Wypadek Szydło. Zaskakująca decyzja kierowcy seicento przed sądem w Krakowie

| Aktualizacja:

Jeden ze świadków stawił się przed Sądem Okręgowym w Krakowie i w środę rozpoczęły się czynności z jego udziałem w procesie Sebastiana Kościelnika, kierowcy fiata seicento, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem kolumny BOR, w którym poszkodowana została ówczesna premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~Seitan
    (2018-10-31 11:13)
    Znamy te swolocza "sprawiedliwosc". Biedny chlopak...
  • ~taktotak
    (2018-10-31 11:17)
    Pani Szydło niech zwróci pieniądze! Za rozbijanie się po polskich szosach między Warszawą a Przecieszynem za pieniądze podatnika! Nic się tej pani nie należy, jeżeli urządza cotygodniowe, prywatne jazdy do domu i z powrotem!
  • ~antyMOnia
    (2018-10-31 11:18)
    Przestańcie szczuć już w tytule waszej niemieckiej gadzinówki! Pani premier w tym wypadku była osobą poszkodowaną.
  • ~ ~
    (2018-10-31 11:32)
    A Władek POciej to wybitny zapewne adwokat!!!!
  • ~George Orwell
    (2018-10-31 11:44)
    Jak Pani jedzie, to niech plebs sp****a z drogi!
  • ~racjonalnie
    (2018-10-31 11:44)
    Mam w d... politykę ale czy wy jadąc samochodem skręcacie w lewo nie patrząc w lusterko ,jeśli tak robicie to zamówcie już sobie pomnik bo może właśnie wyprzedza was tir .
  • ~ziutek
    (2018-10-31 12:03)
    re:xxl ...............A moze tak karzel zwroci za obstawe, konwoje do Krakowa, pomniki, wience , pania Piotra, karme dla kota, kucharke, sprzataczki............................
  • ~Be.Szydło to recydywistka /a Seba nie/
    (2018-10-31 12:06)
    Seba skręca w ulicę do swojego domu, a tu niespodzianka ... jedzie kolumna Be.Szydło. Kolumna jechała a właściwie pędziła pod prąd, drugim pasem ruchu - i siłą rzeczy jadąc tamtym pasem ruchu miała też zamiar przeciąć tak samo skrzyżowanie. Fajnie ... ? Bez kogutów, bez sygnałów dźwiękowych, bez zapiętych pasów, pod prąd - nawet przez skrzyżowanie... Czy zaskoczony mieszkaniec tej części miasta mógł zachować się inaczej ? Mógł - gdyby został w porę ostrzeżony np. sygnałami. Czy kolumna może łamać wszystkie przepisy ? A przecież kolumna Be.Szydło nie uciekała przed uchodźcami, Be.Szydło wracała z domu, z domowych pieleszy do pracy. Pytanie dodatkowe, czy rząd ze świadków zrobił już gromadę pijanych wsiowych glupkow ? Rząd krąży wokół sprawy, przewleka, odsuwa, czeka, żeby społeczeństwo wziąć na zmęczenie tematem. Stąd podziwiam Sebastiana i obrońcę za cierpliwość. I za odwagę wystąpienia przeciw rozpędzonej pisowskiej machinie. PIS już przejął krakowskie sądy.
  • ~Jozefina22
    (2018-10-31 12:07)
    Kobieto miej chociaż minimum godności, odpuść biednemu chłopakowi, to przecież wy ze swoimi borowikami przekraczacie wszelkie przepisy PANISKA WSIOWE!!!!
  • ~Mac
    (2018-10-31 12:22)
    A ile było wypadków za koalicji PO-PSL? Też sporo tego się uzbierało A ile było wypadków z Komorowskim? Nie jeden i nie dwa bo więcej Radze poczytac na necie a nie ślepo słuchać TVN24
  • ~CONDOR
    (2018-10-31 12:22)
    Nie udało się pisowskim oszustom zastraszyć i wrobić chłopaka, nie udało się go potem uciszyć. Ciekawe co wymyślą teraz...
  • ~farsa
    (2018-10-31 12:32)
    PIS-iory lubią łgać, nic więc dziwnego, że przenieśli tą sprawę do tego sądu, na którego czele stoi nomen omen protegowana Ziobry - Dagmara Pawełczyk - Woicka. Czy to zbieg okoliczności? Sprawdzać ich prawdomówność wariografem.
  • ~xyz
    (2018-10-31 12:33)
    Czepiacie się. Ona po prostu chce się z nami wszystkimi "spotkać w drodze". Przecież obiecała to w swoim spocie przed wyborami parlamentarnymi. Brrrr Strach wyjeżdżać na drogę, bo nie wiadomo kto kolejny na liście "spotkań".
  • ~Rebe
    (2018-10-31 13:00)
    A ten orzeł bez korony to co? Der Dziennik marzy o powrocie do przeszłości?
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:09)
    Mnie wolno wszystko. Szydłowa.
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:12)
    Do Polski wrócił czerwony terror. Jeśli nie znaliście komuny, to ją teraz macie pisowcy. Do Polski wrócił czerwony terror. Jeśli nie znaliście komuny, to ją teraz macie pisowcy. Towarzysz porucznik Pietrzak znowu wrócił na ojczyzny łono, imponuje mu nadal czerwony terror.
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:15)
    Kłamczocholizm to choroba Kaczyńskiego i całego PiS-u.
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:17)
    Beata Szydlo - laureatka programu - Nalezalo mi sie+ Kiss my ass pis!
  • ~Jan Kowski
    (2018-10-31 13:52)
    Nie ma to jak drzewniej bywało , kiedy to borowicy ochraniający byłego ( na szczęście! ) prezydenta Bronka na POlowanku w Ruskiej Budzie , rozpirzyli PO pijaku limuzynę rządową, jadąc do sklepiku PO następną flaszkę ! Nie ustalono niestety , czy dla siebie , czy dla pryncypała . Nasze wtedy niezawisłe i niezależne ( nie to co teraz ) sądy szybciutko umorzyły sprawę stwierdzając , że nie są w stanie ustalić , czy owi nieszczęśnicy sPOżywali przed zdarzeniem, czy PO. Niczego nie ustalali także i nie robili wokół tematu burzy , niesłychanie obiektywni i bezstronni dziennikarze z różnych tefałenów , więc wypisującym tu bzdury miłośnikom peło , sprawa umknęła. Żyją do dziś w błogiej nieświadomości, we wciąż POdsycanym przez wytrawnych manipulatorów obłędnym antypisiźmie .
  • ~Don Biszkopt
    (2018-10-31 14:13)
    Dlaczego ta gadzinówa Dziennik uporczywie nie posługuje się właściwymi tytułami dla ministrów rządu PiS i prezydenta tylko jedzie po nazwisku? Po nazwisku to po pysku, redaktorzyno.

Może zainteresować Cię też: