Nowe sidła do łowienia kierowców już na drodze. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

| Aktualizacja:

"Fotoradar to za mało?" – pisze w mailu do redakcji czytelnik z podwarszawskich Marek i pyta o tajemniczą kamerę, którą wypatrzył wysoko na słupie stojącym na pasie zieleni dzielącym wylotową z Warszawy ulicę Radzymińską. Dziennik.pl sprawdził, do czego służy to urządzenie.

wróć do artykułu
  • ~któś
    (2018-10-10 12:00)
    Oszaleliscie? "Sidła"? Szanowni redaktorzy, weźcie gumowy młotek i solidnie stuknijcie się nim w czaszki. Niedawno kilku sku****ynów urządzających sobie wyścigi zabiło niewinnego człowieka, raniło jego żonę i córkę. Wy piszecie o "sidłach". Czy jesteście tak głupi, jak tamtych trzech, tyle że nie stać was na ferrari?
  • ~stary moher
    (2018-10-10 16:58)
    "Nowe sidła do łowienia kierowców..." I d i o c i z Dziennika. Nie "sidła" i nie "kierowców" tylko b a r a n ó w mających w d u p i e przepisy PoRD.
  • ~ale o co chodzi?
    (2018-10-10 18:10)
    wystarczy jechać zgodnie z przepisami i wszystkie te radary, drony, patrole mogą nas w wydech pocałować. Mam radę do tych wszystkich "miszczów" kierownicy w sportowych autach, jeśli cię stać na drogi samochód to wynajmij sobie tor wyścigowy i tam zapier.alaj.
  • ~guest
    (2018-10-10 10:40)
    W Zjednoczonym Królestwie rozważają podniesienie limitu prędkości... Ale w naszym nieszczęśliwym kraju trzeba doić kierowców.
  • ~rofer
    (2018-10-10 14:43)
    Banda złodziei, kombinuje, jak okraść obywatela. Nic innego nie robia tylko kombinuja, kiedy to sie skonczy.
  • ~jj26
    (2018-10-11 17:35)
    Kupić wiatrówki i na odstrzał! ;)
  • ~stary
    (2018-10-10 16:42)
    jak jechaliście koło tej kamery to yanosik dał wam info?
  • ~z
    (2018-10-22 06:48)
    Wyglada na to ze fotoradar to wciaz za malo. Zapominacie ze Polska wciaz na czele Europy pod wzgledem wypadkow smiertelnych.
  • ~brzęczyszczykiewicz
    (2018-10-16 21:26)
    Kolejne przykłady szastania państwowym groszem. Po co to jest, czemu służy, jak nikt nie patrzy w te monitory po drugiej stronie, a jak patrzy to g to go obchodzi co się tam dzieje. Naustawiali tych kretyńskich kamer gdzie się da i nic to nie daje. Jak chuliganeria rozrabia to i tak nikt nie przyjedzie interweniować, po co mi ta policja, po co mi te straże miejskie wiejskie i puszczańskie, jak żaden nierób czterech liter nie ruszy zza monitora i nie interweniuje. W takich Czechach w ciągu 10 minut pojawia się patrol i podejmuje interwencję bez wezwań i telefonów od obywateli, tu jest to niemożliwe..... Wsadźta se te kamerki tam gdzie słońce nie dochodzi i przestańcie trwonić pieniądze!!!!!
  • ~
    (2018-10-20 15:23)
    ,,Polactwo" - to stan umysłu ( NAGMINNE ŁAMANIE I NEGOWANIE PRAWA STANOWIONEGO i wzajemna nienawiść osobników między Odrą i Bugiem ) - niektóre komentarze to żenada dowodzące w/w tezy
  • ~gusła
    (2018-11-10 10:09)
    Jakie "nowe sidła" ? Kto do chlory zabrania wam jezdzic zgodnie z przepisami? I dlaczego po Niemczech jeździcie potulnie jak baranki, a po przekroczeniu granicy palma wam odbija ?
  • ~Żałosne
    (2018-10-27 18:06)
    Autor niech ma świadomość ,że ma swoją cegiełkę w kolejnych ofiarach na drogach. Stawia ludzi łamiących prawo, po stronie ofiar (no sidła). Auto niech zdobędzie się na wysiłek intelektualny i sprawdzi jaki procent wypadków był spowodowany łamaniem przepisów (przekroczenie prędkości). Widocznie ok 5000 rocznie ofiar śmiertelnych to mało.
  • ~jj26
    (2018-10-17 19:14)
    Chyba porządna WIATRÓWKA niedługo będzie wyposażeniem samochodów. ;)
  • ~Zenujący artykuł
    (2018-10-27 18:01)
    Autor powinien pisać artykuły do "Gazety bezprawnej" Kolejnym pomyłem autora powinno być likwidacja policji, przepisów ,które ograniczają jego wolność na drodze. Takie artykuły wyrządzają bardzo dużo złego. Ilu szaleńców na drogach w tym artykule znajdzie dla siebie wytłunzaczenie ic zachowania. No bo my sprytni kierowcy i oni ci głupi od prawa. Dramat

Może zainteresować Cię też: