będzie jak w UK?Czyli do 14 dni 50 procent kary a po tym terminie pełna płatność Skąd niektóry weźmie tysiąc w ciągu 7 dni?
  • ~12345
    (2019-01-08 12:57)
    strzelać do każdego kierowcy
  • ~nie dziś
    (2019-01-08 12:47)
    Źle wybrali dzień , sypie śnieg i śnieg z deszczem , jak ktoś przesadzi z prędkością to wyląduje w rowie albo na słupie i to jest dotkliwsza kara niż 400 zł mandatu .
  • ~czujny
    (2019-01-08 12:47)
    to pewnie dlatego wczoraj zniknęły wszystkie zgłoszenia przekroczeń prędkości z Krajowej Mapy Zagrożeń :/
  • ~Żeby Polska była polska
    (2019-01-08 12:39)
    I gdzie tu wracać? Do cyrku? Do tego zamordyzmu? Janosiki nie policjanci.
  • ~maja i claudia
    (2019-01-08 12:32)
    a kiedyz abiora sie za POpaparancow i innych zlodzie? dlaczego Walz czy Majchrwoski jeszcze nei siedza? nei maja co robic? trzeba odrobic podwyzki; zrezta przy tej anormalnej pogodzie nie da sie ejchac wiecej jak 20 km/h
  • ~Lulu
    (2019-01-08 11:38)
    Brawo! Tyle tylko, że mandaty powinny za to być dwa razy wyższe. Swołocz, która za kierownicą leczy swoje kompleksy - powinna być sekowana na każdy kroku.
  • ~77
    (2019-01-08 11:37)
    Polska znajdująca się na samym dole rankingu Unii Europejskiej na bezpieczeństwo drogowe, nadchodząc na 27 miejscu, tylko Chorwacja, Bułgaria i Rumunia wypadły gorzej. Potrzeba wyższych kar (2000zl+) i konsekwentnego codziennego wysiłku, aby nauczyć te Polskie piraty jakiejś kultury !!!

Może zainteresować Cię też: